Zebra Perde Modelleri ve Fiyatları 2022


Zebra perde modelleri son zamanlarda gerek ev tekstilinde gerekse ofis dekorasyonunda sıklıkla tercih ediliyor. Zebra perde tercih etmenin sebebi hem ekonomik hem de oldukça kullanışlı olmasıdır. Bu içerikte zebra perde fiyatları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Zebra görünümünü andırdığı için “Zebra” olarak adlandırılan bu perde modelleri, çift renkli olduğundan dolayı hem perde hem de tül olarak kullanılan son derece fonksiyonel perde modelleridir. Sert ve kolalı bir kumaşa sahip olan zebra perdeler, kornişe ya da tavana mekanizma yardımı ile monte edilerek kullanılmaktadır. Yan tarafında bulunan zincir sayesinde çevirerek perdeyi tül olarak ya da desenleri alt alta getirip perde olarak kullanabilirsiniz.

1.Düz Renk Zebra Perde Modeli

Zebra Perde Modelleri ve Fiyatları 2022
Düz zebra perde modeli

Düz renk zebra perde modeli şık ve modern perdeler arasında yer almaktadır. Düz renk zebra modellerini evinizin her odasında ve her dekorasyon modelinde kullanabilirsiniz. Kolaylıkla her mekan dekorasyonuna uyum sağlayabilen düz zebra perdeler, düz renkte olmasına rağmen ortama şık ve modern bir hava katmaktadır. Dekorasyonunuzun renk tonlarına uygun düz renk zebra modellerini rahatlıkla bulabilirsiniz.

Düz zebra perde fiyatları ortalama metrekare fiyatı olarak 150₺-200₺ aralığında değişmektedir.

2.Tül Fonlu Zebra Perde Modeli

Zebra Perde Modelleri ve Fiyatları 2022
Tül fonlu zebra perde

Tül fonlu zebra perde modeli de çokça kullanılıyor. Zebra perdenizi fonlu kullanmak istiyorsanız daha ağır ve asil bir görüntü için tül fonlu zebra perde tercihi yapabilirsiniz. Taç zebra perde modelleri arasından birbirleri ile uyumlu tül fonlu zebra modelleri bulabilirsiniz. Tül fonu ve zebra perdenizin rengini koltuklarınız ve mobilyalarınız ile uyumlu şekilde tercih ettiğinizde mekanda bir bütünlük sağlamış olacaksınızdır. Genç odası zebra perde modelleri arıyorsanız tül fonlu zebra modellerini tercih edebilir ve spor genç odası tasarımlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tül fonlu zebra perde fiyatları ortalama metrekare fiyatı olarak 200₺-250₺ aralığında değişmektedir. Mutfak için perde arıyorsanız aşağıdaki konuya bir göz atın derim:

3.Bambu Zebra Perde Modeli

Zebra Perde Modelleri ve Fiyatları 2022
Bambu zebra perde modeli

Bambu zebra perde modeli; ev, bahçe ve aynı zamanda ofis dekorasyonunda sıklıkla tercih edilmektedir. Rustik mekan dekorasyonuna çok şık bir biçimde uyum sağlayan bambu zebra modelleri, brillant stor zebra perde modelleri arasında da geniş çeşit skalasında bulabileceğiniz modellerdir. Kumaş yerine bambunun kullanıldığı bu tasarımlar, bahçe ve balkon gibi açık havaya maruz kalan mekanlarda hem kullanışlı ve uzun ömürlü hem de estetik yönden güçlü modellerdir.

Tül fonlu zebra perde fiyatları ortalama metrekare fiyatı olarak 200₺-250₺ aralığında değişmektedir.

4.Pliseli Zebra Perde Modeli

Zebra Perde Modelleri ve Fiyatları 2022
Pliseli zebra perde modeli

Pliseli zebra perde modeli düz renkte ya da simli olmakla birlikte pliseli üretilen modellerdir. Düz zebra perde modelleri ile arasındaki tek fark perde kısmının pliseli üretilmesidir. Eğer salonunuzun dekorasyonunu ya da perdelerinizi yenilemek istiyorsanız salon zebra perde modelleri arasından pliseli zebraları mutlaka incelemelisiniz. Özellikle salon tasarımında oldukça şık, kaliteli ve estetik dururken aynı zamanda oldukça kullanışlı modellerdir.

