Salon Aksesuarları Rehberi 2021


2021 yılının benzersiz ürünleri ile salon aksesuarları yenileniyor. Şık ve sade salonlar için farklı aksesuarları tercih edebilirsiniz. Evinizin en güzel köşesini oluşturmak, TV ünitesi için aksesuar belirlemek ve çok daha fazlası rehberimiz ile oluyor. Size sunulan önerileri göz önünde bulundurup hem renkleri hem de şekilleri ile salonunuza farklı bir hava katmaya hazır olun.

Salon Vitrin Aksesuarları

Salon Aksesuarları Rehberi 2021

Salonunuzda ilk dikkat çeken alan masanız olabilir. Salon biblo aksesuar açısından son derece uygun bir alandır. İlk olarak masanız, sonrasında da vitrinde ne gibi aksesuarlar olacak ona göre seçim yapın. Aksesuarlar tamamen odanın havasına uygun şeklide belirlenebilir.

Salon masası için öneriler;

 • Metal ayaklı cam biblolar
 • Klasik salon dekorasyon bibloları
 • Mumluklar

İlk akla gelenler arasında. Biblolar için seçim yaparken parlak, taşı, sade klasik gibi tamamen sizin seçiminiz olacak şekilde ürünler olduğunu göreceksiniz. Renk uyumuna ve sizin nasıl bir dekorasyon istediğinize göre hareket ederek dekorasyonu tamamlayabilirsiniz.

Vitrin için aksesuar;

 • Bardaklar
 • Vitrine özel biblolar
 • Vitrin için tepsileri
 • Vitrin cam aksesuarları

Salon Konsol Aksesuarları

Salon Aksesuarları Rehberi 2021

Salon konsolunu nasıl hareketlendirirsiniz? Genel olarak salon ünite aksesuarlarıiçin ünitenin malzemesi ile uygun çerçeveler önerilir. Sebebi ise evin en çok kullanılan alanında anılarınızın, hatıralarınızın en yakışan köşe oluşudur. Dilerseniz siz de alacağınız en şık çerçeveler ile güzel fotoğraflarınızı bu bölümde sergileyebilirsiniz. Fotoğraflar şık ve hareketli bir hava katar.

Konsol aksesuarlarıolarak tercih edilenler daha çok anılarınızı da içeren nikah şekerleri süsleri, özel baskılı doğum günü hediyeleri olabilir. Eve gelen misafirlerinizi de sevindirecek olan bir dekorasyon olduğunu söyleyebiliriz. Bunun dışında daha büyük aksesuarlar ile konsol tamamlanabilir.

Salon Masaüstü Aksesuarları

Salon Aksesuarları Rehberi 2021

Masa için nasıl bir dekorasyon yapacaksınız? Salon masası, salonda en çok dikkat çeken göze hitap eden yerdir. Peki, nasıl dekore edilmelidir? Salon masaüstü aksesuarlarısalon ile uyumlu, salonu tamamlayıcı şekilde seçilmeli. Bu sebeple masa için her zaman ilk akla gelen mumlar oluyor. Mum ile hem salona hareket katmak hem farklı kokular ile hoşunuza da gitmesini sağlamak mümkün.

İlginizi Çekebilir: https://www.dekordiyon.com/en-iyi-22-modern-salon-dekorasyonu/

Dekoratif mumluklar;

Mumluklar ile salon dekorasyonu tamamlanabilir. Masada yer alan mumluklar büyüklü küçüklü, dikkat çeken, renkleri daha baskın ve farklı olabilir. Bunu göz önünde bulundurup siz de masanız için seçiminizi mumluklardan yana kullanabilirsiniz.

Şık bir vazo;

Salon için bir diğer önerimiz ise vazo. Tamamlayıcı olarak, klasik şıklık yaratmak açısından vazo tercih edebilirsiniz. Görüntüsü ile memnun edecek bir vazo son derece iyi bir seçim olacaktır. Aksesuar dekorasyonuşık bir vazo ile tamamlanabilir.

Salon Aksesuarları için Marka Önerileri

Salon Aksesuarları Rehberi 2021

Farklı markaların benzersiz ürünleri tercihiniz olabilir. Salon aksesuar fiyatları, seçmiş olduğunuz aksesuara ve seçilen markaya göre değişmektedir. İşte sizin için detaylar…

 • Linens Salon Aksesuarları: Salon aksesuarları arasında tercih edilebilir. 50 TL’den başlayan fiyatlar ile pek çok aksesuar eviniz için uygun olabilir.
 • Evkur Salon Aksesuarları: 20 TL ve üstünde olan çok sayıda aksesuarı eviniz için tercih edebilirsiniz. Salon, vitrin, masa, konsol için tamamen uyumlu olan çok sayıda aksesuar bulabilirsiniz.
 • Trendyol Salon Aksesuarları: Aksesuar konusunda en geniş seçeneklere sahip olacaksınız. Farklı markaları da bir arada görme imkânı veren online pazarda, tamamen seçimlerinizi dilediğiniz gibi yapabilirsiniz. 10 TL gibi küçük fiyatlardan başlayan, 500 TL’ye kadar çıkabilecek aksesuar fiyatları vardır.
 • N11 Salon Aksesuarları: Aksesuar tercih edebileceğiniz bir başka online platformdur. 10 TL – 300 TL arasında olan aksesuarlar salonunuz için son derece güzel seçimdir.

Salon Aksesuarları Nasıl Yerleştirilir?

Salon Aksesuarları Rehberi 2021

Salon aksesuarları, seçmiş olduğunuz boyutu ve salonun dekorasyonunu göz önünde bulundurarak yerleştirilmelidir. Hem işlevselliği bozmadan hem de görüntünün şık olması açısından önemlidir.

 • Eviniz için en uygun dekorasyon ürünlerini alın.
 • Masa için almış olduğunuz aksesuarlar için masanın kullanımını bozmayacak şekilde yerleştirin.
 • Boyut dışında bakmanız gereken, renk uyumudur. Yerleştirme aşamasında renk uyumunun olup olmadığını da kontrol edebilirsiniz.
 • Modern dekorasyonlar genel olarak daha minimal ya da sade büyük objeler ile olur. Salonun konsol kısmını bu şeklide değerlendirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: https://www.dekordiyon.com/salon-ayna-modelleri/

Salon dekorasyonu için verilen önerileri dikkate almanız halinde, memnun kalacağınız ve şık bir dekorasyon gerçekleştirmiş olacaksınız.

Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 0 | Puan Ortalaması: 0]

] }
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x