Duşakabin Modelleri ve Fiyatları 2024

Duşakabin modelleri ve fiyatları beklentilere göre farklılık göstermekte olup geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Banyolara şıklık katan duşa kabinler, dekorasyon gibi su lekesi tutmayan duşakabin şeklinde de talep edilmektedir. Kolay kurulumu, pratik kullanım avantajları ve uygun fiyatlarla kullanıcıların büyük beğenisini kazanan dekorasyon tamamlayıcılarıdır. Kabin modelleri olmasının yanı sıra; siyah duşakabin modelleri, tekneli, teknesiz, yerden, duvardan gibi zengin bir çeşitliliğe sahiptir.

Duşakabin Modelleri

Duşakabin Modelleri ve Fiyatları 2024
Duşakabin modelleri ve fiyatları

Duşakabin modelleri banyoları yenilemenin en şık halini yansıtır. Birçok farklı çeşitliliğe sahip olan duşa kabinler tasarımına bakıldığında tekneli ve teknesiz olmak üzere 2 sınıfa ayrılır. Banyonun genişliğine, tasarımına, dekorasyonuna göre duşakabin ölçüleri belirlenerek uygun modeller tercih edilmelidir.

Buzlu cam duşa kabin modelleri ve oval duşa kabin modelleri gibi farklı ürün seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

Teknesiz duşakabin modelleri

Duşakabin Modelleri ve Fiyatları 2024
Teknesiz

Teknesiz duşakabin modelleri her banyonun ölçüsüne göre özel olarak tasarlanmış ürünlerdir. Tüm ebatlarda teknesiz şekilde duşa kabin üretimleri yapılabilir ve duş teknesi olmadan kullanım olanağı sunar. Kare, oval, dikdörtgen ve istenilen modelde üretim yapılma imkânı mevcuttur.

İlginizi Çekebilir: Duşakabin silikon kararmasına %100 çözüm arayanlar için…

Tekneli duşakabin modelleri

Duşakabin Modelleri ve Fiyatları 2024
Tekneli

Tekneli duşakabin modelleri banyonun bir köşesine yerleştirilen ve tekne üzerine kurulan modellerdir. Fazla yükseklikleri olmamasından ufak olan banyo dekorasyonlarında avantajlar sağlar. Çocuk, yaşlı ve engelli kişilerin kullanımına oldukça uygun modellerdir. Kare, dikdörtgen ve yuvarlak olarak banyoda herhangi bir köşeye montajı yapılabilir.

Yerden duşakabin modelleri

Duşakabin Modelleri ve Fiyatları 2024
Yerden

Yerden duşa kabin modelleri zemine sıfır olan ve tekne bulunmayan duşakabinlerdir. Fayanslar üzerine istenilen ölçüde üretimleri yapılabilen yerden duşa kabinlerin ölçüleri banyo büyüklüğüne göre kolay bir şekilde ayarlanabilir.

Cam duşakabin modelleri

Duşakabin Modelleri ve Fiyatları 2024
Cam

Cam duşa kabin modelleri günümüzde en sık tercih edilen duşakabinlerdir. En büyük avantajları dışarı su çıkmasını engellemek ve duş esnasında etrafın ıslanmasını önleyen yapılarıdır. Şık ve minimal görüntülerinden dolayı sıklıkla tercih edilirken temizlenmesi ve kullanımı da bir o kadar pratiktir.

Mika duşakabin modelleri 

Duşakabin Modelleri ve Fiyatları 2024
Mika

Mika duşa kabin modelleri farklı şekil ve boyutlara sahiptirler. Dayanıklı camdan üretilmiş olmaları sağladığı avantajlara arasında yer alır. Sürgülü ve kapaklı çeşitleri olup oldukça sağlam yapıları bulunur.

Oturmalı duşakabin modelleri

Duşakabin Modelleri ve Fiyatları 2024
Oturmalı

Oturmalı duşakabin modelleri içerisinde oturma alanı oluşturacak yükseltilerin yer aldığı duşa kabin modellerinden oluşur. Özgün ve estetik bir formu bulunur, kullanıcılara pratik kullanım olanağı sunar.

