Mutfak Duvar Fayans Modelleri ve Fiyatları 2022


Mutfak duvar fayans modelleri için yeni önerilerimiz var. Duvar fayans fiyatları ne durumda? Hangi duvar fayans modelleri moda? Siz seçiminizi yaparken dekoratif olan seçenekleri belirlemenin ötesinde, kolay temizlenen ve kaliteli olan malzemeleri seçin. Bu sayede mutfak duvar fayans modelleri en doğru şekilde seçilmiş olacaktır. Tercihinizi bu yönde yaparak avantaj sağlayabilirsiniz.

Mutfak Duvar Fayans Modelleri Neler?

Mutfak duvar fayans modelleri

Mutfak duvar fayans modelleri için çok farklı renk ve desen seçenekleri söz konusu. Duvar fayans modelleri ve kullanımına bakıldığında hem işlevsellik hem de renk tonu dikkat çekiyor. Önerimiz, mutfağınızın güneş almıyor olması durumunda en açık renk tonlarının seçilmesidir. Mutfak aydınlanır ve daha geniş gözükür.

 • Porselon mutfak fayansı karo
 • Mozaik koyu gri mat mutfak fayansı
 • Urbanwood mozik mutfak fayansı
 • Beyaz kitkat mutfak fayansı
 • Basic koyu mat mutfak fayansı
 • Yağlı meşe mat porselen mutfak fayansı

Gibi pek çok mutfak alın taşları ve mutfak fayans modellerini inceleyebilirsiniz. Dekoratif açıdan sizin için uygun lan modelleri seçerek uygulama talep etmeniz en doğrusu olacaktır. Sizi hem görsellik hem de işlevsellik açısından memnun eden modeller üzerinden seçim yapmalısınız.

1.Beyaz mutfak seramiği

Mutfak Duvar Fayans Modelleri ve Fiyatları 2022
Beyaz mutfak seramiği

Beyaz mutfak seramiği mutfakta en çok kullanılan malzemeler arasında yer alıyor. Mutfak fayans modelleri içinde dayanıklı olduğundan tercih ediliyor. Beyaz mutfak seramiği aynı zamanda, mutfağınızın dekoratif açıdan da son derece şık gözükmesini sağlayacaktır. Bunun için siz de tercih edebilirsiniz. Döşeme açısından hem estetik hem de kullanışlı olacaktır. Tamamen dilediğiniz boyutlarda oluşturulması ve uygulanması sağlanır.

2.Mutfak alın taşları

Mutfak Duvar Fayans Modelleri ve Fiyatları 2022
Mutfak alın taşları

Mutfak alın taşları, seramiklerin tezgah ile duvara monte mutfak dolapları arasında kalan kısmını kaplayan seramiklere verilen isimdir. Mutfak alın taşları döşeme sırasında ihtiyaç duyulan malzemedir. Mutfağın alın kısmı hazırlık ve temizlik esnasında sıklıkla suya maruz kaldığından kolay temizleme için önemlidir. Malzeme tam olarak bu kolay temizlemem ihtiyacını da karşılar.

3.Mutfak kalebodur desenleri

Mutfak Duvar Fayans Modelleri ve Fiyatları 2022
Mutfak kalebodur desenleri

Mutfak kalebodur desenleri için çok sayıda desen seçeneği olduğunu söylemek mümkün. Hem uygun olan modeller hem de direkt olarak farklı renk seçenekleri ile kalebodur desenlerini görebilirsiniz. Tercih edilen modeller arasında kahve tonları var. Ancak mutfak kalebodur desenleri için mutfak karanlıkta beyaz, krem gibi açık renkleri de tercih etmeniz önerilir.

Tezgâh Üstü Fayans Modelleri

Tezgâh üstü fayans modelleri arasından seçim yaparak dekorasyonu tamamlamanız önerilir.

 • Düz renkler
 • Bal peteği modeller
 • Geometrik desenler
 • Doğal taşlar

Tezgah üstü fayans modelleri elbette ki bunlarla sınırlı değil. Her geçen gün farklı tarz mutfak seramikleri üretildiğini unutmamak gerekiyor.

Mutfak Duvar Fayans Modelleri ve Fiyatları 2022
Tezgâh üstü fayans modelleri
Mutfak Duvar Fayans Modelleri ve Fiyatları 2022
Tezgah üstü fayans
Mutfak Duvar Fayans Modelleri ve Fiyatları 2022
Tezgah üstü fayans modelleri

Mutfak Ara Taş Modelleri

Mutfak ara taş modelleri arasından tek renk olanları tercih edebilirsiniz. Bunun dışında desenli olan modeller de olacak. Tamamen dekorasyona uygun olacak şekilde hareket ederek seçim yapabilirsiniz.

Mutfak Duvar Fayans Modelleri ve Fiyatları 2022
mutfak seramiği ara taş modeli
Mutfak Duvar Fayans Modelleri ve Fiyatları 2022
Mutfak ara taş modeli
Mutfak Duvar Fayans Modelleri ve Fiyatları 2022
Mutfak için ara taş modeli

Mutfak Duvar Fayans Fiyatları

Mutfak duvar fayans fiyatları en çok merak edilen konulardan biridir. Genel olarak uygun olan ödemeler ile hizmet almanız sağlanır. Ekonomik ödemelerde aynı zamanda mutfak seramik fiyatları açısından mutfak metrekaresi de önemli olacaktır.

Mutfak seramiği metrekare fiyatları ortalama 50₺’den başlamaktadır. Kalitesine, rengine ve modeline göre fiyatlar elbette artmaktadır. Fikir sahibi olmak isterseniz Koçtaş markasına ait seramik fiyatları için tıklayın!

 • Ege seramik 20×20 m2 fiyatı 270₺
 • Vitra seranik 30×60 m2 fiyatı 240₺
 • Ege seramik 30×60 m2 fiyatı 260₺
 • Çanakkale seramik m2 fiyatı 275₺
 • Yurtbay seramik m2 fiyatı 190₺

Mutfak seramik fiyatları ortalama olarak yukarıdaki gibidir. Model, renk ve kalitesine göre fiyatlar elbette değişebilmektedir.

Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 0 | Puan Ortalaması: 0]
Sıkça Sorulan Sorular

Mutfak fayans fiyatları ortalama m2 fiyatları kalitesine, rengine ve desenine ayrıca markasına göre 50₺'den 500₺'ye kadar değişkenlik göstermektedir.

Mutfakta duvara fayans yerine laminat parke kullanılabilir. Laminat parke kullanarak hem daha sıcak hem de daha modern bir görünüm elde etmek mümkündür.

Mutfak tezgah arasına yapabilecekleriniz arasında; tezgah arası cam mozaik, tezgah arası akrilik, mutfak duvar kağıdı gibi alternatif çözümler üretmek mümkündür.

Abone ol
Bildir

0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x