rustik-yemek-odasi-fikirleri
5

Rustik yemek odası fikirlerine geçmeden önce rustik kelimesini açıklığa kavuşturmak gerekiyor. Rustik, köy evi ya da köy görünüşlü kırsal anlamında kullanılan bir dekorasyon terimidir.

Evinizde rustik bir havaya sokacağınız yemek odası fikirleri sunacağım. Yemek odası takımlarına rustik görünüm kazandırmak için isteyenler yazımı mutlaka sonuna kadar okumalı.

rustik yemek odası
rustik yemek odası

Misafirleriniz için zarafet ve stil katan rustik tarz, şimdi yemek odası takımlarında da kullanılmaya başlandı. Yemek odasını rustik bir stille değiştirmenizi öneriyorum.

Rustik yemek odası takımları hemen hemen tüm mobilya firmalarının ürün portföylerinde mevcut. Misafirlerinizi mükemmel bir şekilde ağırlamak isteyenler için muhteşem rustik fikirler mevcut.

1. Saf rustik yemek odası dekorasyonu

rustik yemek odası
rustik yemek odası

Yemek odasında köy havasını yaşamak isterseniz bu görünüm harika. Saf ve doğal bir hava oluşturulmuş. Yemek masası doğal ağaçtan tasarlanırken oturulacak alan için sandalye yerine eski kanepe tercih edilmiş. Renkler ise rustik stilin renkleri.

2. Doğal renklerin birlikteliği

rustik yemek odası
rustik yemek odası

Renklerin doğallığı size harika bir nezih ortam yaratabilir. Beyaz vazo çiçekleri ve ahşap dokusu rustik temayı yansıtıyor.

3. Rustik tasarımın  yansıması

 

rustik yemek takımı
rustik yemek takımı

Evde çok büyük bir etki yaratmak istiyorsanız çok farklı değişiklikler yapmak zorundasınız. Mesela, rustik temalı parçaların kullanımı size istediğiniz etkiyi oluşturabilir.

4. Sessiz renklerin çığlıkları

rustik yemek takımı
rustik yemek takımı

Muhteşem bir yemek odası dekorasyonu yapmak isterseniz rustik fikirler imdadınıza yetişebilir. Eklektik görünümün etkilerine bayılacaksınız.

5. Beyazın rustik yansıması

rustik yemek takımı
rustik yemek takımı

Beyaz rengin rustik renklerle ne kadar uyumlu olduğunu uygulamalı görmek mümkün. Tüm odayı kapsayacak rustik ahşap kare günlük duvarlar ile modern bir fikir yaratabilirsiniz.

Sizlere rustik yemek odalarını daha yakından görebilmeniz için bir galeri hazırladım. Galerideki görsellere tıklayarak harika rustik yemek odalarına bir göz atabilirsiniz.

Rustik yemek odası takımları

 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here