Yerden Tasarruf Sağlayan 20 Duvar Dekorasyon Fikri

1
duvar-dekorasyon-fikirleri
duvar-dekorasyon-fikirleri

Eviniz dar ve eşyalarınızı nereye koyacağınız konusunda bir fikriniz yoksa bu yazımız size ilham verebilir. Birbirinden harika duvar dekorasyon fikri ile alanı daha aktif kullanabilirsiniz.

Yerden tasarruf sağlamak en az bir ev dekorasyonu fikirlerini uygulamak kadar özenli davranılması gereken bir konudur. Hatta ev dekorasyonu içinde ayrı bir alandır.

Mutfakta kavanozları, tabak ve tencereleri koyacak bir yer bulamıyorsanız ya da çalışma odasında kitaplarınızı yerleştirebileceğiniz bir yere ihtiyaç duyuyorsanız duvarlar imdadınıza yetişebilir.

Nasıl mı?

Sizler için yer tasarrufu sağlayacak 20 farklı duvar dekorasyon fikri hazırladık. Sunacağımız fikirlerle, dekoratif eşyaları, kitapları hatta bisikletinizi bile nereye koyabileceğiniz konusunda fikir sahibi olabileceksiniz.

Her odaya özgü duvar dekorasyonu yapabileceksiniz. Örneğin mutfak için daha renkli ve kullanışlı bir raf tercihi yapabilirken oturma odası için biraz daha sade ve daha çok eşya alacak pratik duvar dekorasyon fikirlerini uygulayabilirsiniz.

Çocuk odaları için harika fikirlerim var:Çocuk odası duvar dekorasyonu yazıma bir göz atmanızı öneriyorum.

20 farklı duvar dekorasyon fikri

1. Bisikletler duvarda daha havalı!

Pratik dekoratif duvar dekorasyon fikirleri

Bisikletiniz var ve evde nereye koyacağınızı şaşırıyorsanız size tavsiyem bisikleti dekoratif bir raf ünitesiyle birlikte duvara monte edin. Böylelikle hem yer tasarrufu sağlayacaksınız hem de sporcu kimliğinizi ve bisiklet tutkunuzu ortaya çıkaracaksınız.

2. Kapı üstlerini de değerlendirin!

Kapı üstü duvar dekorasyon fikri

Evinizin birçok odası var ve odaların haliyle kapıları mevcut peki kapı üzerine duvara monte edilmiş bir şekilde dekoratif bir raf kullanmak hiç aklınıza geldi mi?

Bu fikir ile eşya depolamak için evinizde ekstra alan yaratmış olacaksınız. Duvar dekorasyon fikirleri içinde en çok beğendiğim fikir diyebilirim.

3. Duvarın köşelerini de değerlendirin!

Dekoratif köşe duvar dekorasyon fikri

Özellikle banyo dekorasyonunda karşımıza çıkan köşeli raflar oldukça güzel bir depolama alanı. Banyoda kullanma ihtimali yüksek eşyaları koyabileceğiniz güzel bir duvar dekorasyon fikri diye düşünüyorum.

4. Ayakkabılarınızı dekoratif raflara dizin!

Ayakkabılar için duvar dekorasyon fikri

Modayı yakından takip edin ya da etmeyin hanımların ayakkabısı fazladır, işte bu noktada giriş dekorasyonu için kullanılabilecek nitelikte kullanışlı bir raf modeli, ayakkabıları duvar dekorasyon fikri ile duvara istifleyin.

5. Mutfakta tencere tava aramaya son!

Duvar dekorasyonu fikirleri

Mutfak dekorasyonu için oldukça ideal bir duvar dekorasyon fikri. Tencere ve tavalarınızı dekoratif bir şekilde asabileceğiniz alanları duvarda oluşturmanız mutfaktaki işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Sizlere detaylarını sunduğum duvar dekorasyon fikirleri, bunlarla sınırlı değil. Daha farklı fikirler için hazırladığım galeriyi ziyaret etmenizi öneriyorum.

Daha önce kaleme aldığım oldukça ilginç bir yazı olan hoşunuza gittiği halde yaptırmayacağınız  duvar dekorasyonu yazıma da bir göz atmanızı öneriyorum.

Duvar dekorasyon fikri

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here