perde siparişi


Uygun Fiyatlı Günlük Kiralık Daire Seçenekleri

Günlük kiralık daire rehberi

Zingat.com’da yayınlanan günlük kiralık konut ilanları arasında; daire, rezidans ve villa gibi pek çok seçenek mevcuttur. Günlük daire arayanlar için tercih edecekleri şehrin ve ilçenin önemi büyüktür. Şehirlere ve tercih edilen semtlere göre günlük kiralık daire fiyatları da değişiklik gösterir. Peki, günlük kiralık daire arayanlar nelere dikkat etmelidir? Türkiye’nin en kalabalık nüfuslu illerinde günlük daire fiyatları ne kadar? En uygun günlük kiralık evlerin bulunduğu şehir hangisidir? İşte, günlük kiralık ev arayanlar için önemli bilgiler…Günlük kiralık daire arayanlar nelere dikkat etmelidir?

Günlük daire arayan kişilerin dikkat etmeleri gereken en önemli detay, kiralayacakları evi bir emlak ofisi aracılığıyla kiralamalarıdır. Böylelikle yaşanabilecek herhangi bir sorunla evi kiralayan kişi değil, emlak ofisi ilgileniyor olacaktır. Kiralık daire arayan kişilerin, tercih ettikleri il ve semtteki diğer kiralık evleri de incelemeleri ve kira fiyatlarını kıyaslamaları önemlidir.

MUTLAKA OKUYUN:  İskandinav Tasarım Kültürün Modern Mobilyasına Etkisi

Kişiler, kiralayacakları evin kaç odalı olduğu ve kaç yataktan oluştuğu gibi bilgileri önceden öğrenmelidir. Böylelikle evi seçerken karar verme süreçleri daha hızlı olur. Evini kiralayan ev sahibinin, kiralama işini yasal olarak gerçekleştirdiğinden emin olmak gerekir. Kiralık daire arayan kişilerin önceden evi görmeleri de oldukça önemlidir. Kira ödemesinin elden değil, mümkün mertebe banka aracılığıyla yapılmasına dikkat edilmelidir. Ev içerisinde kişilerin ihtiyaçlarını görecek; ütü, çamaşır makinesi ve mutfak gereçleri gibi eşyaların bulunduğundan emin olunmalıdır. Kiralanan evin, ilanda belirtilen özellikleri taşıdığı teyit edilmelidir. Kiralanacak evin lokasyonunu araştırmak da kiralık ev seçiminde oldukça önemlidir. Hastahane, market, metro, otobüs durağı gibi ihtiyaç duyulan yerlere yakın olmasına dikkat edilmelidir.

İstanbul’da günlük daire fiyatları ne kadar?

Günlük kiralık daire fiyatları

Türkiye İstatistik Kurumu’nun 2018 yılı verilerine göre, 15 milyon 67 bin 724 nüfus yoğunluğuna sahip olması yönüyle, İstanbul Türkiye’nin en kalabalık şehridir. Farklı şehir ve ülkelerden, yerli ve yabancı turistlerin ziyaret ettiği İstanbul’da, gündelik kiralık daireler büyük bir öneme sahiptir.

Zingat.com’da yayınlanan İstanbul günlük kiralık daire ilanları göz önünde bulundurulduğunda, kiralık ev fiyatlarının; evin metrekaresine ve bulunduğu ilçeye göre değişiklik gösterdiği görülmektedir. İstanbul’da, herkesin bütçesine uygun kiralık daire bulması mümkündür. İstanbul’da günlük daire fiyatları 35 TL’den başlayarak, bulunduğu semte ve oda sayısına göre farklılık göstermektedir. Zingat.com Bölge Raporu 2019 Eylül ayı verilerine göre, İstanbul’da normal kiralık daire fiyatlarının ise 1.247 TL ile 2.079 TL arasında değişiklik gösterdiği bilinmektedir.MUTLAKA OKUYUN:  Şık Zigon Sehpalar ile Göz Alıcı Konseptinizi Destekleyin

Ankara günlük kiralık daire fiyatları

Ankara, 5 milyon 503 bin 985 nüfus yoğunluğuna sahip olup Türkiye’nin en kalabalık ikinci şehridir. Ülkemizin başkenti olan Ankara, tarihi yapısı ve kültürel değerleriyle büyük bir öneme sahiptir. Zingat.com’da yayınlanan Ankara günlük kiralık ev ilanları incelendiğinde, kiralık ev fiyatlarının, daire metrekaresine ve evin bulunduğu semte göre farklılık gösterdiği görülmektedir. Zingat.com Bölge Raporu 2019 Eylül ayı verilerine göre, Ankara’da normal kiralık ev fiyatları 635 TL ile 1058 TL arasında değişiklik göstermektedir. Ankara’nın en kalabalık ilçesi olan Çankaya’da günlük kiralık ev fiyatlarının 50 TL’den başladığı bilinmektedir.
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x