2021 Trend Yemek Odası Takımları ve Modelleri


Yemek odası takımları her yıl farklı model ve renkleri ile modayı takip ediyor. Seçimlerinizi modern tasarımlar arasından kolayca yapabilirsiniz.

Yemek odası takımları için farklı tarz ve modeller olduğunu göreceksiniz. Her yıl yenilenen modeller ile salonunuza farklı bir hava katmak mümkün olacak. Modern dekorasyon için uygun olan, klasik dekorasyonlarda eşsiz bir hava katan takımlar ile tamamen dilediğiniz gibi bir görünüm elde etmek mümkün olacak. İşte sizin için önerilerimiz…

Devam etmeden önce aşağıdaki linkten sayfamızdaki yeni ürünleri inceleyebilirsiniz: https://www.evgor.com.tr/yemek-odasi-takimlari

Knidos Yemek Odası Takımı

2021 Trend Yemek Odası Takımları ve Modelleri

Son dönemin en çok tercih edilen yemek odası modelleri arasında yer alıyor. Modern bir dekorasyon için ilk akla gelen takım olabilir. Ahşap renkleri ile gri tonunun bir aradaki özel görüntüsü sizlere ulaşıyor. Bakıldığında direkt olarak yemek masası için klasik bir oturma düzeni olduğunu da göreceksiniz. Tamamen sandalyelerden oluşan bu model için özel olarak koltuk da yaptırılabilir. Renk değiştirmek de mümkün. Modern detayları olan takımda, yüksek ayaklı modeller ile konsol son derece salonu geniş gösterecek bir tasarıma sahiptir. Bunu göz önünde bulundurmanız halinde siz de seçiminizi en pratik şekilde yapabilirsiniz. Yemek odası takımının renk ve model konusunda en çok tercih edilen seçeneğidir. İnceleyerek seçim yapabilirsiniz.

Venedik Yemek Odası Takımı

2021 Trend Yemek Odası Takımları ve Modelleri

Sizin için önerilen bir diğer model ise Venedik yemek odası oluyor. Yemek odası takımları arasında yer alan bu model, son dönemin en çok tercih edilen hem sandalye hem de koltuğun olduğu modeldir. Yer kaplamaması açısından düşünülmüş olan modeller, aynı zamanda yemek odasına spor bir görüntü sağlamış oluyor. Şık görüntüsünün ardında, aynı zamanda konforu da sağlamış oluyor. Göz önünde bulundurmanız durumunda, siz de hemen bu alanda memnun kalacağınız bir seçim yapabilirsiniz. Ahşap renk tonları ile grinin uyumunun yakalandığı bir model. Aynı zamanda yüksek ayaklar ile dar olan salonlarınız için de uygun bir dekorasyon ürünü olacaktır. Son derece şık görünüm ile modern bir dekorasyonun kapılarının açılması için uygundur. Size sunulan seçenekler arasında mutlaka inceleyerek, dekorasyonun tamamlayıcı ürününü belirleyebilirsiniz.

Lora Yemek Odası Takımı

2021 Trend Yemek Odası Takımları ve Modelleri

Beyazın zarafetini yemek odasına taşımak isteyenler için önerimiz Lora yemek odası takımı oluyor. Son derece şık bir görüntü sunmasının yanı sıra, aynı zamanda 4 kişilik ve daha minimal bir görüntü sunuyor. Size sunulan bu modelde konsol için hem çekmece hem de dolap olduğunu göreceksiniz. Lora yemek odası, klasik dekorasyonların beyaz renk ile buluştuğu eşsiz bir tasarımdır. Konsol için oluşturulan kulplar, klasiğin en şık görünümüdür. Bu model üzerinden inceleme yaparak, genel olarak aydınlık ve zarif yemek odası dekorasyonları için tercih edebilirsiniz. Boyut açısından diğer modellere göre daha minimal tasarımlardır. Odanızın geniş gözükmesi konusunda da etkileyici olacaktır.

Rabat Yemek Odası Takımı

2021 Trend Yemek Odası Takımları ve Modelleri

Rabat yemek odası takımı ise direkt olarak son dönemin kahve tonlarının en çok tercih edildiği modeldir. Bu model üzerinden bir yemek odası dekorasyonu yapmanız halinde, son derece şık bir görünüm elde etmiş olacaksınız. Sizin için sunulan modeller arasında, aynı zamanda masa sandalye renk seçimleri de olacak. Tamamen modern yemek odası takımları arasında yer alan bu modellerde, kendi renk zevkinize göre hareket etme imkanı da bulacaksınız. Bunları göz önünde bulundurup en iyi şekilde seçiminizi yapabilirsiniz. Yemek odası takımı seçerken mutlaka renk ve tasarım dışında, boyutları da incelemeniz önerilir. Odanın boyutuna uygun olmaması durumunda, odada boğuk bir hava yaratabilir.

