perde siparişi

Spor Salonlarına Uygun Soyunma Dolabı TasarımlarıSpor salonlarına uygun soyunma dolabı tasarımları, hem estetik duruşu hem de işlevsel kullanımı ile spor salonlarında sıklıkla tercih edilmektedir. Spor öncesinde ve spor sonrasında sporcuların şahsi eşyalarını koyacakları dolapların spor salonu tasarımına da uymalıdır. Bu yazımızda her spor salonu dekorasyonuna uygun estetik ve işlevsel soyunma dolabı tasarımları bulabilirsiniz.Soyunma dolabı modelleri, özellikle spor salonu gibi umuma açık yerlerde oldukça işlevsel mobilyalardır. Aynı zamanda son derece gerekli olan soyunma dolapları, insanların spor yaparken eşyalarını güvende tutması için de aranan eşyaların başında gelmektedir.

Soyunma dolabı tasarımları  aynı zamanda soyunma odası ve spor salonu tasarımına da uyum sağlamalıdır. Dolayısıyla da işlevsel bir soyunma dolabının aynı zamanda estetik bir tasarıma sahip olması ziyaretçilerin göz zevkine hitap etmesi açısından önem taşımaktadır.

Spor Salonlarına Soyunma Dolabı Neden Gerekli?

Spor salonları için soyunma dolabı olmazsa olmaz bir gerekliliktir. Fiyat seçenekleri özelliklerine göre değişse de piyasada ekonomik soyunma dolabı bulmanız oldukça mümkündür. Spor salonu tasarımına ve dekorasyonuna uygun soyunma dolabı işlevsel olarak da son derece gerekli olmaktadır.

MUTLAKA OKUYUN:  Gıda Takviyeleri Yararlı mı?


  • Spor salonu gibi halka açık mekanlarda kişilerin kıyafet, çanta ve benzeri gibi özel kişisel eşyalarını saklamak için kilitli soyunma dolabı mutlaka gereklidir.
  • Spor yapmak için salona gelen kişilerin eşyalarının toz ve kire maruz kalmaması adına soyunma dolapları koruyucudur.
  • Düzen ve tertibin olması gerektiği spor salonlarında mekanın düzenli olmasını istiyorsanız soyunma dolabı vazgeçilmezdir. Şayet spora gelenler tüm eşyalarını soyunma dolabına koyduklarında ortam daha düzenli olacaktır.
Spor salonu soyunma odası

Soyunma Dolabı Tasarımları Neler?

Spor salonları için hem amaca hem de mekan dekorasyonuna uygun farklı tasarımlarda soyunma dolabı bulabilirsiniz.

Üçlü Soyunma Dolabı

Üçlü soyunma dolabı, üç kapaklı ve özellikle dar soyunma odalarında yer kaplamayan dolap modelleridir. Spor salonları için uygun olmakla birlikte spor salonu dekorasyonuna uygun modeller bulmanız mümkündür.

Dörtlü Soyunma Dolabı

Dörtlü soyunma dolabı tıpkı üçlü dolabın formuna sahipken tek farkı dört kapısı olmasıdır. İki kişinin kullanabileceği, kilitli modellerdir.Sekizli Soyunma Dolabı

Sekizli soyunma dolabı, alan sıkıntısı olmayan soyunma odalarında spor salonları için tercih edilen soyunma dolabı modelleridir. Sekizli soyunma dolabı tercih edildiğinde her bölme kilitlenebilir olduğundan her bir kapı bir kişiye ait kullanılabilmektedir.

MUTLAKA OKUYUN:  Doğal Nevresim ile Keyifli Bir Uyku Çekin!

Dokuzlu Soyunma Dolabı

Tasarım ve form olarak sekizli ile aynı olan dokuzlu soyunma dolabı, sadece bir fazla bölmesi ile ayrılmaktadır. Tıpkı diğer dolap modelleri gibi her bölmesinin farklı kişilere ait olabileceği kilitli tasarımlara sahip modellerdir.

Soyunma odası

Ekonomik Soyunma Dolapları Nerede Bulunur?

Gökerler firması ekonomik soyunma dolabı konusunda akla gelen ilk firmadır. Ürün kalitesinden ödün vermeyen Gökerler, minimuma indirilmiş fiyat seçenekleri ile size kaliteli soyunma dolabı modelleri sunmaktadır.
Ekonomik soyunma dolabı modelleri spor salonuna ve amaca uygunluğu ile beklentilerinizin üzerine çıkacak kullanışlı ürünlerdir.Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x