İlham Veren 16 Oturma Odası Dekorasyonu

Birbirinden Orijinal 20 Paletten Orta Sehpa Fikri

IKEA Çalışma Masası Fikirleri ile Okula Hazırlık

Paletten Masa Sandalye Yapımı

Yerden Tasarruf Sağlayan 20 Duvar Dekorasyon Fikri

Yazar: Alperen Dernek Kategori: Tasarım Fikirleri 7 Aralık 2015
4.580

Eviniz dar ve eşyalarınızı nereye koyacağınız konusunda bir fikriniz yoksa bu yazımız size ilham verebilir. Birbirinden harika duvar dekorasyon fikri ile alanı daha aktif kullanabilirsiniz.

Yerden tasarruf sağlamak en az bir ev dekorasyonu fikirlerini uygulamak kadar özenli davranılması gereken bir konudur. Hatta ev dekorasyonu içinde ayrı bir alandır.

Mutfakta kavanozları, tabak ve tencereleri koyacak bir yer bulamıyorsanız ya da çalışma odasında kitaplarınızı yerleştirebileceğiniz bir yere ihtiyaç duyuyorsanız duvarlar imdadınıza yetişebilir.

Nasıl mı?

Sizler için yer tasarrufu sağlayacak 20 farklı duvar dekorasyon fikri hazırladık. Sunacağımız fikirlerle, dekoratif eşyaları, kitapları hatta bisikletinizi bile nereye koyabileceğiniz konusunda fikir sahibi olabileceksiniz.

Her odaya özgü duvar dekorasyonu yapabileceksiniz. Örneğin mutfak için daha renkli ve kullanışlı bir raf tercihi yapabilirken oturma odası için biraz daha sade ve daha çok eşya alacak pratik duvar dekorasyon fikirlerini uygulayabilirsiniz.

Çocuk odaları için harika fikirlerim var:Çocuk odası duvar dekorasyonu yazıma bir göz atmanızı öneriyorum.

20 farklı duvar dekorasyon fikri

1. Bisikletler duvarda daha havalı!

Pratik dekoratif duvar dekorasyon fikirleri

Bisikletiniz var ve evde nereye koyacağınızı şaşırıyorsanız size tavsiyem bisikleti dekoratif bir raf ünitesiyle birlikte duvara monte edin. Böylelikle hem yer tasarrufu sağlayacaksınız hem de sporcu kimliğinizi ve bisiklet tutkunuzu ortaya çıkaracaksınız.

2. Kapı üstlerini de değerlendirin!

Kapı üstü duvar dekorasyon fikri

Evinizin birçok odası var ve odaların haliyle kapıları mevcut peki kapı üzerine duvara monte edilmiş bir şekilde dekoratif bir raf kullanmak hiç aklınıza geldi mi?

Bu fikir ile eşya depolamak için evinizde ekstra alan yaratmış olacaksınız. Duvar dekorasyon fikirleri içinde en çok beğendiğim fikir diyebilirim.

3. Duvarın köşelerini de değerlendirin!

Dekoratif köşe duvar dekorasyon fikri

Özellikle banyo dekorasyonunda karşımıza çıkan köşeli raflar oldukça güzel bir depolama alanı. Banyoda kullanma ihtimali yüksek eşyaları koyabileceğiniz güzel bir duvar dekorasyon fikri diye düşünüyorum.

4. Ayakkabılarınızı dekoratif raflara dizin!

Ayakkabılar için duvar dekorasyon fikri

Modayı yakından takip edin ya da etmeyin hanımların ayakkabısı fazladır, işte bu noktada giriş dekorasyonu için kullanılabilecek nitelikte kullanışlı bir raf modeli, ayakkabıları duvar dekorasyon fikri ile duvara istifleyin.

5. Mutfakta tencere tava aramaya son!

Duvar dekorasyonu fikirleri

Mutfak dekorasyonu için oldukça ideal bir duvar dekorasyon fikri. Tencere ve tavalarınızı dekoratif bir şekilde asabileceğiniz alanları duvarda oluşturmanız mutfaktaki işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Sizlere detaylarını sunduğum duvar dekorasyon fikirleri, bunlarla sınırlı değil. Daha farklı fikirler için hazırladığım galeriyi ziyaret etmenizi öneriyorum.

Daha önce kaleme aldığım oldukça ilginç bir yazı olan hoşunuza gittiği halde yaptırmayacağınız  duvar dekorasyonu yazıma da bir göz atmanızı öneriyorum.

Duvar dekorasyon fikri

Alperen Dernek

Türkçe öğretmeni, evli ve bir çocuk babasıyım. Hobi olarak ev dekorasyonu ve kendin yap projeleri ile ilgileniyorum. Dergilerden, sosyal medyadan ve yabancı sitelerden öğrendiğim yeni fikirleri siz değerli takipçilerim ile paylaşıyorum. Sitemi beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsiniz. 🙂

Yapılan Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

Dekupe 8 Mart 2016

Harika fikirler Alper bey, bisiklete bayıldım…

İlginizi Çekebilir
Hızlı Boya

350 Profesyonel Boyacı İle 1 Günde Boya - Hizliboya.com

2017 Ev Dekorasyon Trendleri

2017 Ev Dekorasyon Trendleri

19 Ocak 2017
1.759
Bunlar da var!
Beyaz Renk ile Dekorasyon

Beyaz Renk ile Dekorasyon

17 Mayıs 2015
1.700
Kokulu Sabun Nasıl Yapılır?

Kokulu Sabun Nasıl Yapılır?

23 Şubat 2017
532
Ofis Dekorasyon Örnekleri

Ofis Dekorasyon Örnekleri

30 Nisan 2015
2.079
Halı Tertemiz Nasıl Yıkanır?

Halı Tertemiz Nasıl Yıkanır?

11 Nisan 2017
1.110
Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

16 Ağustos 2017
779
Harika Dekoratif Aksesuarlar

Harika Dekoratif Aksesuarlar

3 Temmuz 2015
2.705
Mobilya Çiziği Nasıl Giderilir?

Mobilya Çiziği Nasıl Giderilir?

15 Kasım 2016
6.503