perde siparişi


Yeni Ev Dekorasyonu Modelleri

Kurulduğumuz ilk andan bu yana dekorasyonu.net adresi olarak en iyi hizmeti kaliteli ve uygun halleri ile sunmayı benimseyerek devam ediyoruz. Misyon ve vizyonumuz uygun dekorasyon yapma seçeneklerini, okuyucu memnuniyeti sağlamak olduğu için kesintisiz bir şekilde sunuyoruz. Yeni Ev dekorasyonu modelleri sırasında gerekli olan ne ürünler varsa bunları en şık halleri ile yan yana getirerek, istediğiniz şekilde hizmetlerimizi alanında uzman tasarımcı ekibimiz, zevkinize uygun seçenekler sunuyor. Adresimiz içerisinde okuyucularımız adına; halı, kanepe, perde, salon takımı, dekorasyon ürünleri, TV üniteleri, salon takımları ve yemek takımları gibi ev içerisinde gerekli her bir ürün ile dekorasyon modeli mevcuttur. Birçok alanında en iyi markaların ürünleri ile hizmetleri sunmaya devam ediyor olmamız, istenen ürünlerin her markadan olan seçeneklerini incelemeniz için büyük bir rahatlık oluyor.Avangart Modeli Salon Dekorasyonu

Salon bir evin bel kemiğidir. Sitede salonlarınızın şekline uygun olan salon dekorasyonu modellerini görebilirsiniz. Son zamanların trendi olarak yer alan avangart modelleri salonlara daha ağır bir hava katacaktır. Orta yaşlı kadınların tercihleri arasında yer alan bu klasik modellerin fon perdeler ile süslenmesinin yanı sıra kemik desenli halı modelleri ile taçlandırılabilir. Avangart modeli koltuklar klasik modeller olarak geçmesinden dolayı kullanılan dekorasyon ürünlerinin de buna göre olmasına dikkat etmek gerekir.

MUTLAKA OKUYUN:  Sibel Can'ın Evi: Beykoz'da Muhteşem Bir Villa!
Avangard son moda salon
Avangard son moda salon

Eğer koltuk modelleri yaldızlı olan seçenekleri ile tercih edilirse buna uygun vazolar ve büyük yaldızlı çiçek modelleri ile süslemeler tercih edilebilir. Buna uygun tercih edilen yemek odası modelleri salona daha mistik bir hava katacaktır. Her bir ürünün bir birileri ile olan uyumları için avize modelleri de buna uygun tercih edilmelidir.

Salonda tercih edilen ürünler yaldızlı olmak yerine simli modeller tercih edilirse yine her bir ürünün simli olanları tercih edilmelidir. Böylece bir salonda istenen hava çok daha rahat bir şekilde verilebilecektir. Salon dekorasyonu sırasında her bir ürünün kaliteli incelemesi ve uyumları için iyi bir analiz yapılması çok daha dikkat çekici bir izlenim getirecektir.

Yatak Odası Modelleri

Bir evin ebeveynleri için en önemli oda yatak odaları olmaktadır. Yatak odası dekorasyonları ne kadar dikkatli bir şekilde yapılırsa bireyler o kadar huzurlu olacaktır. Avangart modeli yatak odası dekorasyonu sırasında son zamanların en çok tercih edileni yuvarlak yataklar olmaktadır. Yuvarlak olarak yer alan yatakları odanın tam ortasına koyup, cibinlik ile daha refah bir ortam sağlanabilecektir. Tabi ki sadece bunun ile sınırlı kalmayıp yatak odası modellerini de buna uygun seçmek gerekecektir.MUTLAKA OKUYUN:  Konut Fiyatları Endeksine Göre Konut Fiyatı Artan 3 İl
Yatak odası modelleri
Yatak odası modelleri

Halı seçimi ve perde seçiminin yanı sıra avizeleri de buna uygun seçmek önem arz etmektedir. Gün boyu bedenlerde oluşan stresleri atmak için odalarda az eşya kullanmak daha doğru olacaktır. 2020 yılının en trend dekorasyon modellerinden biri olan minimal yatak odası modelleri daha az eşya ile daha şık bir ortam elde edilerek sağlamaktadır. Böylece hem daha refah bir ortam elde edilecek, hem de dinlenmek için daha uygun olacaktır.

Ev Dekorasyonu ‘nun olmazsa olmazı Mutfakların Dekorasyonları

Özellik ile ev kadınları için bir evin bel kemiği olarak mutfaklar yer almaktadır. Mutfak dekorasyonu ne kadar kadınların zevkine uygun yapılırsa, içerisinde daha mutlu olacaklar ve daha aktif ürünler ortaya çıkarabileceklerdir. Son yıllarda otantik mutfak dekorasyonu seçenekleri bir hayli ön planda yer almaktadır. Oldukça şirin bir görünümü olan mutfaklar için fazla bir masraf uygulamaya da gerek yoktur. Ufak dokunuşlar sayesinde istenen hava rahat bir şekilde katılabilecek ve istenen sonuç uygun fiyatlarla elde edilecektir. Yeni ev dekorasyonu modelleri içinde bir mutfak dolabı yaptırmak için büyük bir bütçe ayırmak yerine sarı, yeşil ve mavi gibi pastel renkler kullanılarak da elde edilebilir. Küçük bir mutfağa sahip olan kişiler açık pastel sarısı rengini tercih ederek daha aydınlık bir hal almasını sağlayabilirsiniz. Pötikareli renkli kumaş yardımları ile mutfak dolapları içine ve masalara örtü yapabilir, oldukça popüler bir hal almasını sağlayabilirsiniz.

MUTLAKA OKUYUN:  En Özel Gün İçin: Damatlık

Mutfak dolaplarını boyamak yerine koyu renkli kalması tercih ediliyorsa kurdeleli reçel kavanozları tercih edilerek, daha şirin bir ortam elde edilmesi sağlanabilir. Bunun gibi ufak dokunuşlar mutfak dekorasyonları sayesinde istenen durumların rahat bir şekilde elde edilmesine yardımcı olacaktır. Ev dekorasyonu hakkın da sizlerle bir çok bilgiyi paylaştık. Bir çok kaliteli yazısı ve içeriği ile dekorasyonu.net de kendi evinize uygun dekorasyon örneklerini modellerini inceleyebilirsiniz ve fikirlerinizi farklı fikirler görerek olgunlaştırabilirsiniz.Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x