Teras Merdiveni Kapatma Fikirleri 2023

Farklı öneriler ile teras merdiveni kapatma dekoratif ve işlevsel olabilir. Siz de merdiven boşluğu için sunulan bu örnekleri değerlendirin. Son dönemde en çok tercih edilen öneriler arasında dolap yapımı var. Merdiven altının merdiven malzemesi ile uyumlu bir şekilde; örneğin ahşap merdiven için ahşap dolaplar olacak şeklide kapama yapılabilir.

Bu hem çok şık bir dekorasyon oluyor hem de işlevselliği en iyi şekilde sağlamış oluyor. Sizin için uygun olması durumunda, merdiven boşluğunun dolap olarak kullanılması sağlanabilir. Raflar ile kitaplık yapılması, ayakkabılık yapılması, kiler gibi kullanılması gibi farklı pek çok öneri var.

YouTube video

Teras Merdiven Boşluğu Kapatma

Teras Merdiveni Kapatma Fikirleri 2023
Teras merdiven boşluğu kapatma

Merdiven boşluğu kapatma önerileri arasında dekoratif öneriler de var. Direkt olarak duvardan sarkan ipli – ışıklar ile o alanın görünmez olması sağlanabilir. Daha çok dekoratif sonuç arayanlar için uygun olacaktır.

İşlevsel olarak kullanmak istiyorum diyenler için ise işlevselliği sağlamak açısından dolap gibi kullanılması önerilir. Dolapların merdiven trabzanı ile uyumlu olması da dekoratif açıdan başarılı bir sonuç almak için uygundur.

İlginizi Çekebilir: Dubleks evlere merdiven dekorasyonu için bağlantıya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Dubleks Merdiven Arası Kapatma

Teras Merdiveni Kapatma Fikirleri 2023
Dubleks merdiven arası kapatma

Dubleks olan evler için de merdiven boşluğu sorun yaratabilir. Dubleks merdiven iptali de önerilenler arasında olabilir. Bu durumda merdivenin altının kullanılması dışında, merdiveni direkt olarak yok etmek için dekoratif süsler kullanılabilir.

Teras Merdiveni Kapatma Fikirleri 2023
Teras merdiven boşluğu kapatma

Tavandan başlayan ve o alanın merdiven olduğunun unutulmasını sağlayan pek çok seçenek var. Süsler ile hem şık hem de dikkat çekmeyecek şekilde kapatılabilir.

Dubleks Ev Merdiven Kapatma Örnekleri

Kitaplık ile kapamanın teras merdiveni kapatma olmasını ister misiniz? Daha çok kitaplık olarak, raflar ile dekore edilir. Bu sayede hem merdiven altının kapatılması hem de işlevsel olarak kullanılması sağlanmış olur. Şık objeler ile süslenmesi de sağlanabilir. Tamamen sizin zevkinize bırakılıyor.

Teras Merdiveni Kapatma Fikirleri 2023
Dubleks ev merdiven kapatma örnekleri

Dolap olarak kullanmak en işlevsel fikirlerden biri! İhtiyaç duyulan alana göre farklı boyutları olan dolapların kullanımı ile siz de rahat edebilirsiniz. Tamamen ortalığı da toparlayacak iyi bir fikirdir.

Teras Merdiveni Kapatma Fikirleri 2023
Dubleks ev merdiven kapatma örnekleri

Merdivenin kapatılmasında o alanın ışıklandırma ile kitap okuma alanı olarak kullanılması da önerilenler arasında. Dubleks merdiven arası kapatma için tercih edilebilir. Daha fazla fikri incelemek için Pinterest sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapın