Tül Perde Nasıl Temizlenir?

Bebek Beşiği Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Tebessüm Ettiren Tığ işi Örgü Dantel ile 26 Dekorasyon Fikri

Dünyanın 20 En Güzel Ev Dekorasyonu

Şaşıp Kalacağınız Stüdyo Daire için Kompakt Mutfak Tezgahı

Yazar: Alperen Dernek Kategori: Ev Dekorasyonu 9 Aralık 2015
2.187

Stüdyo daireniz ya da oldukça dar bir mutfağa sahipsiniz ve mutfak tezgahı konusunda kafanız karışıksa kompakt mutfak tezgahı konumuz sizin için harika bir çözüm olabilir.

Kompakt mutfaklar tamamen stüdyo daireler için tasarlanmış mükemmel bir ürün. Aslında bir ürün demek oldukça yanlış çünkü tasarımcısı onu öyle bir oluşturmuş ki bir buzdolabı, bir lavabo, bir ocak, bir tezgah ve hatta bir yemek masası şeklinde düşünmüş.

kompakt mutfak tezgahı

kompakt mutfak tezgahı

Bir mutfakta olması gereken tüm eşyaların tek bir ünite halinde sunulması hakikaten etkileyici. Küçük dairelerin yeterli alan probleminin olması böyle bir ürünün ortaya çıkmasının en önemli noktası.

Yerden tasarruf sağlayacak birçok ürün gördüm, hatta yazdığım yazılarda paylaştığım birçok ürün oldu ancak böyle her şeyi içinde barındıran kompakt mutfak tezgahı ile ilk kez karşılaştığımı belirtmek isterim.

Ürünü araştırdığımda Ana Arana adında bir tasarımcı tarafından hazırlandığını buldum. Ana Arana bu kompakt tezgahı için bir isim bile belirlemiş, onun adı Gali.

kompakt mutfak tezgahı

kompakt mutfak tezgahı

Gali ile misafirlerinizi şaşırtmanız mümkün. Çünkü Gali oldukça hamarat hem yemek pişiriyor hem de bir mutfak masası olabilir. Ayrıca buzdolabından bir şey almak isterseniz de alt kısmına eğilmeniz yeterli.

Türkiye’deki mobilya tasarımcılarına örnek teşkil edeceğine inandığım bu ürünü tüm stüdyo daire kullanıcılarına tavsiye ediyorum.

kompakt mutfak tezgahı

kompakt mutfak tezgahı

Modüler mutfak tezgahı olan Gali, 4 ana modülden oluşuyor ve birine takılıp sökülen parçalar ile kullanıcı için de oldukça rahat bir sökülüp takılma özelliğine sahip.

Mutfak tasarımı için alternatif fikirler arıyorsanız çok hoşunuza gidecek Amerikan mutfak modelleri yazımı okuyabilirsiniz.

Ürün detaylarına bakmak için aşağıdaki galeri resimlerine tıklayınız.

Gali modüler ve kompakt mutfak tezgahı

Tasarımcı Ana Arana’ya ulaşabilirsiniz: www.anaarana.com

Alperen Dernek

Türkçe öğretmeni, evli ve bir çocuk babasıyım. Hobi olarak ev dekorasyonu ve kendin yap projeleri ile ilgileniyorum. Dergilerden, sosyal medyadan ve yabancı sitelerden öğrendiğim yeni fikirleri siz değerli takipçilerim ile paylaşıyorum. Sitemi beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsiniz. 🙂

Yapılan Yorumlar

1 Trackbacks/Pingbacks

  1. Pingback: Stüdyo Daire Nasıl Döşenir? - Ev Dekorasyon Fikirleri on 10 Ocak 2017

İlginizi Çekebilir
Hızlı Boya

350 Profesyonel Boyacı İle 1 Günde Boya - Hizliboya.com

Bunlar da var!
English Home Havlu Modelleri

English Home Havlu Modelleri

9 Haziran 2017
480
Banyo Dekorasyonu

Banyo Dekorasyonu

22 Ağustos 2015
1.546
Ahşap Ev Dekorasyonu Stili

Ahşap Ev Dekorasyonu Stili

20 Ağustos 2015
3.305
Akrilik Boya ile Kavanoz Boyama

Akrilik Boya ile Kavanoz Boyama

24 Şubat 2016
11.499
Modern Abajur Modelleri

Modern Abajur Modelleri

27 Haziran 2015
2.985