Amerikan Siding Dış Cephe Kaplama 2021


Amerikan siding dış cephe kaplama, ısı ve suya dayanıklı kaplama modeli olarak bilinir. Dış cephelerde yalıtım işlemlerinin uygulanmasında, kullanılan malzemedir. Son dönemde daha çok tercih ediliyor olmasının en önemli nedeni, daha iyi koruyor olmasıdır. Isıya ve suya daha dayanıklı olan malzeme sayesinde, pek çok alanda uygulama talep görmektedir. Amerikan siding malzemesinin fabrikalarda üretilmesi, kaplamaya hazır hale getirilmesinden sonra ise uygulamalarının yapılması aşamasına geçilir.

Amerikan Siding Nedir?

Amerikan Siding Dış Cephe Kaplama 2021
American siding nedir

Peki, Amerikan siding ne demek? Tam olarak ne anlama geliyor? Yalı baskısı formunda üretilen, özel dış cephe kaplaması ile kaplanarak imal edilen malzemeye Amerikan siding deniyor. Kullanımı ülkemizde diğer ülkelere göre sonradan yaygınlaşmıştır. Son dönemde en önemli gelişme ise ithal edilmesinin dışında, üretiminin olması ile fiyatlarının düşmesidir. American siding bu sayede uygulama konusunda sorun çokda ha avantajlı bir hale gelmiştir.

İlginizi Çekebilir: 100 metrekare müstakil ev maliyeti için tıklayın!

Amerikan Siding Kaplaması

Amerikan Siding Dış Cephe Kaplama 2021
American siding kaplaması

Amerikan siding kaplama, yalıtımlı olmasını istediğiniz ev ve iş yerleri için, villa ya da buna benzer alanlar için tercih edilmektedir. Kaplama işlemlerinin yapılmasında uzman ekip görev alır. Malzemenin temin edilmesinden sonra uygulama konusunda uzman olan kişi tarafından gereken yapılır. Yalıtım ile %50’ye varan yakıt tasarrufunun ortaya çıktığından emin olabilirsiniz.

Kaplamada en önemli avantaj, kaliteli yapısı sayesinde bakım ya da onarım gerektirmiyor olmasıdır. Bakım ya da onarım olmadan, yıllar boyunca yalıtım görüntüsünden ödün vermeden dış cephenin ilk gün ki gibi kullanımını sağlamaktadır. Siding kaplama sayesinde, sorunsuz bir şeklide cephe uygulamaları yapılabilir.

Amerikan siding avantajları;

  • Ses ve yakıt tasarrufunu %50’ya yakın şekilde ortaya koyar.
  • Buhar dengeleyicileri sayesinde duvarlarda nem oluşturmadığı gibi üzerinde bulunan tahliye delikleri ile nefes alır. Malzeme zarar görmez.
  • Çeşit çeşit renk ve doku ile herkesin zevkine hitap edecek şekilde oluşturulmuştur.
  • Kısa sürede uygulanır. Hızlı çözüm getirir.
  • Ekonomiktir.

Siding kaplama sayesinde, verilen avantajları elde etmeniz mümkün. Kaplama işleminin yapılmasından sonra kısa süre içinde tasarruf elde etmeniz de sağlanıyor olacak. Kaliteli bir malzeme olduğundan tamamen memnun kalacağınız şekilde bir uygulama yapılacaktır.

İlginizi Çekebilir: Konteyner villa modelleri ve fiyatları için tıklayın!

Amerikan Siding M2 Fiyatları

Amerikan Siding Dış Cephe Kaplama 2021
American siding metrekare fiyatları

Peki, fiyatlar nedir? Amerikan sicing ev için fiyat vermeden önce evin büyüklüğü – dış cephesi konusunda bilgi almak gerekiyor. Kaplamanın ne kadar geniş bir alana yapılacak olduğunun bilgisinin olması demek, çok daha kolay şekilde fiyat verilmesini sağlayacaktır. Siz de bu alanda bilgi verdikten sonra fiyat talep ederek, en doğru fiyatı alabilirsiniz.

Genel olarak American siding fiyat hesaplama için alan konusunda metrekare üzerinden verilen bilginin ardından sizlere sunulacaktır. Pek çok kaplama – ısı yalıtım malzemeleri arasında daha uygun fiyatlı olmasından ötürü, ilk akla gelen – tercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır. Siding kaplama fiyatları en uygun şekilde sizlere sunularak hizmet verilmektedir. Seçim sizin.

Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 0 | Puan Ortalaması: 0]

] }
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x