Evin Havasını Değiştiren Divanev Dolap Modelleri

Elbise dolapları yatak odalarının en temel unsurlarıdır. Divanev dolap modelleri, herkesin yaşam tarzına uygun olarak, ihtiyaç duyulan giysi ve tekstil ürünleri gibi farklı eşyalar için saklama alanı sağlar. Yatak odanız için model seçerken yatak odanızın büyüklüğüne ve odanızın dekoruna uygun seçim yapabilirsiniz. Elbise dolapları, ihtiyaca yönelik olarak farklı tasarımlar ile üretilir. Yatak odasının düzenini sağlayan gardırop çeşitleri işlevsel özellikleri yanı sıra şık görünümleri ile odaların estetik görünümlerini destekler.

İşlevsel ve Şık Tasarımlı Dolap Modelleri

Evin Havasını Değiştiren Divanev Dolap Modelleri
İşlevsel ve şık tasarımlı dolap modelleri

Kendi zevkinize ve odanızın fiziksel özelliklerine göre tercih edebileceğiniz modeller, sabit kapaklı, modüler, köşe dolap, sürgülü kapaklı, çekmeceli, raflı gibi çeşitlilik sunar. Özellikle yatak odalarında kurtarıcı görevi üstlenen model çeşitleri arasından, 2 kapaklı, 3 kapaklı dolap ya da alan müsaitse 4 kapaklı olanları tercih ederek yatak odanızı zevkinize uygun bir şekilde dekore edebilirsiniz. Yatak odanız dışında ayrı bir giyinme odanız varsa 5 ya da 6 kapaklı dolap modellerini tercih ederek, pantolon, elbise, gömlek ya da üst giyim parçalarını ayrı bir bölümlere koymak için değerlendirebilirsiniz.

Dar alanlarda kullanım kolaylığı sağlayan sürgülü modeller, yaşam alanlarınızda daha düzenli ve ferah bir görünüm elde etmenize de yardımcı olur. Özellikle yatak odalarında kapakların açılabileceği kadar geniş bir alan yoksa, sürgülü modeller daha pratik çözümler sunar. Ergonomik tasarımlı ve pratik kullanımlı bu sürgülü kapak modelleri sayesinde, odanızda kombin ve makyaj masanıza da yer ayırabilirsiniz. Üç ya da iki kapaklı dolap modellerini dilerseniz çocuk odasında da değerlendirebilirsiniz.

Etkileyici Görselliğe Sahip Dolap Çeşitleri

Evin Havasını Değiştiren Divanev Dolap Modelleri
Etkileyici görselliğe sahip dolap çeşitleri

Toparlayıcı mobilya seçenekleri kategorisinde yer alan ürünler, farklı boyut ve tasarımları ile her alana uyum sağlar. Divanev modelleri arasında modern tasarımı ve fonksiyonel kullanımı ile dikkat çeken köşe dolap çeşitleri, kullanım alanına göre değerlendirilebilecek özel tasarımdır. Hem yatak odalarında hem çocuk odalarında kullanıma uygun olan modeller, evlerde kullanışsız alanların verimli şekilde kullanılmasına olanak sağlar. 

Kullanıcıların beklentisini fazlasıyla karşılayan model çeşitleri kaliteli ve şık kulp detayları ve ahşap panelleri ile odalarınıza daha sıcak atmosfer oluşturmanıza yardımcı olur. Meşe ve ceviz gibi ağaçlardan üretilen ürün renkleri, ekru, beyaz, antrasit, sis gri, papatya, mavi, çim yeşili, koyu ceviz, siyah, sedefli bej, vizon, mint yeşili gibi birçok renk seçenekleri ile odalarınıza zengin bir görsellik kazandırır. Modern ve çarpıcı çizgilere sahip ürünler aynalı ve aynasız seçenekleri ile her zevke hitap eder. 

Akordeon mekanizmalı 6 kapaklı dolap seçenekleri de tercih edenlere ekstra kullanım alanı sunar. Modellerin birçoğunda bulunan pantolonluk modülleri, modellerin iç kısımlarını zenginleştirir. Kullanım açısından aile bireylerinin tümüne hitap edebilen bu dolaplar, odalarda alan tasarrufu sağlamasının yanı sıra evinize modern, rustik ve yeni bir hava katar.

Estetik Görünümlü ve Geniş Depolama Alanına Sahip Dolaplar

Evin Havasını Değiştiren Divanev Dolap Modelleri
Geniş depolama alanına sahip dolaplar

Dinamik ve şık görsel tasarımlı modeller genç odaları için de oldukça idealdir. Cıvıl cıvıl renk seçenekleri ile genç odalarına canlılık kazandıran modeller, fonksiyonellik konusunda da sıra dışı çözümler sunar. Geniş saklama alanı sunan şık tasarımlı, çekmeceli, raflı, askılı modeller ile siz de odalarınızda düzeni sağlayabilirsiniz. Kıyafet dışında farklı özel eşyalarınızı da rahatlıkla saklayabilirsiniz. Dekorasyonlarınıza şık dokunuşlarda bulunurken işlevsellikleri ile yaşamınızı da daha pratik hale getirebilirsiniz.

Kullanışlı, şık ve kaliteli dolap fiyatları için Divanev’i inceleyebilirsiniz. Gardırop grubundaki çeşitliliği değerlendirebilir, kullanacağınız odanın büyüklüğüne ve dekorasyonuna uygun ideal modelleri Divanev’den gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

Yorum yapın