Sevgililer Günü Hediyeleri için +10 Fikir


Sevgililer günü yaklaşırken hediye telaşı da sarıyor insanın içini. Ayıcıklar dükkânlarda yerlerini aldılar bile. Kırmızı güller de etrafta dolaşmak için 14 Şubat’ı bekliyor. Tabi siz de hediyenizi son anlara bırakırsanız veya bırakmak zorunda kalırsanız muhtemelen alacağınız hediye kahverengi veya beyaz renkte elinde kalp tutan bir ayıcık olacaktır. Görünen son bu gibi olsa da aslında böyle olamayabilir. En azından bu sene bir değişiklik yapın ve klasik hediyeleri bir kenara bırakın. Sevgilinizin odası veya eşinizle yuvanız için ona bir hediye alın. Sevgililer günü hediyeleri içerisinden kar küresi alın mesela. İlginç hediyeler de sevgililer gününde hediye edebilir. Hatta güzel bir farklılık yaratabilir.

Sevgililer günü hediyesi için dekoratif bir hediye almak kişisel olmayacağı düşüncesi yüzünden pek tercih edilmemeye çalışılsa da bu düşünce yanlıştır. Dekoratif hediyeler sevgilinize değil sevgilinizin alanına hitap eder. Bu da hediyeyi hem sevgilinize hem de onun özel alanına alacaksınız demektir.

Eğer eşinize dekoratif bir hediye alacaksanız eşinizin zevk ve tercihlerinin yanında kendi zevk ve tercihlerinizi de göz önüne alabilirsiniz.

Sevgiliye sevgililer günü hediyeleri için kendin yap hediye fikirleri verecek bir videoyu da izlemenizi öneririm:

Sevgilinize Dekoratif Hediye Seçimi

Sevgiliniz için dekoratif hediye seçmek biraz zor olabilir. Çünkü odasının tasarımını bilmeyebilirsiniz. O yüzden tüm oda temalarına uyacak hediyeler alabilirsiniz.

Sevgililer günü hediyeleri arasından hem dekoratif hem de romantik bir hediye olan ledli gece lambalarından tercih edebilirsiniz. Aşk temalı olanları seçtiğiniz de gece lambası, isterseniz kalpli balonlar isterseniz ikinizin adı olan bir tasarım olabilir.

Kar küresi de iki özelliği de içerisinde bulunduran bir hediyedir. Çift figürlerinin bulunduğu bir kar küresinin sevgilinizin beğenisini kazanacağına eminiz.

Dilerseniz nostalji dilerseniz de modern tasarımlı çerçeve içerisindeki sevgiliniz ve sizin fotoğrafınız güzel bir hediye olacaktır. Böylelikle her başucuna baktığınızda fotoğraftaki anâ dönüp size sarılabilecektir.

Eşinize Dekoratif Hediye Seçimi

Eşinize dekoratif hediye seçerken evinizin hangi odası için alacağınıza karar vermelisiniz. Yatak odanız içinse biraz daha romantik hediyeler, salonunuz için ise biraz daha genel bir hediye alabilirsiniz.

Eşinize bir maket alabilirsiniz. Bu İstanbul’daki tramvayların bir maketi veya bir gemi maketi olabilir. Hatta bu maketleri eşinizle yaparak birlikte vakit geçirebilirsiniz.

Sevgililer günü için biblo alabilirsiniz. Birbirine sarılan çift figürlü, bankta oturan yaşlı nine ve dede biblosu ya da eşinize aşk temalı başka bir biblo hediye edebilirsiniz.

Romantik Dekoratif Hediye Seçenekleri

1.İsme Özel Balonlu Romantik Çift Temalı Duvar Saati

Sevgililer Günü Hediyeleri için +10 Fikir

Hediyeniz duvar saati olacaksa isme özel seçmeniz sevgililer günü için daha uygun olacaktır. Duvar saatinin içerisine sizin ve sevgilinizin adı, sevgili olma tarihiniz yazacaktır. Tüm odalarda kullanılabilir.

