Yataş Bedding Yatak Serileriyle Tanışın!


Yatak, yorgan, baza, yatak başlığı, ev tekstili gibi ürünleri ile ilk akla gelen markalardan biri olan Yataş Bedding, yenilikçi tasarım anlayışı, yüksek kalitesi ve üstün teknolojisi ile fark yaratmaya devam ediyor. Dünyaca ünlü Superbrands listesindeki markalar arasında yer alan ve yatak markaları arasında Türkiye’nin tek Superbrand’i olan Yataş, kaliteyi ve yeni teknolojileri bir arada sunuyor.

Uluslararası işbirlikleri ile estetik ve işlevsel tasarımlar üreten Yataş Bedding, tasarımları ile hem göze hem de vücut sağlığına hitap ediyor. Dünyaca ünlü Woolmark, Dacron gibi markaların malzemelerini kullanan Yataş Bedding, sağlık ve kalitesi ile öne çıkan Visco ve Lateks tek kişilik yatak ve çift kişilik yatak ürünleri ile de kullanıcılarının favori markalarından biri oluyor.

Yataş Bedding Yatak Serileriyle Tanışın!

Visco Teknolojisi ile Mükemmel Bir Yatak Deneyimi

Yatak ürünlerinde kullanılan malzeme ve yeni teknolojiler, kaliteli bir uyku için büyük önem taşıyor. Vücudun doğal eğrisine uygun kusursuz bir destek sağlayan Yataş Bedding Visco yatak modelleri, uyku kalitesini maksimum seviyeye ulaştırmak için özel olarak tasarlanıyor. Yanlış yatak seçimi nedeni ile oluşan sırt ve bel ağrılarının önüne geçmek için tasarlanan Visco teknolojisi özel ham maddeler kullanılarak üretiliyor.

Doğal ve çevreci malzemelerin kullanıldığı Yataş Visco ürünlerinde vücut ısısına ekstra duyarlı Patentli Açık Hücre teknolojisi kullanılıyor. Yüksek hava geçirgenliği sağlayan Visco ürünler, ısı depolanmasını azaltarak terlemeyi önemli ölçüde azaltıyor ve ferah bir uyku deneyimi yaşatıyor.

Medikal tedavilere yardımcı olma amaçlı üretilen Yataş Visco modelleri, üstün nem yönetimi ile vücut sıcaklığını dengeliyor ve zamanla vücudun şeklini alarak uyku kalitesini maksimum düzeye çıkarıyor. Yataş Bedding’e özel hücreli visco teknolojisi ile üretilen Visco Ultimate Support ile %67 daha fazla nem yönetimi sağlayan elastik hafızalı yeni Visco Optimum Support, en ideal seçenekler arasında yer alıyor.

Yenilikçi Hyrbrid Yataklar ile Uyku Devrimi Yataş’ta!

Lateks, visco, yay, kumaş ve jel teknolojilerinin farklı şekillerde birleşmesi ile geliştirilen Hybrid Serisi, bel ve omurga destek sistemi ile eşsiz bir uyku deneyimi yaşatıyor. Boyun, sırt, bel ve eklem ağrılarını önlemek üzere üretilen Yataş Bedding Hybrid serisi, her türlü vücut yapısına uyum sağlıyor. Üstün teknolojisi ile kişisel konfor ve kaliteli bir uyku deneyimi yaşatmak üzere tasarlanan Hybrid serisi, farklı vücut tiplerine uyum sağlamasının yanı sıra, ekstra bel ve omurga desteği sağlıyor.

Omurganın doğal eğrisini gece boyunca korumayı sağlayan ürünler, vücudun ihtiyaç duyduğu fiziksel ve zihinsel yenilenmeyi en iyi şekilde karşılıyor. Benzersiz bir uyku deneyimi sağlayan Hyrbrid serisi, sertifikalı ormanlardan temin edilen çevreci doğal lateks malzemeleri, dünyanın ilk hafızalı yay sistemi Memory Coil sistemi ve açık hücreli visco sünger teknolojileri ile mükemmel bir uyku kalitesi sağlıyor.

Yataş Bedding Yatak Serileriyle Tanışın!

Doğallığı ile Yüksek Konfor Sağlayan Yataş Bedding Lateks Serisi

Dünyanın en doğal ve antialerjik malzemesine sahip lateks yatak modelleri, kauçuk ağacı özünden elde edilen doğal içeriği, esnek yapısı ve vücuda uyum sağlayan desteği ile üstün bir konfor sunuyor. Omurganın doğal kıvrımlarına mükemmel uyum sağlayan ve omurga eğrisini koruyan lateks ürünler, vücudu dinlendiriyor ve sağlıklı bir uyku deneyimi sunuyor. Doğallığının ötesinde eşsiz bir dolgu malzemesi olan lateks, esnek yapısı sayesinde aşırı basıncı azaltarak uyku sırasındaki dönme hareketlerinin minimum düzeye indiriyor.

Yataş Bedding Lateks serisi , eşlerin dönüş hareketlerini hissettirmeden deliksiz bir uyku imkanı sunuyor. Lateks serileri arasında yer alan Seven-Z Lateks, kauçuk ağacından elde edilen doğal lateksi, yatağın daha fazla nefes almasını sağlayan eşsiz özelliği ve 7 bölgeli pocket yay sistemi sayesinde mükemmel bir omurga desteği sağlıyor. Vücudun omuz, eklem ve basen gibi konveks bölgelerinde daha az basınç ve yorgunluk hissi sağlayan Seven Z Lateks, deliksiz bir uyku imkanı sunuyor.

Özel tasarımları ve eşsiz teknolojileri ile fark yaratan Yataş Bedding, her vücut tipine uygun yatak modelleri ile sizleri bekliyor.

] }
Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
1
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x