Zebra Perde Modelleri

2
224

Gelin adayları veya evlerini yenilemek isteyenler son aşamaya gelmiş bulunuyorsunuz. Sıra geldi perde seçimine :)(perde seçiminde yardımcı olacak yazımızı okumanızı öneriyorum: perde seçimi) Size bu yazımızda zebra perde modelleri hakkında bilgiler vermek istedik. Evlerin olmazsa olmazları içinde yer alan perdeler artık günümüz teknolojisiyle evlere daha dinamik daha modern ve şık bir görünüm kazandırıyor. Teknolojinin nimetlerinden yararlanan tasarımcılar zebra perde modelleri ile yeni evlenecek çiftlere ve evlerini yenileyeceklere alternatif fikirler sunuyor.

zebra-perde-modelleri-2
Zebra Perde Modelleri

Peki, zebra perde nedir?

Zebra perde adını çizik çizik olması bakımından zebralardan almaktadır. Sürekli bu terimi kullanacağımız için zebra teriminin ne olduğunu bilmek önemli. Zebra perde kumaş yapısıyla güneşlik ve yarı tül olarak günlük hayatta kullanılmaktadır. Hatta son dönemde evlerde sıklıkla gördüğüm perde modelleri arasında yer alıyor diyebilirim. Özellikle 2010’dan sonra evlerde yaygın olarak kullanılan modeller arasına girmiştir.

zebra-perde-modelleri-5
Zebra Perde Modeli

Zebra perdelerin kullanımı oldukça basittir, motorlu ve zincirli yapısıyla kolay kullanımı vardır. Zebra perdeyi evlerimizde dekoratif ürün yapan ise perde kumaşı üzerinde kullanılan baskı, desen ve pile çalışmalarıdır.

Çeşit çeşit zebra perdeler

Sizler için hazırlamış olduğum çeşit çeşit zebra perde modelleri hakkında videoyu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

En çok tercih edilen zebra perde modelleri

Zebra perdeler, kullanılacak odaya göre desen ve renk farklarıyla gözümüze çarpıyor. Örneğin, çocuk odasında çizgi film karakterinin yer aldığı bir perde modeli doğru bir seçim olabilirken oturma odasında daha sade hatta düz bir renk tercih etmek doğru bir perde seçimi olabilir.

zebra-perde-modeli
zebra-perde-modeli

İşte sizlere alternatif dekorasyon fikirleri sunmak için aşağıda sıraladığımız zebra perde modellerini gözden geçirmenizi öneriyorum. Ayrıca alternatif olması bakımından zebra perdeleri GittiGidiyor.com sitesinden temin edebilirsiniz.

Beğendiğiniz zebra perde modellerini yorum alanını kullanarak bize yazabilirsiniz. Dekorasyonda fikir alışverişinde bulunmak çok önemli, belki sizin gördüğünüz ancak benim göremediğim bir detay vardır. Lütfen yorumlarınızla konuya ve sitemize destek olunuz. Keyifli dekorasyonlar efendim 🙂

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here