2.Salıncakta Sallanan Nine Dede Bibloları 2’li Set

Sevgililer Günü Hediyeleri için +10 Fikir

Sevgilinize bu bibloları hediye etmek “seninle yaşlanmak istiyorum” mesajı verir.

3.Taksim Nostaljik Tramvay Maketi 3’lü Set

Sevgililer Günü Hediyeleri için +10 Fikir

Maket hediyesi biraz emek gerektiren bir hediyedir. Ama bu maketi sevgiliniz ile yaparak birlikte vakit geçirebilirsiniz. Dilerseniz vapur tasarımlı nostaljik bir maket de hediye edebilirsiniz.

4.16 Renk Uzaktan Kumandalı-İsme Özel 3D Kalpli Balonlar Led Gece Lambası

Sevgililer Günü Hediyeleri için +10 Fikir

Gece lambası komodinler üzerinde yerlerini alır. Sevgilinizin başucu için ledli romantik gece lambası alabilirsiniz. İsme özel olması ile de tam sizin için biçilmiş kaftan.

5.İsme Özel Hareketli Kalp Tasarımlı Dekoratif Çerçeve

Sevgililer Günü Hediyeleri için +10 Fikir

Hareketli kalp tasarımlı çerçeve ile hem alışagelmiş çerçevelerin dışına çıkacaksınız hem de romantik bir hediye vermiş olacaksınız sevgilinize. Eğer çocuk, evcil hayvan sahibi iseniz bir kalpte onların fotoğraflarına yer verebilirsiniz.

6.Film Makinesi Tasarımlı Resim Çerçeveli Elbise ve Anahtar Askılığı

Sevgililer Günü Hediyeleri için +10 Fikir

Evinize adımınızı attığınızda sizi karşılayan kişi eşiniz, ilk karşılayan eşya ise anahtarlarınızı ve ceketinizi astığınız askılıktır. O anahtar ve elbise askılığını kendinize özel hale getirebilirsiniz. Dilerseniz nostalji tasarımlı dilerseniz ilginç tasarımlı olanlarını alabilirsiniz.

7.Nostaljik Kitap Şeklinde Gerçek Telefon

Sevgililer Günü Hediyeleri için +10 Fikir

Önceden hepimizin evlerinde bulunan çevirmeli telefon, daha nosaljik ve dekoratif halleri ile evinizin havasını değiştirecek.

8.Romantik Çift Temalı Işıklı Püskürtmeli Kar Küresi ve Müzik Kutusu

Sevgililer Günü Hediyeleri için +10 Fikir

Kar küreleri küçük, orta veya büyük boy olan isteğinize göre hareketli, müzikli, ışıklı modellerini tercih edebileceğiniz, kış aylarındaki özel günlere en uygun hediyedir. Evin tüm odalarına uyum sağlayabilir.

9.Yeşil Vosvos Minibüs Kumbara ve Resim Çerçevesi

Sevgililer Günü Hediyeleri için +10 Fikir

Vosvos herkesin dünyayı gezme hayallerindeki o güzel evdir. Bu hayallerinizi gerçekleştirmek için vosvosun minyatürü gözünüzün önünde olacak ve kumbara özelliği ise de maddi açıdan sizi biriktirmeye teşvik edecektir.

10.Çekmeceli Kitaplar Çift Taraflı Ahşap Kitap Tutucu

Sevgililer Günü Hediyeleri için +10 Fikir

Kitaplar bilgi kaynaklarıdır, okurken farklı dünyalara daldıran bir gereçtir. Kiminin çok fazla kitabı vardır kiminin ise az ve öz kitabı vardır. Özellikle az ve öz kitaplarınız için ilginç modelli kitap tutucular tercih edebilir, hem değerli kitaplarınızı tek bir yerde tutup hem de dekoratif bir özellik ekleyebilirsiniz. Sizlere sevgililer günü hediyeleri sunduk en çok beğendiğinizi yorum alanından bizimle paylaşır mısınız?

Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 0 | Puan Ortalaması: 0]

] }
Abone ol
Bildir

2 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
2
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x