Ağzı Açık Bırakacak En İyi Yatak Odası Asma Tavan Modelleri

2
847

Halihazırda bulunan yatak odası dekorasyonundan sıkıldıysanız ve kendinizce bir şeyleri değiştirme niyetindeyseniz biraz daha sıra dışı olun ve yatak odası asma tavan modelleri fikrini gündeminize alın. Çünkü asma tavanlar odanın havasına çok farklı bir format katmakta hatta odanın dekorasyonunu tamamen değiştirmektedir.

Eşinizle paylaştığınız ve aşkınızı tazelediğiniz yatak odalarını yeni bir görünüme kavuşturma zamanı geldi diyorsanız ve şaşırmaya hazırsanız en iyi yatak odası asma tavan modelleri ile karşınızdayız.

Yatak odasında akşam yatağa yattığımızda hemen hemen herkes tavandaki boş ve soğuk duvara bakar, deri düşüncelere dalarız. Bu boş tavanları ev dekorasyonu içinde değerlendirmek hem size hem de odaya büyük farklılıklar kazandıracaktır. Bu nedenle soğuk duvar yerine sıcak ve samimi bir odayı tercih etmeye hazır mısınız?

Teknolojiyle birlikte ev dekorasyon fikirleri baş döndürücü bir hal almış durumda. Son dönemlerde sıklıkla gördüğüm asma tavan uygulamaları ev dekorasyonu için epey farklı çözümler sunuyor. Hemen hemen tüm odalarda kullanabileceğimiz asma tavanlarla çok daha zevkli yatak odası dekorasyonu elde etmek mümkün.

1.Ferah bir yatak odası için asma tavan şart

yatak-odasi-asma-tavan-modelleri-2

Ferah bir yatak odası dekorasyonu için asma tavan modeli olmazsa olmazların içerisine girdi benim için. Görseldeki harika yatak odası dekorasyonu için böyle bir sade asma tavan çok yakışmış değil mi? İşte bu ve bunun gibi birçok asma tavan modeli fikirlerini galeri de bulabilirsiniz.

2. Modern ahşap asma tavan dekorasyonu

yatak-odasi-asma-tavan-modelleri-10

Ahşabın görünümü ne kadar modern değil mi? İşte böyle şık ve zarif bir yatak odası dekorasyonu asma tavan ile taçlanmış desek yalan olmaz sanırım. Asma tavan uygulamaları o kadar farklı ve o kadar çeşitli ki yatak odası için hangi tavan uygulamasının yakışacağını kestirmek zor en iyisi bir uzmana danışın derim. He bir de galerimizi ziyaret ederek farklı fikirler elde etmeniz mümkün.

Size bambaşka ev dekorasyon fikirleri vermek için hazırladığım en iyi yatak odası asma tavan modelleri için galeriyi mutlaka ziyaret edin!

Yatak odası asma tavan modelleri

Daha önceden kaleme aldığım evinizin görünümünü değiştirecek 15 asma tavan modeli konumu mutlaka okuyun.

Daha farklı asma tavan örnekleri için tıklayın.

2 YORUMLAR

  1. Son dönemde gördüğüm moda olan dekorasyon işlerinden asma tavan modelleri… yatak odası için çok ideal olmasa da salon dekorasyonu için asma tavan modellerini tavsiye ediyorum…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here