Nazar Boncuğu Ev Dekorasyonu

Yüzde 50 Doğalgaz Tasarrufu Nasıl Yapılır?

Ankastre Ocak Temizliği Nasıl Yapılır?

10 Farklı Mutfak Dekorasyon Fikirleri ile Harika Mutfaklar

Erkeklerin Ev Dekorasyonunda Görmek İsteyeceği 17 Fikir

Yazar: Alperen Dernek Kategori: Tasarım Fikirleri 25 Aralık 2015

Erkekler ev dekorasyonuna biraz daha mesafeli yaklaşsa da erkeklerin ev dekorasyonunda görmek isteyeceği şeyler olabiliyor. Hele ki günlük hayattaki ilgi alanlarından birinin ev dekorasyonunda karşılarına çıkması onları mutlu edebilir.

Erkeklerin büyük bir çoğunluğu araba ve motosiklet tutkunudur. Ve her fırsatta bu tutkularını anlatmalarını birçok kez duymuşsunuzdur.

Hanımların ilgisini çekmese de araba ve motosiklet ile ilgili konuşmalar, erkekler için tam bir keyif verici hatırı sayılır konulardır.

Ben bugün erkeklerin tutkularını ev dekorasyonuna yansımalarını ele almak istedim. Görünce gözlerinize inanamayacağınız ev dekorasyon fikirleri için galerimizi gezmenizi öneriyorum.

erkeklerin ev dekorasyonunda

erkeklerin ev dekorasyonunda

Bu görselde 1961 model bir woswos’un ters çevrilip kullanışlı bir oda haline getirildiğini görüyoruz. Görseldeki bir bayan olsa da erkeklerin bizzat beğenecekleri ev dekorasyon fikirlerinden biri diye düşünüyorum.

erkeklerin ev dekorasyonunda

erkeklerin ev dekorasyonunda

Böyle bir aracın kasasından yatak yapma fikri anca bir erkeğe aittir diye düşünmeden edemeyeceğim. Çünkü bir bayanın aklına kolay kolay böyle bir fikir gelmez. Akla böyle bir fikir gelse bile arabanın arka kısmını hanımlar kolay kolay eve sokmaz diye düşünüyorum. 🙂

erkeklerin ev dekorasyonunda

erkeklerin ev dekorasyonunda

Bahçe dekorasyonu için kullanılabilecek bir tasarım değil mi?

Kim bahçede böyle bir barbekü görmek istemez ki? Ben bayıldım fikre. Erkeklerin hem mangal hem de araba tutkularını perçinledikleri son nokta diye düşünüyorum. 🙂

erkeklerin ev dekorasyonunda

erkeklerin ev dekorasyonunda

Sanırım bu tasarım fikri bir akaryakıt istasyonuna ait. Hakikaten yaratıcı bir fikir. Denemeye değer.

erkeklerin ev dekorasyonunda

erkeklerin ev dekorasyonunda

Erkeklerin sıklıkla oynadıkları bilardoyu Ford Mustang’ın üzerinde oynamak oldukça farklı bir fikir. Bir erkeğin evinde görmek isteyeceği dekorasyon fikirlerinden.

Sizlere erkeklerin görmek isteyeceği ev dekorasyon fikirlerinden birkaçını sundum. Daha görmeniz gereken birçok fikir var. Size tavsiyem aşağıda sizler için hazırladığım galeriyi mutlaka gezin.

Galeride ev dekorasyonu için kullanılabilecek fikirlerin yanında gördüğünüzde sizi şaşırtan oldukça ilginç tasarımlar da mevcut. Bir başka ev dekorasyon fikirlerinde görüşmek üzere…

Erkeklerin ev dekorasyonunda görmek istedikleri şeyler

Yapılan Yorumlar

1 Trackbacks/Pingbacks

  1. Pingback: Yeni Evlenecek Çiftler için Mobilya Seçimi Dersleri | Ev Dekorasyon Fikirleri on 25 Ekim 2017

Yazıya 1 yorum yapılmış.

bir insan 7 Mayıs 2016

Erkekler dekorasyondan ne anlar diyeceğim ama TV programlarındaki iç mimarları görünce sözümü geri alıyorum. Anlıyorlar pardon 🙂

İlginizi Çekebilir
Hızlı Boya

350 Profesyonel Boyacı İle 1 Günde Boya - Hizliboya.com

Bunlar da var!