perde siparişi


Kompakt Mutfak Tezgahı Stüdyo Daire Kullanımı

Stüdyo daireniz ya da oldukça dar bir mutfağa sahipsiniz ve mutfak tezgahı konusunda kafanız karışıksa kompakt mutfak tezgahı konumuz sizin için harika bir çözüm olabilir.Kompakt mutfaklar tamamen stüdyo daireler için tasarlanmış mükemmel bir ürün. Aslında bir ürün demek oldukça yanlış çünkü tasarımcısı onu öyle bir oluşturmuş ki bir buzdolabı, bir lavabo, bir ocak, bir tezgah ve hatta bir yemek masası şeklinde düşünmüş.

kompakt mutfak tezgahı

Bir mutfakta olması gereken tüm eşyaların tek bir ünite halinde sunulması hakikaten etkileyici. Küçük dairelerin yeterli alan probleminin olması böyle bir ürünün ortaya çıkmasının en önemli noktası.

Yerden tasarruf sağlayacak birçok ürün gördüm, hatta yazdığım yazılarda paylaştığım birçok ürün oldu ancak böyle her şeyi içinde barındıran kompakt mutfak tezgahı ile ilk kez karşılaştığımı belirtmek isterim.

MUTLAKA OKUYUN:  Rezidans Ev Dekorasyonu İç Mimar Tasarımları

Ürünü araştırdığımda Ana Arana adında bir tasarımcı tarafından hazırlandığını buldum. Ana Arana bu kompakt tezgahı için bir isim bile belirlemiş, onun adı Gali.Stüdyo daire dekorasyonu yaparken bilmeniz gerekenler:

kompakt mutfak tezgahı

Gali ile misafirlerinizi şaşırtmanız mümkün. Çünkü Gali oldukça hamarat hem yemek pişiriyor hem de bir mutfak masası olabilir. Ayrıca buzdolabından bir şey almak isterseniz de alt kısmına eğilmeniz yeterli.

Türkiye’deki mobilya tasarımcılarına örnek teşkil edeceğine inandığım bu ürünü tüm stüdyo daire kullanıcılarına tavsiye ediyorum.

kompakt mutfak tezgahı

Modüler mutfak tezgahı olan Gali, 4 ana modülden oluşuyor ve birine takılıp sökülen parçalar ile kullanıcı için de oldukça rahat bir sökülüp takılma özelliğine sahip.

MUTLAKA OKUYUN:  Kendinden Desenli Duvar Boyaları İçin Fikirler

Mutfak tasarımı için alternatif fikirler arıyorsanız çok hoşunuza gidecek Amerikan mutfak modelleri yazımı okuyabilirsiniz.

Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
2
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x