4 Farklı Tarzda Ada Mutfak Dolabı Modelleri

0
472

Mutfağında biraz değişiklik arayanlar için son dönemlerin en iyi modern mutfak tarzını yansıtan ada mutfak dolabı modellerine hiç göz attınız mı?

Ada mutfak dolabı fikri en çok mutfağı geniş olanlar için tavsiye edilebilir. Oldukça şık ve gösterişli bir mutfak dolabı arıyorsanız bu tarz mutfak dolapları aklınızda olsun.

Birbirinden farklı renk ve tarza sahip olan ada mutfak dolapları için size birkaç model hazırladım. Birlikte göz atalım:

1. Şık ve kullanışlı bir mutfak arayanlara

Mutfak dekorasyonu hanımların oldukça önem verdiği ve dikkatli davrandığı bir alan. İşte bu noktada hem şık hem de kullanışlı modeller dikkat çekici oluyor.

mutfak-dolaplari

Üst kısımda önerdiğim dolap hem renkleri hem de modern tarzı ile harika bir görünüme sahip. Yalnız bu tarz mutfak dolabı siparişlerini vermeden önce kendi kullanım alanınıza göre özelleştirmeniz pratik kullanım açısından çok önemli.

2. Modernizmin temsili beyaz ve siyah mutfak dolabı

Mutfak dekorasyonu için siyah renk biraz düşündürse de beyaz ile uyumu bir harika. Ağırlığın beyaz tonlarına verildiği ve oldukça geniş bir alan için tasarlanan bu mutfak dolabı, ada fikri ile daha da çekici ve kullanışlı hale gelmiş.

mutfak

Özellikle kalabalık aileler için mutfak eşyalarının da fazla olacağı düşünüldüğünde onca malzemeyi saklayacak bir alanın yer alacağı mutfak dolapları daha doğru olacaktır.

3. Hem pratik hem romantik ada mutfak dolabı fikri

Mutfak dolapları tercih edilirken sadece dekoratiflik ön planda tutulursa yanlış olur. Görünüş olarak harika romantik bir mutfak ile birlikte kullanışlı dolap fikirleri ilerleyen zamanda yeni bir dekorasyon ihtiyacının da önüne geçecektir.

mutfak-dolabi

Üst kısımdaki ada dolap modelinde oldukça fazla depolama alanın yanında kullanılan aydınlatma ile birlikte romantik bir ortam yakalanmış. Bu ve bunun gibi alternatif ada mutfak dolapları tasarlanabilir.

4. Tamamen sadelik üzerine kurulmuş bir mutfak

Minimal bir anlayış ile tasarlanan ve birçok kişi tarafından tercih edilen bu dolap hakikaten sadeliğin simgesini oluşturuyor.

ada-mutfak-dolabi-modelleri

Beyaz ile birlikte ahşap renginin en güzel tonu ile yakalanan bu mutfak tasarımı evinize farklı bir soluk getirecek.

Sizlere bu yazımda ada mutfak dolabı modelleri ile birlikte birçok mutfak dolapları örnekleri sundum. Sizlere hayalinizdeki mutfak tasarımına en kısa yoldan ulaşmanız için www.mutfakdolabi.com web sitesini ziyaret etmenizi öneriyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here