Ünlü Sanatçı Gülşen’in Evi Mercek Altında!

2
3317

Bugün sizlere ünlü sanatçı Gülşen’in evi için bir inceleme sunacağım.

Gülşen’in evi ve özellikleri

Gülşen’in evi önceden Fulya Polat Tower’da çok küçük metrekareye sahip, güvenliği yüksek bir mekanmış. Kullanım alanı çok küçük gelince de mecburen taşınma durumu ortaya çıkmış. Aklına ilk gelen yer Bebek olmuş. Çok sevdiği bu semt için hemen internetten araştırmalara başlamış.

blank
Şarkıcı Gülşen’in ev dekorasyonu

Şu anda oturduğu eve bakmaya geldiğinde ilk önce salona girmiş ve “Bu evde oturmam gerekir. diye düşünmüş. Üstelik diğer odalara bakmamış bile.

140 metrekarelik üç oda, iki banyo, salon ve mutfak bölümlerinden oluşan Gülşen’in evi baştan aşağı yenilenmiş.

Mutfak genişletilerek salona açılan bölümü daha ferah bir hale getirilmiş.  Evin ağırlıklı olarak ahşap dekorasyon üzerine kurulduğunu söyleyebiliriz.

Gülşen’in evinin yanında Acun Ilıca’nın evi için bakalım ne diyeceksiniz?

Gülşen’in oturma odası dekorasyonu

Gülşen oturma odası dekorasyonu için oldukça sade denilebilecek mobilya tercihinde bulunmuş. Özellikle kadife dokulu köşe takımına bayıldık.

blank
Gülşen’in evi oturma odası dekorasyonu

Kombin yaparken renklere dikkat edilmiş. Halıda kullanılan renkler bunun en güzel ispatı.

Gülşen’in yemek odası köşesi

Gülşen’in evi içindeki önemli yaşam alanlarından biri de yemek odası bölümü. Zemindeki kırmızı halı hemen dikkatimizi çekiyor. Öyle ki bu halı koridorda da devam ettiği için ev içinde bir bütünlük kazanmış.

blank
Gülşen’in evi yemek odası takımı

Yemek odasında hemen dikkati çeken bir özellik de ahşap çıtaların ve aynaların oluşturduğu duvar.Bu duvar aynı zamanda odanın daha ferah ve geniş görünmesine de katkı sağlamış.

Gülşen’in mutfak dekorasyonu

Yemek yapmayı sevdiğini belirten Gülşen’in mutfağı da evin yenilenme aşamasında elden geçirilmiş. Ahşap ağırlıklı modern çizgilerin göze çarptığı mutfak, çok geniş olmasa da kullanışlı bir özelliğe sahip.

blank
Gülşen’in evi mutfak dekorasyonu

Gülşen’in banyo dekorasyonu

Gülşen’in evi içerisinde önemli bir yere sahip alanlardan biri de banyo. Bunun sebebi Gülşen’in banyoda vakit geçirmekten hoşlanması. Önceden L görünümlü ve kullanışsız olan banyoyu şimdi çok modern ve kullanışlı hale getirmiş.

blank
Gülşen’in evi banyo dekorasyonu

Özellikle bir duvarı tamamen cam ile kaplatarak genişlik hissi verdiren Gülşen, seçtiği taban dekorasyonundaki çakıl taşları ile de egzotik bir görünüm yakalamış.

Gülşen’in yatak odası dekorasyonu

Evin, koridor ve yemek odası bölümünde dikkat çeken kırmızı halı, yatak odasının zemininde de bizi karşılıyor.

blank
Gülşen’in evi yatak odası dekorasyonu

Spot ışıklarla aydınlatılmış şık karyola başlığı, beyaz renk seçilmiş duvar boyası ve duvar rengi ile uyumlu tablolar ilk planda dikkatimizi çekiyor.

Yatak başlığındaki şık iki abajurun da yatak odasının havasını değiştirerek dekorasyonu tamamlayan nitelikte olduğunu belirtmek isteriz.

blank
Gülşen’in evi merak edenlere

Evet, sizlere gülşenin evi hakkında görsellerle bir yazı sundum. Peki, sizin yorumunuz nedir?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here