perde siparişi

Romantik Banyo Dekorasyonu için Süper +7 FikirBanyolar, pek sık vakit geçirilmeyen, rahatlamak ve yenilenmek amacıyla kullanılan yerlerdir. Ancak bazen küvette bir terapi veya keyif amacıyla vakit geçirmek kaçınılmazdır. Dolayısıyla bu ortamı yumuşatmak ve romantik hale getirmek küçük fikirlerle mümkündür. İşte sizlere zevk alarak yapacağınız romantik banyo dekorasyonu için uygulayacağınız 7 farklı fikir.Daha önce banyo dekorasyonunda dikkat edilmesi gerekenler konusuna değinmiştik. Şimdide romantik banyo dekorasyonu nasıl yapılır işte detaylar!

Banyoda kullanılacak dekoratif eşyalar ile romantik bir ortam yaratılabilir. Aşağıdaki 7 uygulama ile birbirinden güzel romantik banyo ortamları oluşturabilirsiniz.

1.Romantizm için ilk adım mum

Romantik banyo dekorasyonu için mumlar
Romantik banyo dekorasyonu için mumlar

Mumlar, dekoratif oldukları gibi meditasyon havası vereceğinden banyoda tercih edilebilirler. Özellikle kokulu mumlar yakıldığında havaya hem ruhu okşayacak kokular yayar hem de romantik bir hava yaratır.MUTLAKA OKUYUN:  En Çok Tercih Edilen Dış Cephe Boya Renkleri 2021

2.Romantik bir banyo için tütsü ve güzel kokular

Romantizm için tütsü
Romantizm için tütsü

Güzel koktukları gibi otantik bir hava yarattıkları doğrudur. Duş veya güzellik banyosu esnasında yakıldıklarında hem dekoratif hem de romantik bir ortam yaratabilirler.

3.Ortamın rengini yansıtacak ışıklandırma

Banyoda romantik ışıklandırma
Banyoda romantik ışıklandırma

Evin her bölümünde olduğu gibi ortamın havasını belirleyici nitelikte olan ışıklandırma banyoda da önemli bir etkendir. Banyoda geçirilecek keyifli saatler loş bir ışıklandırma ile daha romantik hale getirilebilir.

4.Romantik olmak demek gül demek

Güller ile gelen romantik ortam
Güller ile gelen romantik ortam

Güller ve gül yaprakları romantizmin olmazsa olmazlarıdır. Banyoda birkaç yere veya küvet suyuna serpilmiş gül yaprakları romantik ve rahatlatıcı bir hava yaratacaktır.İlginizi Çekebilir: Daha fazlası için ahşap banyo dolabı ve hilton banyo modelleri bir göz atabilirsiniz.

5.İşlevsellik için sepet şart!

Romantik banyo için sepetler
Romantik banyo için sepetler

Minik sepetler ve içine doldurulmuş kokulu sabunlar, şık havlular ve dekoratif eşyalar banyoda romantik bir hava yaratacaktır.

6.Banyo dekorasyonu için küvet perdesi

Romamtik banyo için tül ve küvet perdesi
Romamtik banyo için tül ve küvet perdesi

Küvet perdesi yerine ince bir tül kullanabilir veya tüller ile süsleme yapılması romantik bir ortam yaratabilir.
7.Vintage aksesuarlar ile romantizm

Romantik banyo dekorasyonu için vintage aksesuarlar
Romantik banyo dekorasyonu için vintage aksesuarlar

Güller, ışıklar, mumlar dışında günümüzde oda dekorasyonlarında tercih edilen vintage aksesuarları banyoda da kullanmak romantik bir ortam yaratacaktır. Duvarları raf ve üzerlerinde vintage aksesuarlarla süslemek yerinde bir seçim olabilir.

MUTLAKA OKUYUN:  Yeni Niş Modelleri için En Güzel +25 Orijinal Fikir!


Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x