Trimline Modüler Bölme Duvar

0
208

Modüler bölme duvar sistemleri üzerine 1997 yılında kurulan TRIMline öncelerde sadece duvar sistemleri üzerine üretim, tasarım ve montaj gibi uygulamaları geliştirse de şimdilerde üstün ahşap üretim alanı haline gelmiştir.

Sektörde bulunan lider kuruluşlar arasında yukarılardaki yerini almayı ise müşteri memnuniyeti odağında çalışarak kazanmıştır. Verdiği kaliteli hizmetin sonucunda ise hem Yurt içi hem de yurt dışında faaliyet göstermeyi başarmıştır.

blank
Trimline bölme duvar sistemleri

Maksimum kaliteyi hızlı üretimle birleştirdikten sonra çözüm odaklı yenilikçi hareketleriyle dünya çapına yayılan TRIMline, standart üretimin sürekli hale gelmesi aşamasında önem kazanmıştır.

İlk olarak Gebze Balçık’ta kurulan şirket 2005 yılında Alman Straehle Raum Systeme firmasıyla bir ortaklık kurmasının ardından daha küresel bir hale gelmiş ve yeni tesise taşınarak üretim hacmini de genişletmiştir.

Şimdi üretim alanları, Show roomları ve satış ofisleri ile havaalanlarından kamu kuruluşlarına, açık alanlardan saklama alanlarına kadar her sektör için Modüler Bölme Duvar Sistemleri üzerine üstün hizmet garantisi veren kuruluş trend odaklı çalışarak gelişen teknolojiye uyum sağlayan yapılar ortaya çıkarıyor.

blank
Bölme duvar sistemleri

Modüler bölme duvar sistemleri, özellikle de ofislerde işgücünün izolasyonunu sağlamak için kullanılır. Yükseklik bakımından 6 metreye kadar çıkabilen ve genişliği ayarlanabilen bu sistemler yer kaplamadan bulunulan alanın en iyi şekilde kullanılmasına olanak sağlar.

Ofisin fazladan bir odaya ya da depoya ihtiyacı olduğu durumlarda ek bir plan oluşturmaya gerek kalmadan modüler bölme duvar sistemleri ile kolaylıkla alan yaratılabilir.

Modüler bölme duvar sistemleri ile oluşturulan alanlar bir odacık şeklinde, yarı kalıcı şekilde ya da kalıcı şekilde tasarlanabilir. Kişinin ve kurumun isteğine bağlı olarak son derece kolay şekillendirilebilen alanlar sayesinde iş gücünde maksimum yarar sağlanması hedef alınmıştır.

blank
Hareketli bölme duvar sistemleri

Sesin ve görüntünün birbirine karışmadığı ve daha konsantre alanlar için oldukça kolay fikirler sunan bir mekanizma ile teknolojinin tüm yenilikleri takip ediliyor.

Son teknolojiyle yapılan duvar bölme sistemleri hem bulunan ortamı daha konforlu bir hale getirirken hem de daha dekoratif görünümler sunuyor.

Hem sabit şekilde hem de sürgülü şekilde ayarlanabilir olan bölme levhalar kullanım amacına ve kişinin isteğine bağlı olarak değişebilir.

Basit bir şekilde verimli bir tasarım sunan ve ince oluşu nedeniyle alanda kayba neden olmayan bu son trend ile küçük alanlar bile daha kullanışlı hale gelebiliyor.

blank
Modüler bölme duvar çeşitleri

Ekstra bir alanın yaratılamamağı bir ortamda bölme duvar mekanizmasının kullanılması ile alandan tasarruf ediliyor ve verimli çalışma alanları oluşturuluyor.

Sadece ofisler içinde değil aynı zamanda havaalanı, okul, hastane gibi pek çok kuruluşun tasarım ve montajını sağlayan alt yapı, profesyonel bir işin ortaya çıkması için müşteri memnuniyeti doğrultusunda çalışıyor.

Kaliteli malzemeler ile kaliteli iş gücünün birleşiminin sonucunda ise ortaya maksimum verim alınan yapılar çıkıyor ve son teknolojiyle beraber mekânlar trendlere uyum sağlamayı başarıyor.

Modüler bölme duvar sistem örnekleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here