perde siparişi

Yatak Başı Dekorasyon Fikirleri 2021Yatak odanızın dekorasyonu, yatak başı dekorasyon ile tamamlanabilir. Benzersiz bir görüntü oluşturmak için yapmanız gereken, eşsiz dekorasyon fikirlerine göre hareket etmek. Işıklandırma, özel malzemeler kullanma, başlığın tamamen farklı bir renk olması, odada en dikkat çeken şeyin yatak başlığınız olması gibi pek çok düşünce var. Peki, siz ne olsun istiyorsunuz? Bunun için yapmanız gereken sunduğumuz fikirlerden yola çıkarak, tamamen kendi zevkinizi de yansıtacak olan bir seçim yapmak. Dilerseniz anında seçiminizi yaparak, yatak odasında ki başlığı baştan yaratabilirsiniz.Yatak Başı Duvar Dekorasyonu

Yatak Başı Duvar Dekorasyonu

Dekorasyon nasıl olmalı? Yatak başı dekor olarak kullanıldığında, ortaya harika bir yatak odası çıkıyor. En çok tercih edilenler arasından birkaç örnek ile sizin de dekorasyon konusunda güzel bir adım atmanıza vesile oluyoruz. İşte merak edilen örnekler…

MUTLAKA OKUYUN:  Modern Bebek Odası Dekorasyonu için +4 Fikir

1.İnce Uzun Ledler

Yatak başlığında ince uzun, dik şekilde ledlerin kullanılması yatağın geniş gözükmesini sağlar. Teknik anlamda alacağınız bilgi ile bu renklerin belli süre içinde değişmesini de sağlayabilirsiniz. Bu sayede dümdüz olan yatak başlığı için dahi benzersiz bir görüntü yaratmış olacaksınız. Siz de deneyebilirsiniz.

2.Yatak Başlığının Hareketli Olması

Yatak başlığınız için aklınıza gelenler arasında, yatak başı dekorasyon için özel malzemeler seçilebilir. Yatak başlığının hareketli olması sağlanabilir. Yani gerektiğinde tamamen alt bölüme indirilmesi sağlanarak başlığın tamamen yok edilmesi mümkün. İstediğinizde yükseltip istediğinizde alçak bir görünüm yaratabilirsiniz.Yatak odası dekorasyonu nasıl yapılır merak edenler için fikir veren bir içerik!

3.Konforlu Yatak Başlığı

Farklı Tarz Yatak Başlığı Modelleri

Elbette pek çok kişi tarafından aynı zamanda tercih edilen bir tür. Yani direkt olarak başlığın yastık gibi tercih edilmesi de söz konusu olabiliyor. Bunu bilerek, özel bir seçim de yapılabilir.

3.Kraliçe Yatak Başlığı

Kraliçe Yatak Başlığı

Özellikle kadınların tercihleri arasında, yatak başlığının üst bölümünde yer alan bir kraliçe tacı olabilir. Seçim sizin.

MUTLAKA OKUYUN:  Bebek Odası Duvar Kâğıdı Nasıl Olmalı?


4.Aynalı Yatak Başlığı

Aynalı Yatak Başlığı

Yatak odasında ayna kullanmayı sevenler için bir diğer öneri ise aynalı yatak başlıkları oluyor. Aynanın boyutu, türü seçenekler arasında veriliyor.

İlginizi Çekebilir: Yatak odasına farklılık katmak isteyenler için yatak odası niş modelleri yazımıza bakmalarını öneriyorum.

Farklı Tarz Yatak Başlığı Modelleri

Tamamen bambaşka bir model ile de yatak odasında ki dekorasyon tamamlanabilir. Yatak başlığı duvar dekorasyonu kapsamında değerlendiriliyor. 2021 yılının gözde modelleri arasında olacak birkaç model hakkında bilgi verilecek. Öncelikle yatak odasında ki loş ışık ihtiyacını, yatak başlığınız ile çözmeye hazır olun. Çünkü yatak başlığının üst bölümüne döşenmiş olan ledler bir anda odanızı benzersiz bir hale dönüştürecek.
1.Yatak Başlığından Tavana Yansıma Işık

Yatak Başlığından Tavana Yansıma Işık

Tercih edilebilecek olan modeller arasında, farkı ile ön plana çıkan başlıktan tavana ışık yaparak, loş bir ortam yaratan modeller var. Tamamen teknik anlamda döşemenin tamamlanması ile sorunsuz bir şekilde kullanım sağlanabilir.

2.Yatak Başlığının iki Taraflı Olması

Yatak Başlığının iki Taraflı Olması

Bir tarafı buzlu cam, bir tarafı da aynalı olan iki taraflı yatak başlıkları olabilir. Odası geniş olan kişiler için duvara tam anlamıyla yaslamayacağınız yataklarınız için tercih edebilirsiniz.

MUTLAKA OKUYUN:  Küçük Banyoda Fayans Seçimi Nasıl Yapılır?

3.Yatak Başlığının İşlevselliği

Yatak Başlığının İşlevselliği

Yatak başlığının arka kısmında yer alan gizli bölme olması, özel eşyaların saklanması açısından da avantaj sağlayacaktır. İşlevsellik için yatak başlığı kenarları kullanılacak şekilde bir tasarım yapılabilir. Yatak başlıklarında genel olarak dekor için ışık kullanılır. Yatak başı süsleme ile benzersiz görsel oluşturulabilir.

İlginizi Çekebilir: Yatak odası duvar boyası renkleri için fikir almak isterseniz bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Yatak Başı Dekorasyon Süsleme Fikirleri

Yatak Başı Dekorasyon Süsleme Fikirleri

Süsleme için ışık kullanılıyor. Bunun dışında malzeme seçimine göre yatak başı dekor değişebilir. Dekorasyon için tercih etmeniz durumunda ışıklandırma konusunda özel seçim yaparak, benzersiz görseli yakalayın. Loş ışık için doğru seçim olacak. Elbette fotoğraflar, ipler, çeşitli taşlar ile tavandan yatak başlığına özel süsler de yapılabilir.Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x