perde siparişi

Şeyma Subaşı’nın Evi AllDecor Dergi Kapağında!Magazin hayatında isminden sürekli söz ettiren Şeyma Subaşı’nın kızı Melisa ile yaşadığı ev, dekorasyon dergisi olan AllDecor kapağında yer aldı. İlk kez evinin kapısını aralayan Şeyma Subaşı’nın ev dekorasyonu merak edenler içeriğin devamında detayları inceleyebilir!En popüler dergiler arasında yer alan AllDecor’a Ulus’ta kızı Melisa ile yaşadığı daireyi Şeyma Subaşı, “cozy” yani sıcak ve samimi olarak tanımlıyor. Bu evin dekorunda farklı esintilerden yaralandığı söyleyen Subaşı, evini görenlerin farklı duygular hissettiğini belirtiyor.

Şeyma Subaşı’nın Evi: Ev Turu Yapalım!

Pandemi süreciyle birlikte evde daha fazla vakit geçirdiğini ve bundan keyif aldığını belirten Şeyma Subaşı aynı zamanda sosyal bir insan olduğu için en sevdiği yerin evinin salonu olduğu vurguluyor.

Ekip arkadaşlarıyla birlikte toplantı yaptığı için evini buna uygun dekore ettiğini belirten Subaşı, dışarıda yemek yeme yerine eve sipariş söylediğini belirtiyor.Eski yaşadığı evin 5 katlı olduğundan yakınan Subaşı, o evdeki eşyasının çok fazla olduğunu ve evini sadeleştirmeye başladığını iletiyor. Eski evindeki pahalı aksesuarlar yerine kendi zevkine uygun olanları getirdiğini söylüyor.

MUTLAKA OKUYUN:  Bir Ev Hanımı Günde Kaç Kalori Harcar?

Dekorasyona bakış açısının zamanla değiştiğine vurgu yapan Şeyma Subaşı, yeni evinin dekorasyonu için profesyonel iç mimarla çalıştığını belirtiyor.

İlginizi Çekebilir: Acun Ilıcalı’nın evi için bağlantıya tıklayın.Doğal olan her şeyi çok sevdiğini belirten Subaşı, doğal dokulara yönelerek eklektik ve rüstik akımların bir arada kullanılmasından yana bir dekor oluşturduğunu söylüyor.

Evinin belki de en dikkat çekici yerinin yatak odası olduğu söyleyen Şeyma Subaşı, evinin geri kalan kısmına göre yatak odasında sade bir dekor oluşturmaya çalıştığını belirtiyor.

Şeyma Subaşı’nın yatak odası ünlü evlerinde görülmeyecek kadar sadelikle tasarlanmış. Neden bu şekilde bir dekor tercih ettiğini soranlara ise, sadeliği sevdiğini belirterek cevap veriyormuş.
Şeyma’nın giyinme odası da eski evine göre bir hayli küçük kalsa da yine özenle yapıldığı için oldukça kullanışlı olduğu görülüyor.

İlginizi Çekebilir: Sibel Can’ın evi için bağlantıya tıklayın!

Spor yapmak için evinde ayrı bir alan oluşturmayan Şeyma Subaşı, yine de spor yapmayı ihmal etmiyor.

Şeyma Subaşı’nın Kızı Melisa’nın Odası

Kızı Melisa’nın odası da evin en dikkat çekici alanlarından biri diyebiliriz.

MUTLAKA OKUYUN:  Mobilyada Cayma Hakkı: Mobilya İade Şartları Nedir?

Şeyma Subaşı’nın evi bu kadar. Değerlendirmeleri yorum alanından sizlerden almak istiyoruz 🙂

Kaynak: AllDecorAbone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x