Hayran Bırakacak Home Ofis Örnekleri

2016 Mobilya Seçimi ve En İyi Mobilya Markaları

Duvardaki Küf Lekesi Nasıl Çıkar?

Bellona Baza Yatak Başlık Fikirleri

Banyolar için Olmazsa Olmaz Banyo Seramik Modelleri

Yazar: Alperen Dernek Kategori: Ev Dekorasyonu 28 Mayıs 2017

Banyo dekorasyonu yapacak ev sahipleri için banyo seramik modelleri en önemli başlıklardan biridir. Firmalar, banyo seramik modelleri için birçok alternatif sunmaktadır.

Bu alternatifleri değerlendirirken banyo seramik fiyatları da göz önünde bulundurulmalı bütçe ve kaliteyi değerlendirerek karar vermek doğru olacaktır. Banyo fayansları ile ilgili araştırmamızı sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Koçtaş banyo fayansları

Banyo seramik modelleri araştırmanızda önemli basamaklardan biri büyük yapı marketlerin fayans bölümlerindeki modelleri ve renkleri kıyaslamanız olmalıdır.

Koçtaş banyo seramik örnekleri

Bu yapı marketlerin en büyüklerinden olan Koçtaş’ta birbirinden iddialı modelleri bulmanız mümkündür. Bu modelleri belirlerken öncelikle renk konusunda bir tercih yapmalısınız.

Tercihinizi dilerseniz evinizin diğer bölümlerinde kullandığınız renklerle kombinleyebilirsiniz.

Banyo seramik modelleri için Çanakkale seramik, Yurtbay seramik, Ege seramik ve Yüksel seramik firmalarının biribirinden güzel modellerine yer verilen Koçtaş banyo fayansları için bütçenize uygun modelleri seçebilirsiniz.

Koçtaş banyo seramik

Dilerseniz taban ve duvar seramiklerini ayrı ayrı belirleyerek de farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Koçtaş banyo fayans modelleri için temelde çiçek desenli, mozaik desenli ve karma desenli modeller yer almaktadır.

Bu modellerden banyonuza uygun olanları seçtikten sonra işin önemli bir bölümünü bitirmiş olacaksınız.

Koçtaş banyo seramiği

Banyo dekorasyonunun önemli aşamalarından olan fayans seçimini ne kadar kaliteli ve dekorasyona uygun belirlerseniz belirleyin doğru bir işçilikle harmanlanmayan bu ürünler istediğiniz sonuca ulaşmanıza engel olacaktır.

Bunun için de mutlaka tavsiye edilmiş, alanından tecrübeli ustalar ile çalışmalısınız. Unutmayın banyonuzun şıklığı işçilik kalitesi ile doğrudan ilgilidir.

Mutfakta görmek isteyeceğiniz tezgah arası fayans modelleri için yazımı okumanızı öneriyorum.

Banyo seramik fiyatları

Banyo seramik fiyatları kalitesine göre değişmektedir. Genellikle bir paketin içerisinden bir metrekarelik alanı kaplayacak seramiğin çıktığı ürünlerin fiyatları 20 TL ile 90 TL arasında değişmektedir.

Koçtaş banyo seramik fiyatları

Banyonuzun metrekaresine göre hesaplamanızı yaparak bütçenize uygun bir alış veriş yapabilirsiniz.

Temizlemekten yorulduğunuz fayanslar daha kolay nasıl temizlenir merak edenler için fayans araları nasıl temizlenir yazımı okumalarını öneriyorum.

Banyo seramik modelleri

Banyo seramik seçiminde banyonuzun küçük ya da büyük olması dikkate alınacak bir ölçüdür. Küçük banyolarda mutlaka açık renkli seramik seçimi yapılmalıdır. Bu seçim sayesinde banyonuz daha geniş bir görünüme sahip olacaktır.

Banyo seramik fayans örnekleri

Geniş banyolarda ise açık renk ya da sıcak renkli fayans seçimi yapılabilir. Her ne kadar koyu renkli fayans üretimi yapılsa da banyolarda çok fazla tercih edilmemektedir.

Banyo fayans modelleri içerisinde isterseniz sade isterseniz desenli ürünleri tercih edebilirsiniz.

Alperen Dernek

Türkçe öğretmeni, evli ve bir çocuk babasıyım. Hobi olarak ev dekorasyonu ve kendin yap projeleri ile ilgileniyorum. Dergilerden, sosyal medyadan ve yabancı sitelerden öğrendiğim yeni fikirleri siz değerli takipçilerim ile paylaşıyorum. Sitemi beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsiniz. 🙂

Yapılan Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış.

Seref Can 28 Mayıs 2017

Özellikle en üstteki fotoğraftaki seramikler tıpkı mermer gibi görünüyor. Çok farklı ve doğal olmuş

Alperen Dernek 29 Mayıs 2017

Evet, şimdilerde seramik modelleri daha doğal malzemeler kullanılarak farklı şekiller verilerek tasarlanıyor, haklısınız Şeref Bey.

İlginizi Çekebilir
Hızlı Boya

350 Profesyonel Boyacı İle 1 Günde Boya - Hizliboya.com

Bunlar da var!
Anne Yanı Beşikler

Anne Yanı Beşikler

2 Eylül 2015
Modern Abajur Modelleri

Modern Abajur Modelleri

27 Haziran 2015