VitrA ile Yaşam Alanınıza Zarafet Katın!

0
266

#Yazı İçeriği

Geniş ürün yelpazesi ile hem Türkiye’de hem dünyada seramik sektörünün önde gelen firmalarından biri olan VitrA, ürünlerini en yeni teknolojileri kullanarak üretiyor. Aşınmaya ve soğuğa dayanıklı VitrA ürünleri, banyodan balkona kadar evinizin her köşesine hayat verirken uzun süreli kullanım vadediyor. Yer ve duvar döşeme için tasarlanan ürünler ilk günkü doğallığını ve parlaklığını uzun yıllar koruyor. VitrA’nın her zevke hitap eden seramik modelleri ile yaşam alanınızı dilediğiniz gibi dizayn edebilir, hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. 

Doğal ve Göz Alıcı Dekorlar

VitrA, Urbancrete koleksiyonunda brüt betonu çağdaş mimaride eritiyor. Sıcak ve soğuk renkler, colorcode tasarımı ile zeminlere ve duvarlara ruh katarak modern ve doğal görünümlü alanlar elde etmenizi sağlıyor. Urbancrete koleksiyonu dayanıklılığı, kolay temizlenme işlevi ve güçlü kaydırmaz özelliği sayesinde uzun süreli kullanım sunuyor. 30 x 60 cm ölçülerine sahip duvar karoları, beton dokusu, beyaz ve krem renk seçenekleri ve mat yüzeyi ile banyolarınızın ışıltısını artırıyor.

blank
Vitra göz alıcı dekorlar

Mozaikler 30 x 60 cm ve 5 x 5 cm ölçüleri ile mutfaklarda tezgah arası alanlara şıklık katıyor. Mozaikler beyaz, gri, koyu grej, koyu gri ve vizon renk alternatifleri ile her zevke hitap ediyor. Banyo, ev içi zemin ve ticari zeminler porselen karolarla renkleniyor. Porselen karolar dekor, fon ve süpürgelik olarak kullanılabiliyor. Mat ve yarı parlak yüzey, beyaz, gri, koyu grej, koyu gri ve vizonun doğallığı ile buluşuyor. 10 x 80 cm’den 80 x 80 cm’ye kadar 8 farklı boyuta sahip karolar göz kamaştırıcı alanlar yaratmanıza olanak tanıyor.

Ahşabın Betonla Dansı

İskandinav ahşabı ev içi zeminlere taşıyan VitrA Urbanwood koleksiyonu, colorcode dokusu ile yaşam alanınıza hayat veriyor. Sakinliği ve huzuru simgeleyen porselen koleksiyon, doğal ahşap ve betonu en uyumlu haliyle zeminlere ve duvarlara taşıyor. Mat dokuya sahip mozaik ve porselen karo ürünler gri, koyu grej, koyu gri ve vizon renk alternatifleri ile göz kamaştırıcı döşemeler sunuyor.

blank
Vitra ahşabın betonla dansı

Yüksek kaydırmazlığa sahip yüzey, sadece eviniz için değil ticari ve kamusal alanlar için de ilham kaynağı oluyor. Güvenli kullanım sunması ve dayanıklılığı ile öne çıkan koleksiyon, sırlı porselen yapısı ile her ortamı hareketlendiriyor. Farklı ölçüleriyle her alana mükemmel bir şekilde uyum sağlıyor.   

Karo Seramik Modelleri ile Modern Tasarımlar

VitrA, Metalcrete koleksiyonu ile metal levhaları betonla yeniden yorumluyor. Metalcrete karo seramik ürünleri, renkli porselen yapısı ile ticari zeminlerin atmosferini değiştiriyor.  Dayanıklılığı sayesinde dış mekan tasarımları için de uygun olan Metalcrete koleksiyonu, yarı parlak tasarımı ve beton dokusu ile porselenin zarifliğini ve çekiciliğini çalışma alanınıza getiriyor. Gümüş ya da bronz renk tonlarına sahip porselenler, göz alıcı döşeme çeşitliliği ile dikkat çekiyor. 40 x 80 cm ölçülere sahip duvar karoları ve 80 x 80 cm ölçülere sahip yer karoları, colorbody porselen yapısı ile bulunduğu ortama modernlik katıyor.

blank
Vitra karo seramik modelleri ile modern tasarımlar

VitrA, çeşit çeşit renkleri, sofistike tonları ve göz alıcı dokuları ile yaşam alanınıza zarafet katıyor. Hem banyo, mutfak, oda, koridor gibi iç alanlar hem de bahçe, teras ve balkon gibi dış alanlar, uzun süreli kullanım sunan şık karo seramiklerle renkleniyor.  Estetiği ve dayanıklılığı bir araya getiren VitrA farklı koleksiyonları ve konseptleri ile sayısız alternatif sunuyor. Tarzınıza en uygun karo seramik ürünleri için size en yakın VitrA mağazasına uğrayabilir, göz alıcı modelleri inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here