Mürdüm Halı ile Evinizi Renklendirin!


Dekorasyona ekleyeceğiniz mürdüm rengi halı ile eviniz için seçkin ve zarif bir görünüm oluşturabilirsiniz. Mürdüm halı modelleri ve dahası! Evlerin zeminlerini süsleyen halılar aynı zamanda ortama sıcaklık ve şıklık katan detaylardır. Farklı şekil ve desen seçenekleri bulunan halıların renk alternatifleri ise ev dekorasyonunu en çok etkileyen unsurların başında gelir. Koyu tonlar arasından zarif ve asil duruşuyla öne çıkan mürdüm rengi mavi, kırmızı ve siyahın karışımı ile uygulandığı her eşyaya bambaşka bir hava katar. Adını mürdüm eriğinden alan bu benzersiz renk, halılarda ise oldukça şık ve elegan bir görünüm yaratır. Dekorasyonunuza ekleyebileceğiniz mürdüm rengi halı ileeviniz için seçkin ve zarif bir görünüm oluşturabilirsiniz. Mürdüm halı modelleri sayesinde sıradanlığın ötesine geçerek dikkat çekici ve çarpıcı bir mekâna bir mekân yaratabilirsiniz.       


Birbirinden Şık ve Zarif Mürdüm Rengi Halı Modelleri

Mürdüm Halı ile Evinizi Renklendirin!
Mürdüm rengi halı modelleri

Mürdüm rengi halı modelleri diğer halılarda olduğu gibi her zevke ve ihtiyaca hitap eden seçeneklere sahiptir. Desen, şekil, malzeme ve boyut olarak beklentilerinize uygun mürdüm rengi halıları seçenekler arasından kolaylıkla bulabilirsiniz.


Başlı başına şıklık ve zerafet sunan mürdüm renginden oluşan düz halı modelleri sadelikten hoşlananlar için en ideal seçenektir. Herhangi bir desen bulundurmayan sadece mürdüm renginin muhteşemliğini yansıtan düz halıları evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz. Salon, yatak odası, çocuk odası, mutfak ve hatta banyo için bile uygun olan bu modeller ortama sade ama göz alıcı bir hava katar.

Mürdüm halı modelleri arasında daha gösterişli bir görünüm sunan desenli modelleri de bulmanız mümkündür. Çiçek ya da geometrik; etnik ya da modern desenler mürdüm renginin özelliğini bozmamak için kabartma şeklinde halıya uygulanır. Bu şekilde göz yormayan ama kabartma desenlerle hareket kazandırılan mürdüm halı evlerde dikkat çekici bir model olarak yer alır.

Mürdüm rengi halı modelleri şekil, ebat ve ekstra özellikler bakımından da farklılaşır. Mürdüm halı, evlerin ihtiyacına uygun olarak her türlü ebat ve boyutta seçeneklerle üretilir. Kare, dikdörtgen, daire ve benzeri birçok farklı şekilde üretilen modeller de her türlü zevke hitap eder. Bütün halılarda mutlaka bulunması gereken ve kullanım açısından konfor sağlayan kaydırmazlık özelliği de modellerde mutlaka yer alır. Mürdüm kaymaz halı sayesinde istenmeyen kazaların önüne geçerek rahat, kullanışlı ve şık bir halıya sahip olabilirsiniz.


Mürdüm Rengi Halı ile Uyumlu Dekorasyon Seçenekleri

Mürdüm Halı ile Evinizi Renklendirin!
Mürdüm rengi halı ile uyumlu dekorasyon

Benzersiz bir renk olan mürdümün neredeyse uyum sağlamayacağı renk yoktur diyebiliriz. Bu yüzden eviniz için halı seçiyor ama hangi renk olması gerektiğine dair bir karar veremiyorsanız mürdüm halı seçeneklerine bir göz atmakta fayda vardır. Dediğimiz gibi oldukça uyumlu bir renk olan mürdümün ayrıca çok yakıştığı renkler de bulunmuyor değil. Mor, bordo, siyah, gri, gold, bej, lila, ekru ve beyaz mürdüm rengi ile uyumlu renkler arasında başta gelir. Mor, bordo, siyah, gri, gold, bej, lila, ekru ve beyaz mürdüm rengi ile uyumlu renkler arasında başta gelir.

Evinizin dekorasyonu için mürdüm rengiyle uyumlu parçalar seçerken uygulamak istediğiniz dekorasyon tarzı da önem kazanır. Daha modern bir tarzda dekorasyon için mürdüm rengiyle siyah, gri ve bordo tonlarını tercih edebilirsiniz.

Dekorasyonda klasik bir görünüm oluşturmak için gold, mürdüme en çok yakışan renktir. Yine mor ve bej de mürdümle beraber klasik tarzda bir dekorasyon oluşturmanız için en ideal seçeneklerdir.

Sade ve dingin bir ortam yaratmak için mürdüm rengi halı modellerini bej, ekru ve beyazla birlikte kullanabilirsiniz. Mobilyalarınızı ve evinizin duvar rengini olabildiğince açık ve sade bir tonda seçip sadece bir adet mürdüm rengi halı ile ortama hareketlilik kazandırabilirsiniz. Bu ufak dokunuş sayesinde hem sakin hem de enerjik; kısacası zıtlıkların uyumunun yakalandığı sıradışı bir mekan oluşturabilirsiniz.

Yorum yapın