Duşakabin Markaları

Duşakabin Markaları çok farklı alternatiflerden oluşmaktadır. Banyo duşa kabin modelleri farklı özelliklere sahip olmasından birçok farklı markanın ürettiği geniş bir yelpazeye sahiptir. Banyo dekorasyonlarında öncü olan Vitra, Koçtaş, Tekzen gibi markalar varken bazı özel üretimlerde mevcuttur. 

Vitra duşakabin modeli

Duşakabin Modelleri ve Fiyatları 2024
Vitra

Vitra duşakabin modelleri konforlu bir banyo keyfi yaşamanıza yardımcı olur. Zengin ürün yelpazesine sahip olan modelleri sitelerinden inceleyebilir, beklentilerinizi karşılayacak seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Koçtaş duşakabin modeli

Duşakabin Modelleri ve Fiyatları 2024
Koçtaş

Koçtaş duşakabin modelleri seçenekleri arasında kare, şeffaf ve buzlu başta olmak üzere müşteri beğenilerini kazanan birçok farklı alternatifleri bulunur. Dayanıklı ve sağlam üretimlerde bulunan firma müşterilerine garantili modeller sunarak pratik kullanım olanağı sunar.

Tekzen duşakabin modeli

Duşakabin Modelleri ve Fiyatları 2024
Tekzen

Modern duşa kabin modelleri arasında yer alan Tekzen firması banyonuzun dekorasyonuna estetik bir hava katar. Son derece modern modeller sunarak müşterilerin beğenilerini toplayan marka modeller ve fiyatlarıyla da kullanıcılara avantajlar sunar.

Duşakabin Fiyatları

Duşakabin Modelleri ve Fiyatları 2024
Duşa kabin fiyatları

Modern duşa kabin modelleri ve fiyatları bakımından oldukça farklılık gösteren çeşitliliğe sahiptir. İnternet üzerinde birçok farklı markanın ve seçeneğin yer aldığı duşa kabin modelleri genel olarak ölçülerine göre çeşitlendirilirken 5.000₺’den başlayarak özelliklerin farklılaşmasıyla yükselebilir.

Vitra duşakabin fiyatları

Vitra duşakabin fiyatları farklı bütçelere özel seçeneklerden oluşuyor. Duşakabin modelleri fiyatları arasında Vitra markası oldukça uygun seçenekler sunarken taksit ve dekorasyon alternatifleriyle 5.000₺ ile 40.000₺ arasında farklılık gösterir.

Koçtaş duşakabin fiyatları

Duşakabin fiyatları ne kadar dendiğinde en çok tercih edilen Koçtaş markası ön plana çıkar. Koçtaş duşa kabin fiyatları beklentilere göre farklılık gösteren fiyat ortalaması ile 2.000₺ üzerinden başlayarak eklenecek özelliklere göre değişiklik gösterir.

Tekzen duşakabin fiyatları

Tekzen duşakabin fiyatları ayrıcalıklı ürün seçeneklerini de beraberinde getirmektedir. Duşakabin fiyatları Tekzen markasında geniş ürün yelpazesinden dolayı 3.000₺’den başlarken 25.000₺’ye kadar yükselebilir. Beklentilere göre farklılık gösteren duşa kabin fiyatları Tekzen markasında uygun seçeneklerle sunulur.

Duşakabin MarkalarıFiyatları
Vitra5.000₺-40.000₺
Koçtaş2.00₺-10.000₺
Tekzen3.000₺-25.000₺

İnternetten duşakabin fiyatlarını öğrenmek için bağlantıya tıklayın!

Sıkça Sorulan Sorular

Tekneli mi yoksa teknesiz mi duşakabin almalıyım?

Bu soru için net bir cevap verecek olursak kesinlikle teknesiz duşa kabin modeli daha kullanışlı ve sorunsuz olduğu için almanızı öneririz.

Duşa kabin fiyatları ne kadar?

Banyo için ortalama duşa kabin fiyatları yaklaşık 2.000₺’den başlayarak 40.000₺’ye kadar değişkenlik göstermektedir. Bu fiyat aralığın seçilen malzemenin kalitesine, özelliğine ve işçiliğine göre belirleniyor.

Yorum yapın