perde siparişi

Salonda Yaz Havası Estirmenin +6 YoluSoğuk kış aylarında dahi salonlarda yazı yaşamak mümkün. Bunun için küçük dekorasyon detayları çoğu zaman o salon için hayat kurtarıcı etkiye sahip olması muhakkak olacaktır. Karamsar ve yağmurlu günlerde dahi içinizi açacak cıvıl cıvıl salonlar yapmak zor değil. Bizde bu yazımızda salonda yaz havası estirmenin başta gelen 6 yolundan bahsedeceğiz.Salonda Yaz Havası Estirmek için yapılması gerekenler :

1.Çiçeklere yer verin!

Salonda yaz havası için çiçekler
Yaz havası için çiçekler

Yazın havasını estireceğiniz en güzel dekorasyon ürünü şüphesiz ki çiçeklerdir. Evinizde birçok farklı köşeye canlı çiçekler koyarak evinizi renklendirebilirsiniz. Çiçekler sayesinde eviniz adeta buram buram yaz kokacak. Mor, turuncu gibi yazın sıcak renklerine sahip olan çiçeklerle evinize neşe katabileceğiniz gibi beyaz çiçeklerle evinizin duruluğunu tamamlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Salon dekorasyonu için ilham alacağınız fikirlere bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.2.Yastıkları unutmayın!

Salonda yaz havası için yastıklar
Salonda yaz havası için yastıklar

Tüm salon takımlarının yastıkları bulunmaktadır. Ancak salon takımı ile uyumlu olan yastıklar genel olarak nötr renkte olmaktadır. Bu yastıklar için güzel kılıflar diktirebilirsiniz. Özellikle payetli ya da renkli yastık kılıfları ile evinize neşe katabilirsiniz. Yastık kılıfı değiştirmek istemiyorsanız mevcut yastık kılıflarınızın üzerine kendiniz boncuk ve kurdelelerle işleme de yapabilirsiniz.

3.Şal ve battaniyeler salaş yerleştirin!

Salonda yaz havası için şal battaniyeler
Yaz havası için şal battaniyeler

Evde jilet gibi bir görüntü olması kasvetli ve sıkıcı bir hava yaratacaktır. Ancak koltuk kanepe üzerine salaş bir şekilde atılan şal ve battaniyeler evde hem salaş bir hava yaratacaktır. Hem de şık bir görüntü oluşturmuş olacaktır.

4.Abajura yer açın!

Salonda yaz havası için abajur
Yaz havası için abajur kullanımı

Abajurlar çok iyi bir ev aksesuarıdır. Dekorasyonlarda da mutlaka yer verilmelidir. Şık dekor ürünleri olan abajurlar ile evinizi renklendirebilir ve yaz havası yaratabilirsiniz. Renkli abajurlardan yararlanarak salon dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.İlginizi Çekebilir: Yeni sezon abajur modelleri için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz:

5.Kilimleri serin!

Salonda yaz havası için kilim
Salonda yaz havası için kilim

Halı genel olarak evi boğan bir yapıya sahiptir. Kış aylarında halı kullanımı evi sıcak tutmak için gerekli olmaktadır. Ancak yaz aylarında böyle bir durum söz konusu değildir. Bunun için kalın halıları toplayarak yerine şirin ve renkli kilimler serebilirsiniz. Bu evinizi daha sıcak ve samimi bir görüntüye ulaştıracaktır.

İlginizi Çekebilir: Salon tasarlama rehberi için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz:
6.Duvar kağıdı kullanın!

Salonda yaz havası için duvar kağıtları
Salonda yaz havası için duvar kağıtları

Duvarınızın boyası eskisin eskimesin duvar kağıtları dekorasyon için önemli bir aksesuar olmaktadır. Bunun için ev dekorasyonunda duvar kağıtlarından yararlanarak neşeli ve güzel bir dekorasyon olabilirsiniz.

Yukarıdaki maddeleri uygulamak salonun havasını değiştirecek ve eğer mevsim yaz değilse bile bu enerjiyi size verecektir. Sizlerde salonda yaz havası estirecek fikirlere sahipseniz yorum alanından bizimle paylaşabilirsiniz.

MUTLAKA OKUYUN:  Mor ile Uyumlu Renkler için Dekorasyon Fikirleri


Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x