Trinity Yemek Odası Takımı

2021 Trend Yemek Odası Takımları ve Modelleri

Yemek odası modelleri arasında yer alan Trinity, koltuk seçiminde en minimal koltuklar isteyenlere özeldir. Arka kesiminde açıklık yaratarak hem konfor hem de farklı bir tasarım hedeflenmiştir. Ayrıca bakıldığında, ayak kısımları da yemek odasının darlığından şikayet edenler için son derece uygundur. Bakıldığında yemek odası takımında tercih edilen masa boyutunun ideal olduğu görülür. Ancak bunun dışında direkt olarak odada kullanacağınız konsol için de çapraz ayaklar yer almaktadır. Oda boyutu için uygun olması halinde, severek kullanacağınız bir model ile karşı karşıya olduğunuzu göreceksiniz. Fiyat açısından da uygun olan bir model olduğundan tercihinizi direkt olarak bu modelden yana kullanabilirsiniz. Seçim sizin.

Clara Yemek Odası Takımı

2021 Trend Yemek Odası Takımları ve Modelleri

Modeller arasından seçim yaparken, daha soft renkler isteyenler için ise önerimiz Clara yemek odası takımı oluyor. Bu takım, koltukların ayak genişliği – masanın genişliği düşünüldüğünde, direkt olarak daha geniş olan yemek odaları için uygun görülüyor. Bunu göz önünde bulundurmanız durumunda, eğer odanız için uygun olduğunu düşünüyorsanız ona göre hareket ederek seçiminizi yapabilirsiniz. Size sunulacak olan seçenekleri değerlendirmeniz halinde, hemen siz de bu alanda avantajlı bir şekilde yemek odası seçiminizi yapabilirsiniz. Yemek odası takımları arasında yer alan bu modeli inceleyerek hemen siz de seçim yapabilirsiniz. Trend olan modeller arasında yer aldığından, oda boyutunun uygun olması durumunda severek tercih edebilirsiniz.

Yemek Odası Takımı Masası

2021 Trend Yemek Odası Takımları ve Modelleri

Yemek odası takımlarında en önemli parçalardan biri masa oluyor. Masa seçimi son derece önemli. Kullanışlı olmasının yanı sıra aynı zamanda modern bir görüntüsünün olması da önemlidir. Bunun için yemek odası takımlarında masayı inceleyerek, hem boyut hem de tasarım ve renk açısından doğru olan modeli belirleyerek satın almanız en doğrusu olacaktır. Bunu göz önünde bulundurarak hareket etmeniz önerilir. Masa seçiminizi yaparken, tamamen ahşap renkler ya da gri – beyaz tonlar isteyebilirsiniz. Özel olarak tasarlanan ve renk seçimleri olan seçenekleri değerlendirip hemen siz de satın alabilirsiniz. Seçim tamamen sizin. Trend yemek odası takımları arasında olan hem işlevsel hem de modern tasarımları belirleyerek yemek odanızın dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz.

Yemek Odası Takımı Koltukları

2021 Trend Yemek Odası Takımları ve Modelleri

Koltuk modelleri de farklı tasarımlar ile yapılmıştır. Yemek odalarında kullanılan koltuklar, genel olarak farklı boyutlardadır. Uygun olan modellerin seçilmesini sağlamak ise tamamen sizin hayal ettiğiniz dekorasyona ve odanızın büyüklüğüne göre değişecektir. Tüm bunları göz önünde bulundurmanız durumunda, en iyi şekilde seçim yapmanızı sağlayacak olan modeller üzerinden koltuk modelini belirlemeniz yeterlidir. Koltukların sadece sandalye gibi olması ya da tabure türünde – koltuk türünde olması ise modelden modele göre değişiyor. Nasıl hayal ettiğinizi belirlemeniz durumunda, ona göre seçim yaparak takımları alabilirsiniz.

Yemek Odası Takımları Fiyat

2021 Trend Yemek Odası Takımları ve Modelleri

Yemek odanız için yepyeni bir dekorasyon yapabilirsiniz. Dekorasyon için önemli olan hem doğru tasarım hem de doğru renk oluyor. Ancak bunun beraberinde fiyat – performans dengesinin korunması da önemli. Yemek odalarında seçmiş olduğunuz modelin fiyatı, direkt olarak en uygun ödemeler ile hizmet almanız demektir. Avantajlı fiyatları değerlendirmeyi ihmal etmeden, sunulan seçenekler üzerinden beğendiğiniz modeli hemen alabilirsiniz. Fiyat konusunda belirleyici olan hem marka hem de modeldir. Bunun dışında uygulanan indirimleri takip etmeniz halinde, en uygun fiyattan satın alabileceğinizi de göreceksiniz. Yemek odası takımları için belirlenen indirimli ödemeleri kaçırmayın. En güzel modeller için en uygun fiyatların belirleniyor olduğunu bilmelisiniz.

En uygun fiyattan en kaliteli yemek odası takımları modelleri verilmiştir…

Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 0 | Puan Ortalaması: 0]

] }
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x