perde siparişi

Sineklik Nedir? Sineklik Modelleri ve FiyatlarıÖzellikle bahar ve yaz aylarında çoğalarak evleri mesken tutan sivrisinek, karasinek ve benzeri gibi haşeratlar insanları oldukça rahatsız eder. Sürekli vızıldamaları, her fırsatta insanı ısırmaları ve kaşıntıya neden olmaları, insana gece uykusunu zehir etmeleri ve daha pek çok nedenden dolayı son derece rahatsız edici varlıklardır. Bu gibi durumlarda konfor alanlarını genişletmek ve iyileştirmek konusunda etkili bir ürün olan sinekliklerin kullanılması akıllıca olacaktır. Sineklikler, yaşadığınız ortamı sivrisineklerden, karasineklerden, kelebeklerden ve diğer tüm haşeratlardan koruyan ve onları bu ortamlardan uzak tutan çevre dostu bir üründür. Oda pencereleri, balkon pencereleri, balkon kapıları ve havalandırma gibi açılıp kapanan her türlü bölgeye rahatlıkla takılabilir. Serin havanın içeri girmesini sağlayan yapısıyla hem içeride konforlu bir alan hem de sinek ve böcek gibi diğer haşerata karşı korunan bir ortam oluşturan sineklikler, kolay kullanım ve şık görüntüleriyle de dikkatlerden kaçmıyor. Yapı Dükkanım, bünyesinde bulundurduğu sinekliklerle evinizi ve oturduğunuz alanları sinek ve haşeratlara karşı koruma altına alır. Sinekliklerin yapısı ve özelliklerine göre pek çok modeli vardır ve aşağıdaki gibidir.

MUTLAKA OKUYUN:  Koltuk Yıkama için Bilmeniz gereken +4 Nokta


Sineklik Modelleri Nelerdir?

Sineklik modelleri nelerdir
Sineklik modelleri nelerdir

Havaların ısınmasıyla birlikte özellikle sıcak yaz akşamlarında camlar ve kapılar sonuna kadar açılarak serin havanın içeri girmesi sağlanır. Ancak bu zevki sivrisinek, karasinek ve kelebek gibi haşeratların içeri dolması ve insanları rahatsız etmesi bozar. Bunu engellemek için yapılacak tek bir yol vardır. Haşeratlara karşı etkili koruma sağlayan sineklik modellerinin kullanılmasıdır. Lüks trendleri, kullanışlı tasarımları ve göze hitap eden son derece şık sineklik modelleri ile hem evinizi haşerata karşı koruma altına alabilir hem de sineklikleri ev dekorasyonunuzun bir parçası haline getirebilirsiniz.

  • Plise sineklik, sağladığı maksimum fayda ve kolay kurulumu dolayısıyla en çok tercih edilen modellerden biridir. Pliseli sineklik olarak da bilinen bu model, pliseli tül ile yapılan son derece güzel tasarımlı bir üründür. Cam ve kapı gibi her alanda rahatlıkla kullanma imkanı sunmaktadır.
  • Menteşeli sineklik, kolay açılıp kapanması nedeniyle son derece kullanışlı bir modeldir. Kapı ve pencerelerin dış kısmına monte edilirler ve ülkemizde en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. kurulumu oldukça kolay olan ürün sağa veya sola açılacak şekilde takılabilir. Sadece takılacak yöne iki menteşe sabitlemek ve diğer tarafa da kilit aparatı takmaktır.
  • Stor sineklik, aşağı ya da yukarı yönde yay sistemi ile çalışan bir modeldir. Özellikle aşağı-yukarı yönlü pencerelerde görüntü bütünlüğü sağlaması açısından son derece kullanışlıdır. Bu modellerde üst kısımda bir kutucuk yer alır ve ürün toplanması gerektiğinde bu kutucuğun içerisine toplanır. Kapı ve pencerelerde kullanılabilir. Yalnız ürünlerin kaliteli malzemelerden üretilmesinde fayda olacaktır.
  • Sürgülü sineklik, sürgülü tasarımları ile daha çok Fransız balkonlarda, çek-aç kapı ve pencerelerde tercih edilen bir modeldir. Sürgülü sistemleri sayesinde fazla yer kaplamazlar ve son derece dayanıklı ürünlerdir. Bu nedenle en çok tercih edilen modellerden biridir.
  • Akardeon sineklik modeli ise estetik görünüm, sade tasarım ve kolay kullanım sayesinde en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Açılıp kapanması oldukça kolay ve fazla yer kaplamaz. Kapı ve pencerelerde kolaylıkla kullanılabilir. 
MUTLAKA OKUYUN:  Çelik Soyunma Dolabı ile Hırsızlıkların Önüne Geçin!

Kapı ve pencerelerde rahatlıkla kullanılan bu sineklik modellerine, dokulu görünümleri ve farklı renk seçenekleriyle Yapı Dükkanım ayrıcalıklarıyla sahip olabilirsiniz.

Sineklik Fiyatları Ne Kadar?

Sineklik fiyatları ne kadar
Sineklik fiyatları ne kadar

Her ürünün olduğu gibi sineklik ürünlerinin de bir değeri vardır ve değeri belirleyen belli başlı etkenler vardır. Sineklik fiyatları, sinekliğin pencerede mi yoksa kapıda mı kullanılacağına ve bunların boyutlarına göre değişiklik gösterebileceği gibi; ürünün modeline, kullanılan malzemelerin kalitesine, yaşanılan yere ve satış yapan şirketler gibi nedenlere bağlı olarak da değişiklik gösterir. Yapı Dükkanım şık ve estetik görünümlü, kolay kullanımlı ve kaliteli sineklik modellerini en ucuza değil en uygun fiyata sizlere ulaştırmaktır. Siz de tüm ürün çeşitlerini ve fiyat aralıklarını incelemek için yapidukkanim.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x