Konfor ve Şıklığı Bir Arada Sunan Nevresim Takımları

Yatak odalarınızın olmazsa olmazlarından biri olan nevresim takımları; yastık, yorgan ve battaniye gibi örtülerin üzerine geçirilen bir ev tekstil ürünüdür. Temiz, kaliteli ve hijyenik bir yaşam istiyorsanız nevresim takımları tam da size göre! Keyifli ve rahat bir uyku deneyiminin adresi olan nevresim takımları çift kişilik ve tek kişilik olmak üzere farklı seçenekler içerir. Çeyiz hazırlayanların da ilgi ile takip ettiği takımlar; desen, renk, doku, ölçü, takım içeriği gibi farklı niteliklere sahiptir. Mekânın dekorasyonunu zenginleştiren seçenekler, sağlığınıza da olumlu katkıda bulunur. Kesintisiz bir uyku deneyimi istiyorsanız yumuşak dokusuyla benzersiz bir ürün olan nevresim takımı seçmelisiniz.

Nevresim takımı modelleri; her zevke, beğeniye, beklentiye ve gereksinime uygun olarak tasarlanır. Sizin için çiçekli, geometrik, çizgili gibi farklı stillerde tasarlanan modeller, yatak odalarınızın düzenli görünmesine yardımcı olur. Düz renklerden renkli desenlere kadar zengin bir yelpazede sunulan ürün seçenekleri, kumaş yapılarıyla da uyku kalitenizi artırır. Nevresimler, mevsimlere göre değişkenlik gösterir. Nevresim setleri, yaz ve kış aylarında farklı formlarda karşınıza çıkar. Kışlık modeller daha çok koyu tonlarda ve geometrik desenli takımlardan oluşurken, yazlık modeller daha açık tonlarda ve çiçekli desenler ile tasarlanır.

Nevresim Takımları ile Doğal Bir Dokunuş

Konfor ve Şıklığı Bir Arada Sunan Nevresim Takımları
Nevresim takımları

Tasarım ve teknik özelikler açısından herkese hitap eden nevresim takımları, konfor ve şıklığı bir arada sunar. Nevresim takımları modelleri; marka, renk, malzeme, yükseklik, derinlik, fiyat, ağırlık, paket içeriği, genişlik, set içeriği, kişi kapasitesi, desen ve ürün özellikleri gibi unsurlara bağlı olarak çeşitlilik gösterir. Şık tasarımlarıyla ev dekorasyonunuza hitap eden modeller, yatak odasınız da ışıltı ve renk katacaktır. Çift kişilik nevresim takımları, birkaç parça birleştirilerek sizlere sunulur.

Çift kişilik nevresim takımının içerisinde yastık kılıfı ile birlikte çift kişilik yorganı kaplayacak yorgan kılıfı bulunur. Bazı modellerde yatak ölçüsüne uygun çift kişilik çarşaf da yer alır. Zengin renk yelpazesiyle yatak odanıza dokunuş yapan ürün seçenekleri, doğal pamuktan üretilmiş modelleriyle uyku keyfinizi maksimum seviyeye taşıyacaktır. İnsan sağlığına zarar veren maddeler içermeyen takımlar, kaliteli kumaş yapısı sayesinde sıcak yaz günlerinde terlemenizi önler. Nevresim takımları pamuğun yanı sıra kumaş, polycotton, ranforce, saten, bambu gibi farklı içeriklere sahiptir. Bellona yatak odası takımı için bağlantıya tıklayın.

Nevresim Takımı Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Konfor ve Şıklığı Bir Arada Sunan Nevresim Takımları
Nevresim takımı

Kullanıcı beklentileri ve istekleri dikkate alınarak üretilen nevresim takımları arasından bir seçim yaparken bazı hususlara dikkat etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Nevresimlerin ebatları, yatak ölçüsüne göre belirlenir. Bundan dolayı satın alacağınız takımın kullandığınız uyku seti ile yatağın boyutlarıyla uyumlu olmasına özen göstermelisiniz. Nevresim takımı tek kişilik olarak genellikle 90×190 cm ebatlarında tasarlanır. Çift kişilik modeller ise 120×120 cm boyutlarında üretilir. Alacağınız takımın kumaş özellikleri de kullanılacak mevsime bağlı olarak önemli bir husus teşkil eder. Sağlık açısından ranforce, pamuk, saten ve keten gibi organik kumaşlardan üretilen takımları tercih etmelisiniz. Seçim sırasında mekanlara şıklık katan pamuk saten nevresim takımı modellerine öncelik verebilirsiniz.

Nevresim Takımı Fiyatları

Çift kişilik nevresim takımları fiyatları renkten desene, kumaş materyalinden ebatta, iplikten dikişe, set içeriğinden tasarıma kadar pek çok unsura bağlı olarak değişkenlik gösterir. Nevresim takımlarının fiyatlandırılmasında üretici firmanın üretim aşamasında kullandığı malzeme, tasarım çizgisi, kullanım ömrü ve dayanıklılığı gibi unsurlar da oldukça etkilidir. Saten nevresim takımı, kumaştan tasarlanan modellere göre daha yüksek fiyatlı ürün grubunda yer alabilir. Yatak odanıza doğal bir dokunuş yapan seçenekler, konfor gereksinimlerini karşılaması ve kullanışlılık açısından da farklı fiyat etiketlerine sahiptir. Siz de mekanların dekorasyon stilinizi tamamlamaya, uyku ve dinlenme kalitenizi artırmaya yardımcı olan nevresim takımları için Koçtaş web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapın