Suya Dayanıklı Parke Modelleri 2020

0
1726

Yer döşemelerinde parke model ve ürünleri büyük önem taşıyor. Estetik görüntüsü ve kullanılabilirliği yanı sıra aynı zamanda işlevselliği açısından parke ve laminat modelleri  gerek ev gerekse ofis gibi tüm iç mekanlarda olmazsa olmaz unsurdur. Suya dayanıklı parke modelleri farklı modellerde ve fiyatlarda piyasada satılıyor. Her suya dayanıklı parke m2 fiyatı farklılık göstermektedir. Bu farklılıkların temelinde modeli, geçirmezlik seviyesi etkili olmaktadır.

Sudan etkilenmeyen laminat parke fiyatları konusunda bilgiler vereceğimiz bu yazımızın detaylarında aynı zamanda agt, egger, aquafloor, vario ve serfloor suya dayanıklı laminat parke fiyatları konusunda açıklamalara da ulaşabilirsiniz.

1AGT Suya Dayanıklı Parke Modelleri

AGT Suya Dayanıklı Parke Modelleri
AGT

Dayanıklı parke markalarından birisi AGT markasıdır. Farklı parke serileri ile tasarımda çığır aşan AGT markasında evinize ya da ofisinize en uygun model seçenekleri bulmanız mümkün olacaktır. Özellikle suya dayanıklı olmaları kullanılabilirlik seviyesini en üst seviyeye taşımaktadır.

AGT dayanıklı parke modelleri arasında klasik modeller bulunduğu gibi aynı zamanda farklı desen tasarımları da mevcuttur. AGT dayanıklı parke fiyatları desene, tasarıma ve modele göre farklılık gösterse de metrekare fiyatları ortalama olarak 30 TL’den başlıyor.

2EGGER Suya Dayanıklı Parke Modelleri

EGGER Suya Dayanıklı Parke Modelleri
EGGER

Kalitesinin ve uzmanlığının yanı sıra aynı zamanda uzun süre kullanma garantisi olan EGGER dayanıklı parke modelleri, sizlere geniş bir yelpazede sunuluyor. Her zevke ve her tasarıma hitap eden parke modellerinin sağlığa dost olan malzemelerle üretilmesi de dikkatleri üzerine topluyor.

Birçok darbeye ve dış etkene karşı yüksek direnç gösteren EGGER sudan etkilenmeyen parke modelleri aynı zamanda suya karşı tamamen direnç göstererek suya karşı tepkisiz kalmaktadır. EGGER marka sudan etkilenmeyen dayanıklı parke fiyatları ortalama 70 TL’den başlamaktadır.

Kapı ve parke renk uyumu nasıl olmalı konulu içeriğe de göz atarak renk tercihlerinizi daha efektif yapabilirsiniz.

3Aquafloor Suya Dayanıklı Parke Modelleri

Aquafloor Suya Dayanıklı Parke Modelleri
AQUAFLOOR

Tamamen geri dönüşümlü ham maddeden üretilen Aquafloor suya dirençli parke modelleri, suya dayanıklı olmasının yanı sıra aynı zamanda sessiz ve leke tutmayan kullanışlı üründür.

Aquafloor suya dirençli parke modelleri kolay döşenebilen, aşınmayan ve yıllar sonra bile ilk günkü yeniliğini koruyan ürünlerdir. Su geçirmeyen Aquafloor dayanıklı parke modelleri aynı zamanda ateşe karşı da dayanıklıdır.

Aquafloor 100 suya dayanıklı parke fiyatları ortalama olarak 60 ile 70 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Modellerin tasarımları ve renkleri doğrultusunda ürünlerin metrekare fiyatları da değişmektedir.

Parkeler ile oldukça uyumlu suya dayanıklı duvar kağıdı modelleri hakkında bilgi almak isterseniz bağlantıya tıklayabilirsiniz.

4Vario Sudan Etkilenmeyen Laminat Parke Modelleri

Vario Suya Dayanıklı Parke Modelleri
VARİO

Sudan etkilenmeyen laminat modelleri bulabileceğiniz seçkin markalardan birisi de Vario markasıdır. Geniş bir ürün çeşitliliği ile karşınıza çıkan Vario markası, farklı desen ve tasarımlarda modeller sunuyor.

Vario laminat parke modelleri uzun kullanım ömrü sunan ve suya %100 dayanıklı olan ürünlerdir. Su geçirmedikleri için şişme ve deforme olmamaktadır. Dolayısıyla da bu ürünleri uzun süre rahatlıkla kullanmanız mümkündür.

Vario suya dirençli parke modellerinin metrekare fiyatları 38 TL’den başlamaktadır.

Laminat parke temizliği nasıl yapılır konulu içeriğe de göz atmak isterseniz bağlantıya tıklayabilirsiniz.

5Serfloor Sudan Etkilenmeyen Limanat Parke Modelleri

Serfloor Suya Dayanıklı Parke Modelleri
SERFLOOR

Serfloor sudan etkilenmeyen parke modelleri, farklı model serileri ile her iç mekan tasarımına uyu sağlayan parke modelleri oluyor. Konforunun yanı sıra kullanım kolaylığı sağlayan Serfloor parke modelleri, insan sağlığına dost malzemelerle fonksiyonel amaçlarla üretiliyor.

Su geçirmezliğinin yanı sıra koku yapmayan Serfloor parke modelleri, alevlere karşı dayanıklı, leke tutmayan, koku yapmayan ve en önemlisi de uzun ömürlü olan bu parke modelleri geri dönüşümlü modellerdir.

Serfloor laminat parke fiyatları diğer dayanıklı laminat parkeler gibi ortalama 50TL’den başlamaktadır. Serfloor dirençli parkeler uzun yıllar boyunca ilk günkü yeniliği ve kalitesi ile kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here