Şık Zigon Sehpalar ile Göz Alıcı Konseptinizi Destekleyin


Şık zigon sehpalar yaşam alanlarında kurulan konseptlerin en büyük destekleyicileri! Ev dekorasyonlarının tamamlayıcıları olan zigon sehpa modelleri, yaşam alanlarındaki şıklık söz konusu olduğunda olmazsa olmaz ürünler olarak karşımıza çıkıyorlar. Hiçbir dekorasyon stili zigon sehpalardan bağımsız düşünülemiyor ve onlarca farklı modeliyle zigon sehpa çeşitleri salonların ya da oturma odalarının stiline stil katıyor. Yaşam alanlarının en çok kullanılan bölümlerinin havasını tümüyle değiştirip, kimlik sahibi özel mekanlara dönüşmesini sağlıyorlar.

Şık zigon sehpalar ahşaba verilen en güzel şekillerle, üzerinde yer alan cezbedici desenlerle, kimi zaman sert, keskin ve köşeli hatlarla, kimi zaman ise yumuşak, oval ve kıvrımlı hatlarla dikkat çekiyor. Bazen metalin en incelikli ve zarif hallerine bürünüp karşımıza çıkarken bazen de ahşap ve metal eklentileri bir araya getirerek görenleri adeta büyülüyor! Klasik ya da modern fark etmeksizin tüm dekorasyon stillerinin kendine has, özel çizgileri arasında mutlaka yer ediniyor. Böylelikle de çok tercih ediliyor.

İç içe geçen ve yer kaplamayan zigon sehpa modelleri ergonomik yapılarıyla da dikkatleri her zaman üzerlerine çekmeyi başarıyor. Geçmişten bugüne uzanan tasarım yolculukları boyunca geçirdikleri değişimlerle de göz doldurmaya devam ediyorlar.

Evinizin Konseptini Destekleyecek En İyi Tasarım!

Şık Zigon Sehpalar ile Göz Alıcı Konseptinizi Destekleyin
Zigon sehpa tasarımı ile konsepti tamamlayın

Evlerimiz her zaman konforu önemsediğimiz, şıklığı ön plana çıkarmak istediğimiz mekanlar. Bununla birlikte her birimiz için kendi güçlü kişiliğimizi, ince zevklerimizi gözler önüne serdiğimiz, en azından bunu gerçekleştirmek üzere çaba gösterdiğimiz alanlar. Bu nedenle de çoğu zaman standart tasarımların kalıplarından sıyrılmak ve bize en uygun modeli bulmak üzere zaman harcıyoruz. Yaşam alanlarımıza kendi zevklerimize doğrudan hitap eden ve evimizdeki dekorasyona kolaylıkla uyum sağlayabilecek özel tasarım zigon sehpalar yerleştirmek istiyoruz. Zigon sehpa çeşitleri arasından evimizin konseptini en iyi şekilde destekleyecek olan tasarımı seçmeye çalışıyoruz. Bu tasarımlar da onlarca tasarımcının yaratıcı fikirlerini somutlaştıran o denli fazla alternatifle karşımıza çıkıyor ki, karar vermekte zorluk çekiyoruz!

Özgün Olmayı Seçenlerin Tercihi: Şık Zigon Sehpalar!

Şık Zigon Sehpalar ile Göz Alıcı Konseptinizi Destekleyin
Ahşap şık zigon sehpalar ile özgün tasarımlar

Evlerinde yer verdikleri mobilya ve aksesuarlarla özgün olmayı seçenlerin tercihlerini, Trend Mobilya’nın Loris Renkli Ağaç Desenli Zigon Sehpa Modeli belirliyor! Tasarım zigon sehpalar arasında ilk bakışta dikkatleri üzerine çeken rengarenk modelin yüzeyinde zarif bir ağaç deseni yer alıyor. Zincir şeklinde tasarlanan ayakları ise bu modelin çarpıcılığını gözler önüne seriyor!

Trend Mobilya’nın eşitlenen dekorasyon stilleri için tasarlanan ilgi çekici ve kullanışlı zigon sehpa modelleri arasında göze çarpan bir diğer tasarım, Loris Kütük Zigon Sehpa! Kullanım yüzeyi doğal bir kütük görünümünde olan bu model kayın ağacından üretildi. Aynı zamanda tasarımda son şekli verilirken ahşap üzerine ceviz boya uygulandı! Uzun ömürlü kullanıma sahip olması da düşünülerek üretildiğinden, tasarımında metal eskitme fırın boyalı ayaklar kullanıldı!

Metal ve ahşabın en uyumlu birlikteliğini yansıtan Loris 3’lü Metal Zigon Sehpa ise yaşam alanlarında modern bir konsept kurmuş olanların ihtiyaçlarına karşılık veriyor. Ahşap tabla kısım, düzensiz, geometrik şekiller oluşturan metal ayaklar üzerinde yükseliyor. Doğal ahşap rengi ile siyahın uyumu da bu modelde dikkat çekiyor.

Kısacası şık zigon sehpa modelleri hemen her zevke hitap eden modellerle hayat buluyorlar. Evlerdeki konsepti desteklemek ve yaşam alanlarının estetik yapısını öne çıkarmayı kolaylaştıran çözümler barındırıyorlar. Bizlere düşen de yalnızca zigon sehpa modelleri arasında yeterli bir zaman harcayıp, doğru bir değerlendirme yaptıktan sonra en uygun modeli evimize taşımak! Trend Mobilya’nın birbirinden şık modelleri ile bunu yapmak her zaman olduğu gibi çok kolay! Birbirinden şık ve etkileyici tasarıma sahip zigon sehpaları keşfetmek için, trendmobilya.com, Türkiye’nin en trend mobilya mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 0 | Puan Ortalaması: 0]

] }
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x