20 Tane Örnek 1+1 Stüdyo Daire Planı

3 Soruda 1+1 Daire Dekorasyonu Fikirleri

Eski Eşyaları Çocuklar için Eğlenceli Hale Getireceğiz 20 Fikir

Birbirinden Harika Düğme ile Yapılan Projeler

Rustik Yemek Odası Fikirleri

Yazar: Alperen Dernek Kategori: Mobilya 1 Mart 2016

Rustik yemek odası fikirlerine geçmeden önce rustik kelimesini açıklığa kavuşturmak gerekiyor. Rustik, köy evi ya da köy görünüşlü kırsal anlamında kullanılan bir dekorasyon terimidir.

Evinizde rustik bir havaya sokacağınız yemek odası fikirleri sunacağım. Yemek odası takımlarına rustik görünüm kazandırmak için isteyenler yazımı mutlaka sonuna kadar okumalı.

rustik yemek odası

rustik yemek odası

Misafirleriniz için zarafet ve stil katan rustik tarz, şimdi yemek odası takımlarında da kullanılmaya başlandı. Yemek odasını rustik bir stille değiştirmenizi öneriyorum.

Rustik yemek odası takımları hemen hemen tüm mobilya firmalarının ürün portföylerinde mevcut. Misafirlerinizi mükemmel bir şekilde ağırlamak isteyenler için muhteşem rustik fikirler mevcut.

1. Saf rustik yemek odası dekorasyonu

rustik yemek odası

rustik yemek odası

Yemek odasında köy havasını yaşamak isterseniz bu görünüm harika. Saf ve doğal bir hava oluşturulmuş. Yemek masası doğal ağaçtan tasarlanırken oturulacak alan için sandalye yerine eski kanepe tercih edilmiş. Renkler ise rustik stilin renkleri.

2. Doğal renklerin birlikteliği

rustik yemek odası

rustik yemek odası

Renklerin doğallığı size harika bir nezih ortam yaratabilir. Beyaz vazo çiçekleri ve ahşap dokusu rustik temayı yansıtıyor.

3. Rustik tasarımın  yansıması

 

rustik yemek takımı

rustik yemek takımı

Evde çok büyük bir etki yaratmak istiyorsanız çok farklı değişiklikler yapmak zorundasınız. Mesela, rustik temalı parçaların kullanımı size istediğiniz etkiyi oluşturabilir.

4. Sessiz renklerin çığlıkları

rustik yemek takımı

rustik yemek takımı

Muhteşem bir yemek odası dekorasyonu yapmak isterseniz rustik fikirler imdadınıza yetişebilir. Eklektik görünümün etkilerine bayılacaksınız.

5. Beyazın rustik yansıması

rustik yemek takımı

rustik yemek takımı

Beyaz rengin rustik renklerle ne kadar uyumlu olduğunu uygulamalı görmek mümkün. Tüm odayı kapsayacak rustik ahşap kare günlük duvarlar ile modern bir fikir yaratabilirsiniz.

Sizlere rustik yemek odalarını daha yakından görebilmeniz için bir galeri hazırladım. Galerideki görsellere tıklayarak harika rustik yemek odalarına bir göz atabilirsiniz.

Rustik yemek odası takımları

 

Yapılan Yorumlar

Fikirleriniz benim için önemli. Yazı hakkında yorumunuzu alabilir miyim?

İlginizi Çekebilir
Hızlı Boya

350 Profesyonel Boyacı İle 1 Günde Boya - Hizliboya.com

Bunlar da var!
Evin Dekoru Nasıl Olmalı?

Evin Dekoru Nasıl Olmalı?

23 Haziran 2015
Dubleks Ev Dekorasyonu

Dubleks Ev Dekorasyonu

1 Nisan 2018