Tembellerin Hayır Diyemeyeceği 17 Muhteşem Ofis

0
223

Kendimizi zaman zaman tembel zaman zaman da çalışkan hissettiğimiz anlar vardır. Ama çoğunlukla iş yerine gitmek istemez ya da isteksiz gider, isteksiz çalışırız. Bazen bu isteksiz çalışanlar içerisinde ben de yer alıyorum desem samimi bir itirafta bulunmuş olurum sanırım 🙂 Bu yazımda biz tembellerin hayır diyemeyeceği 17 muhteşem ofis konusunu işlemek istedim.(Ofis ne demek bakınız.) Çünkü bazen küçük bir kıvılcım bile sizi yeniden çalışkan olmaya hatta dahiyane fikirler üretmeye sevk edebiliyor.

Tembelleri çalışkan yapacak muhteşem ofisler

1. Tembelleri iş başına getirecek hoş tasarım:

modern-calisma-odalari

İnsanın böyle bir çalışma odasında çalışmaması sanırım mümkün değil. Masa başı her ne iş yaparsanız yapın, böyle bir çalışma odasında inanılmaz çalışmalar yürüteceğinize eminim. Ben dahil dahiyane fikirler böyle bir muhteşem ofis ile mümkün olabilir 🙂

2. Fonda dünya haritası harika bir fikir:

muhtesem-ofisler-3

Evde ya da iş yerinde tasarlayacağınız muhteşem ofis ile çalışma aşkınızı perçinlemek mümkün. Mesela bu tasarımda dünya haritasını fonda kullanmak oldukça akıllıca. Onun dışında eskitme mobilyalar da dekorasyonu tamamlamışa benziyor.

3. Soft renkleri sevenlere:

modern-calisma-odalari-4

Ofisinizde lila, pembe, mor gibi dinlendirici renkler kullanmak isterseniz örnek bir model karşınızda. Genellikle lila renklerin ön plana çıktığı sade bir o kadar da şık bir görünüme sahip bir ofis dekorasyonu. Bu çalışma odasında kullanılan sandalyelere bayıldığımı söylemek isterim. Ne kadar rahat ve şık görünüyor.

4. Zıt renklerin keyifli hali:

modern-calisma-odalari-5

Çalışma odasında farklı ve zengin bir görünüm elde etmek isterseniz zıt renklerden faydalanabilirsiniz. Mesela siyah beyaz renkleri. Oldukça harika duvar renk dekorasyonu yakalanmış bu muhteşem ofiste.

5. Renklerin kardeşliği

muhtesem-ofisler

Benim gibi tembel bir insanı en çok da böyle rengarenk çalışma odası dekorasyonu ile kandırabilirsiniz. 🙂 Benim en çok hoşuma giden birçok rengin kombin edilerek tek bir odada sunulması ve renklerin inanılmaz uyumu. Mesela fıstık yeşili ile turuncunun uyumuna bakar mısınız?

Yukarıda listelediğim ve detaylara inemeyeceğim tembellerin hayır diyemeyeceği 17 muhteşem ofis için mutlaka galeriyi ziyaret ediniz. Mutlaka kendinize göre bir şeyler bulacak, farklı fikirler edineceksiniz. Bir sonraki dekorasyonda görüşmek üzere demeden, mesaj altına değerli yorumlarınızı almak istediğimi belirteyim. Hoşça kalın 🙂

Sizlere farklı fikir vereceğine inandığım ofis dekorasyon örnekleri yazımı okumanızı özellikle tavsiye ediyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here