Sineklik Modelleri ile Sineklere %100 Çözüm


Özellikle yaz aylarında insanlar sineklerden mustarip olmaktadır. Sineklik çeşitleri sahip olduğu mekanizma ile beraber istediğiniz yerlerde kullanılmaktadır. Kolay imkânı bulunan sineklik çeşitleri sorunsuz olarak çalışmaktadır. Bu modelleri kapı ya da pencerelerde kullanabilirsiniz. Sineklik sistemleri çocuklar bile kolayca kullanabilmektedir. Bu sektör içerisinde sizlere kaliteli 1. sınıf modellerin imalatı yapan şirketler uygun fiyatları ile sineklik sektöründe öncü olarak yer almaktadır. Sineklik konusunda pek çok farklı modeli internetten bulmak mümkün. Aşağıdaki detayları inceleyerek pencere ve kapı sineklik modelleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.


Pencerelerde sineklik modeli dikey ya da yatay olarak kullanılmaktadır. Dikey şekilde bulunan sineklik yay sistemi sayesinde alt kilitten kurtulduktan daha sonra yukarıya doğru yavaşça açılır. İnternetten arama yapmak isteyenler; sök tak sineklik, menteşeli sineklik, sürgülü sineklik gibi aramalarla alternatif modellere ulaşabilir.

Pеnсеrе Sineklik Modelleri

Sineklik modelleri pencerede bulunan sinekliği açıp уаn cam bölümlerinin rahatça tеmіzlеnеbіlmеsі kolaylığı sağlamaktadır. Bu modeller hava koşullarına karşı dayanıklı fiberglas üründen oluşmaktadır. Pencere sineklik sistemlerinde yer alan tül otomatik şekilde kapanmasından dolayı sinekliği kış aylarında söküp başka bіr alanda kullanabilirsiniz. Sineklik modellerimiz tamamı patentli ve yerli ürünlerdir. Modellerimiz kullanıldığı zaman ürün kalite ve sağlamlığı ile adından söz ettirmektedir.


Pencere sineklik modelleri için alternatif markaların çözümleri de mevcut. Bunlardan Tekzen sineklik, Koçtaş sineklik şeklinde aramalarla markaların özel ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Kapı Sineklik Modelleri

Sineklik Modelleri ile Sineklere %100 Çözüm
Kapı sineklik modelleri

Kapı sineklik çeşitlerinin montajı da son derece kolaydır. Kapı stor sineklik modelleri köşelerinde yer alan plastik takozlar kullanılarak takılmaktadır. Bu modelleri pencerenin önünde bulunan ferforje korkuluk ya da diğer engeller nedeniyle açılır-kapanır sinekliğin kullanılmadığı alanlarda kullanılmaktadır.


Duble Sineklik Sistemleri

Sineklik Modelleri ile Sineklere %100 Çözüm
duble sineklik modelleri

Duble stor sineklik çeşitleri ev içerisinde kullanım kolaylığı sunabilen, tek dokunuşla açılıp kapanabilen mekanizması sayesinde pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Stor modeli otomatik şekilde toplanması şık ve kullanışlı yapısı ile bilinmektedir. Duble Stor Sineklik çeşitleri alüminyum şeklinde yer alan profillerden imal edilmiştir. Dış ortama dayanıklı tülleri sayesinde her alanda kullanılmaktadır.

Sizlere bu içerikte sivrisinek ve türevlerine tedbir olarak kullanabileceğiniz birbirinden işlevsel kapı ve pencere sineklik sistemleri üzerine bilgiler sunduk. İster evde isterseniz de yazlıkta kullanılabilen bu sistemleri mutlaka kullanmanızı iyi bir gün geçirmeniz için öneriyoruz.


Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 1 | Puan Ortalaması: 5]
Abone ol
Bildir

1 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
1
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x