Türk Bayrağını Kullanabileceğiniz Harika 10 Fikir

Beşik ve Bebek Karyolası Almadan Önce Bilmeniz Gereken 10 Bilgi

Kalorifer Böceği Nasıl Yok Edilir?

Dikişsiz Emoji Yastık Yapımı Videolu

Şaşıp Kalacağınız Stüdyo Daire için Kompakt Mutfak Tezgahı

Yazar: Alperen Dernek Kategori: Ev Dekorasyonu 9 Aralık 2015

Stüdyo daireniz ya da oldukça dar bir mutfağa sahipsiniz ve mutfak tezgahı konusunda kafanız karışıksa kompakt mutfak tezgahı konumuz sizin için harika bir çözüm olabilir.

Kompakt mutfaklar tamamen stüdyo daireler için tasarlanmış mükemmel bir ürün. Aslında bir ürün demek oldukça yanlış çünkü tasarımcısı onu öyle bir oluşturmuş ki bir buzdolabı, bir lavabo, bir ocak, bir tezgah ve hatta bir yemek masası şeklinde düşünmüş.

kompakt mutfak tezgahı

kompakt mutfak tezgahı

Bir mutfakta olması gereken tüm eşyaların tek bir ünite halinde sunulması hakikaten etkileyici. Küçük dairelerin yeterli alan probleminin olması böyle bir ürünün ortaya çıkmasının en önemli noktası.

Yerden tasarruf sağlayacak birçok ürün gördüm, hatta yazdığım yazılarda paylaştığım birçok ürün oldu ancak böyle her şeyi içinde barındıran kompakt mutfak tezgahı ile ilk kez karşılaştığımı belirtmek isterim.

Ürünü araştırdığımda Ana Arana adında bir tasarımcı tarafından hazırlandığını buldum. Ana Arana bu kompakt tezgahı için bir isim bile belirlemiş, onun adı Gali.

kompakt mutfak tezgahı

kompakt mutfak tezgahı

Gali ile misafirlerinizi şaşırtmanız mümkün. Çünkü Gali oldukça hamarat hem yemek pişiriyor hem de bir mutfak masası olabilir. Ayrıca buzdolabından bir şey almak isterseniz de alt kısmına eğilmeniz yeterli.

Türkiye’deki mobilya tasarımcılarına örnek teşkil edeceğine inandığım bu ürünü tüm stüdyo daire kullanıcılarına tavsiye ediyorum.

kompakt mutfak tezgahı

kompakt mutfak tezgahı

Modüler mutfak tezgahı olan Gali, 4 ana modülden oluşuyor ve birine takılıp sökülen parçalar ile kullanıcı için de oldukça rahat bir sökülüp takılma özelliğine sahip.

Mutfak tasarımı için alternatif fikirler arıyorsanız çok hoşunuza gidecek Amerikan mutfak modelleri yazımı okuyabilirsiniz.

Ürün detaylarına bakmak için aşağıdaki galeri resimlerine tıklayınız.

Gali modüler ve kompakt mutfak tezgahı

Tasarımcı Ana Arana’ya ulaşabilirsiniz: www.anaarana.com

Alperen Dernek

Türkçe öğretmeni, evli ve bir çocuk babasıyım. Hobi olarak ev dekorasyonu ve kendin yap projeleri ile ilgileniyorum. Dergilerden, sosyal medyadan ve yabancı sitelerden öğrendiğim yeni fikirleri siz değerli takipçilerim ile paylaşıyorum. Sitemi beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsiniz. 🙂
Yapılan Yorumlar

1 Trackbacks/Pingbacks

  1. Pingback: Stüdyo Daire Nasıl Döşenir? - Ev Dekorasyon Fikirleri on 10 Ocak 2017

İlginizi Çekebilir
Hızlı Boya

350 Profesyonel Boyacı İle 1 Günde Boya - Hizliboya.com

Bunlar da var!
Anne Yanı Beşikler

Anne Yanı Beşikler

2 Eylül 2015
Yatak Odası Dekorasyonu

Yatak Odası Dekorasyonu

28 Haziran 2015