perde siparişi


Vizon Rengi ile Uyumlu Dekorasyon Fikirleri

Vizon rengi ev dekorasyon fikirleri için önerilere geçmeden önce vizon rengini tanımlamak doğru bir adım olacaktır. Vizon renk tonları, oldukça yumuşak ve nötr bir renk olarak değerlendirmek mümkündür. Evinizde ağır, bir o kadar da zarif ve çarpıcı bir renk arayışındaysanız doğru kombinler ile vizon tam size göre bir renk olabilir.Vizon yatak odası dekorasyonu

Dekorasyonda vizon renk kullanımı

Vizon renklerini dekorasyonda doğru kullanmak evinizde harikalar yaratabileceği gibi evinize ciddi anlamda kasvet de verebilir. İşte bu noktada sıradan ve sıkıcı bir renk olarak düşünülebilecek vizon renk için ipuçlarından yararlanmak doğru bir kombin sağlamak adına önemlidir.

Vizon renk parlak olmamasının yanında güneş ışığı ile birlikte farklı renk tonlarına dönebilmektedir. Nötr bir renk olarak değerlendirilebilecek vizon için bej, kahverengi ve gri tonları gibi diğer nötr renkler ile bir araya gelebilir.

MUTLAKA OKUYUN:  Yazlık Ev için Yapılması Gereken 9 Mühim Hazırlık
Ev dekorasyonunda vizon renk uyumu

Geniş bir eve sahipseniz vizon renk boya duvarda harikalar yaratabilir. Ev dekorasyonuna sade bir o kadar da lüks bir hava katacak olan vizon rengi duvar boyası rengini tercih edebilirsiniz.

Vizon rengi ile uyumlu renkler için fikir arayışındaysanız altın sarısı, hardal sarısı, su yeşili, mavi tonları, turuncu ve pembe renk ile kombin yapabilirsiniz. Bir örnekle kafamızda bir şeyleri canlandırmak için şunu belirtebiliriz: Bazen koltukta kullanan vizon için perdeleri pembe tonlarında seçebileceğiniz gibi halı da yukarıda sunduğumuz renk kombinasyonlarını değerlendirebilirsiniz.Vizon rengi yatak odası fikirleri

Vizon yatak odası fikirleri

Vizon renk, rahatlatıcı bir renk olması bakımından en güzel yatak odasına yakışan bir renk desek yanılmayız sanırım. Görselde de görüldüğü üzere vizon rengi yatak odası dekorasyonu için alternatif tonlar imdada yetişebiliyor.

MUTLAKA OKUYUN:  Modern Bebek Odası Dekorasyonu için +4 Fikir

Özellikle yatak nevresim takımı ile açık mavi renk ortamın renk dengesini sağladığı gibi baskın vizon renk tonları ile de oldukça şık bir mekan oluşmasını sağlamış.

Bununla birlikte zeminde kullanılan parke renk uyumuna da dikkat etmek gerekiyor. Fon perdeler de kullanılan vizon kahve tonları zemin ile perde arasındaki bağlantıyı sağlamış.

Yatak odasında kullanılabilir renk arayışındaysanız yatak odası renkleri nasıl olmalı yazımı okuyabilirsiniz.

Vizon renkleri mutfak dolapları

Mutfak dolapları denildiğinde akla hemen beyaz renk gelse de mutfakta sıra dışı renkleri kullanmak farklı bir algı yaratabiliyor. Özellikle çift renkli mutfak dolapları ile sınırlı alana sahip mutfaklarda daha geniş mutfak algısı yaratmak için farklı renklerden yararlanmak gerekiyor.MUTLAKA OKUYUN:  Küçük Mekanları Etkili Kullanmak için +10 Öneri

İşte bu noktada vizon rengi mutfak dolapları ile mutfağınız farklı bir yapıya kavuşabilir.

Vizon rengi koltuk takımına uygun halı perde

Vizon koltuk takımına uygun halı perde

Vizon koltuk için hangi renk perde ya da vizon rengi koltuğa uygun halı sorusu için alternatif bir görseli paylaşmak istedik.

Görselde de gördüğünüz şekilde vizon kanepe için mavi tonları ile kırlent ve mavi perde ile oldukça uyumlu bir dekorasyon sağlanabilir.

Ayrıca vizon koltuğa uygun halı için kırık beyaz tonlarında halı kullanmak ortamın renk dengesini sağlayabilir.

Vizon renk kanepe 

Vizon kanepe için daha önce de belirttiğimiz şekilde kullanabileceğiniz renk kombinleri arasında mavi ve tonları ile birlikte pembe, turuncu gibi havalı renkleri de tercih edebilirsiniz.

Canlı bir hava katacak uçuk renkler ile oturma odası ya da salon dekorasyonu için alternatif dekorlar oluşturabilirsiniz.

Küçük oturma odası dekorasyonu için alternatif fikirlere bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
1
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x