perde siparişi

Yeni Sezon Bellona Koltuk Takımı Modelleri 2021Koltuk takımı bir evin neredeyse olmazsa olmazı konumunda olan ve en önemli eşyalar içerisinde sayabileceğimiz bir mobilya grubudur. Her yıl yenilenen modeller ile mobilya ürünlerini takipte biraz zorlansak da yeni sezon Bellona koltuk takımı modelleri incelemesi ile uzun yıllar kullanabileceğiniz koltuk takımı fikirlerine sahip olacaksınız.Her yıl değişen kumaş teknolojisi yeni kumaş modellerini ve bununla birlikte koltuk modellerini değiştiriyor. Ayrıca kullanılan farklı ahşap işçilikleri ile de yeni modeller her yıl ortaya çıkıyor. Yeni sezon Bellona koltuk takımları da tam bu noktada yenilenen teknolojiler ile ortaya çıkan bir takım ürün gruplarını kapsıyor.

İçerikte sadece yeni sezon Bellona koltuk takımı modelleri değil, ayrıca kampanyalı Bellona koltuk takımları ve incelemelerini de bulabilirsiniz.

Bellona koltuk takımları ve kampanyalı modeller için aşağıdaki modellere göz atabilirsiniz.1.İmpera

Yeni sezon İmpera koltuk takımı
Yeni sezon İmpera koltuk takımı

Görselde incelediğiniz şekilde zarif ve bir o kadar da modernizmin bir arada olduğu kırlent ve kol bölümlerinin alt kısmında yer alan dikey kapitone desenli dikiş uygulamaları ile farklı bir görünüme sahip olan yeni sezon Bellona İmpera koltuk takımı için Bellona mağazalarına mutlaka inceleme gitmelisiniz.

MUTLAKA OKUYUN:  Koltuk Arkası Dresuar Modelleri 2021

Bellona koltuk takımı fiyatları diğer firmalara göre sürümden kazanmak için uygun tutulmaktadır. İncelediğiniz yeni sezon Bellona İmpera koltuk takımı fiyatı yaklaşık 7.000TL.

İlginizi Çekebilir: Koltuk takımları renk kombinleri için tıklayın!2.Revina

Yeni sezon Revina koltuk takımı
Yeni sezon Revina koltuk takımı

Modern bir koltuk takımı ve bunun yanında spor çizgilerin yer aldığı oldukça enerjik bir koltuk takımı arayanlar için biçilmiş kaftan olan yeni sezon Bellona Revina koltuk takımı yakından görmeye değer bir mobilya grubu.

Yatay desenler ile oval hatları ile diğer Bellona koltuk takımı modelleri ile ayrılan oldukça rahat bir oturma alanına sahip konforlu Bellona koltuk takımı fiyatı yaklaşık 6.000TL.

3.Mistral

Yeni sezon Mistral koltuk takımı
Yeni sezon Mistral koltuk takımı

Yeni sezon Bellona Mistra koltuk takımı chester tarzı koltuk takımını andırsa da tam bir chester kategorisine girmeyen bir yapıda. Düğme çektirme uygulaması ile şık ve zarifliği bir araya getiren bu uygulama ile salonunda klasik çizgiler arayanlar için.
Tüketicinin ihtiyaçlarının maksimum seviyede tutulduğu Mistral koltuk takımında yatak olma özelliği, sandık olarak kullanılabilme gibi özellikler yer alıyor. İncelemiş olduğunuz yeni sezon Bellona koltuk takımı fiyatı 6.500TL.

MUTLAKA OKUYUN:  IKEA Mutfak Masası Modelleri 2021

Yeni sezon ancak indirime girmiş kampanyalı modelleri de görmek isteyeceğinizi düşünerek aşağıdaki Bellona koltuk takımı modellerini de listeye ekledim.

İlgili İçerik: Yatak olan koltuk Enza Home mutlaka inceleyin!

4.Vienza

Kampanyalı Bellona Vienza koltuk takımı
Kampanyalı Bellona Vienza koltuk takımı

Yeni sezon Bellona koltuk takımı modelleri içinde yer alan kampanyalı Bellona Vienza koltuk takımı da oldukça şık ve tarz bir yapısı ile evin oturma odalarına renk katacak özellikler içeriyor.

İncelediğiniz Bellona Vienza koltuk takımı kampanyalı fiyatı ile 4.800TL’ye gelmektedir.

5.Mavenna

Kampanyalı Bellona Mavenna koltuk takımı
Kampanyalı Bellona Mavenna koltuk takımı

Yine yeni Bellona koltuk takımı modelleri içerisinde bir diğer model olan Bellona Mavenna koltuk takımı da düz yumuşak hatları, sade çizgileri ve modern görünümü ile evlerin odalarını süsleyecek modellerden biridir.

Kampanyalı Bellona Mavenna koltuk takımı fiyatı 5.300TL’ye kadar düşmüş durumdadır.

6.Grande

Kampanyalı Bellona Grande koltuk takımı
Kampanyalı Bellona Grande koltuk takımı

Petrol mavisi salon dekorasyonu için tavsiye edilecek kadar şık bir görünümü olan kampanyalı Bellona Grande koltuk takımı, daha önce bir başka modelde bahsettiğimiz düğme çektirme yöntemiyle oldukça şık bir görünüm kazanan bir mobilya.

Gösterişli ve bir o kadar da zengin duruşu ile yatak olma özelliği ve eşya koyma yani sandık özelliği ile dikkat çekici fonksiyonel bir koltuk takımı diyebiliriz.

MUTLAKA OKUYUN:  Hardal Sarısı Koltuk 2021 Modelleri +10 Kombin Fikri

Kampanyalı Bellona Grande koltuk takımı indirimlerle yaklaşık 7.500TL’ye gelmektedir.

Sizlere bu içerikte hem yeni sezon Bellona koltuk takımı modelleri hem de indirime girmiş kampanyalı modelleri sundum. İçeriği sevdiklerinizle paylaşarak onların da görmesini sağlayabilirsiniz.Abone ol
Bildir
guest
3 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


3
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x