Pliseli zebra perde fiyatları ortalama metrekare fiyatı olarak 250₺-300₺ aralığında değişmektedir.

5.Blackout (Karartma) Zebra Perde Modeli

Zebra Perde Modelleri ve Fiyatları 2022
Blackout zebra perde modeli

Blackout zebra perde modeli, adından da anlaşıldığı gibi ortamı karartan ve dışarıdan gün ışığının gelmesini engelleyen perde modelleridir. Özellikle yatak odası, genç odası ve çocuk odası tasarımlarında son derece işlevseldir. Şık tasarımının yanı sıra ortama sunduğu karanlık atmosfer ile uyku kalitenizi de arttıracak modellerdir.

Blackout zebra perde fiyatları ortalama metrekare fiyatı olarak 300₺-400₺ aralığında değişmektedir.

6.Simli Plise Zebra Perde Modeli

Zebra Perde Modelleri ve Fiyatları 2022
Simli plise zebra perde modeli

Tasarımda abartıyı ve gösterişli şıklığı sevenler için simli plise zebra perde modelleri oluyor. Plisenin ihtişamı ile birlikte bir de simle parlak bir görüntüye sahip olan bu modeller, oturma odası zebra perde modelleri arasında son zamanlarda fazlasıyla rağbet görmektedir. Tıpkı düz pliseli zebra perde gibi simli zebra perde de farklı renk ve modellerde üretilen geniş ürün yelpazesine sahip modellerdir.

Simli plise zebra perde fiyatları ortalama metrekare fiyatı olarak 250₺-300₺ aralığında değişmektedir.

7.Desenli Zebra Perde Modeli

Zebra Perde Modelleri ve Fiyatları 2022
Desenli zebra perde modeli

Desenli zebra perde modeli için kullanabileceğiniz dekorasyon mekanları oldukça çeşitlidir. Spor ve aynı zamanda modern bir tasarım yakalamak istiyorsanız oturma odanızda, salonunuzda ya da çocuklara hitap eden desenleri ile çocuk odası tasarımınızda tercih ederek uyumu yakalayabilirsiniz. Cam balkon dekorasyonu yapacaksanız cam balkon tasarımınıza uygun desenleri cam balkon zebra perde modelleri arasından tercihinizi yaparak cam balkonunuzu da tasarımda son noktaya taşıyabilirsiniz.

Desenli zebra perde fiyatları ortalama metrekare fiyatı olarak 200₺-300₺ aralığında değişmektedir.

8.Degrade Renk Geçişli Zebra Perde Modeli

Zebra Perde Modelleri ve Fiyatları 2022
Degrade renk geçişli zebra perde

Ev tekstili alanında perde ürünlerinde yeni tasarım olan ve son dönemlerde kadınların favorisi haline gelen Degrade renk geçişli zebra perde, tek perde olmasına rağmen üzerinde iki rengin ahenkle birbirine geçişi ile tasarlanmış oldukça şık tasarımlı perdelerdir. Üretimi ve tasarımı oldukça çeşitli olan bu modellerde mekanınıza uygun tüm renk ve tonlar modeller bulabilirsiniz. Özelikle düz ve desensiz perde kullanmak istiyorsanız oturma odası, salon, çocuk odası hatta mutfak gibi mekanlarda gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz şık tasarımlı modellerdir.

Degrade zebra perde fiyatları ortalama metrekare fiyatı olarak 200₺-300₺ aralığında değişmektedir.

Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 0 | Puan Ortalaması: 0]
Sıkça Sorulan Sorular

Zebra perde metrekare fiyatları perdenin model ve özelliklerine göre değişmektedir. Ortalama metrekare fiyatı en düşük 100₺'den başlayarak 500₺'ye kadar çıkabilmektedir.

Zebra perde normal tül perdeye göre daha kullanışlıdır. Hem görünümü daha şık hem de daha ekonomik olan zebra perdeler günümüzde en çok tercih edilen perde modelleri arasındadır.

Abone ol
Bildir

2 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
2
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x