perde siparişi


Renkli Mutfak Masaları için +4 Marka

Mutfak dekorasyonlarında mutfak masaları olmazsa olmaz eşyalardır. Mutfak masalarının dekorasyona uygun olması da bir o kadar önemlidir. Renkli ve iştah kabartan bir mutfak dekorasyonunda renkli mutfak masaları ve sandalyeleri son derece şık ve canlı bir görünüm sunabilir. Köklü bir çok ev eşyaları mağazasından bulabileceğiniz renkli mutfak masaları ikea gibi birçok mağazada satışa sunuluyor.Mutfak masaları fiyatları uçuk ve fahiş fiyatlar değildir ancak fiyatlarda markalara ve mağazalara göre farklılık görebilirsiniz. Aynı şekilde mutfak masaları tekzen mağazalarında da farklı ve uygun fiyatlarda bulmanız mümkündür. Renkli mutfak masaları Bellona mağazalarında da geniş ürün yelpazesinde sizlere sunuluyor. Çok geniş modeller bulabileceğiniz mutfak masaları istikbal mağazalarında da bulunuyor. Renkli olmalarının yanı sıra renkli mutfak masaları koltuklu modelleri ile de mutfağınızda son derece kullanışlı ve uyumlu olabiliyor.

İlginizi Çekebilir: Daha önce kaleme aldığım mutfak masası seçimi yaparken bilmeniz gereken +7 nokta için bağlantıya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Neler Okuyacaksınız?

İKEA Renkli Mutfak Masası Modelleri

IKEA Mutfak Masası
IKEA markasına ait mutfak masaları

İKEA mağazaları, evinizin için birçok eşyayı bulabileceğiniz gibi geniş mutfak masaları çeşitliliğine de ulaşabileceğiniz mağaza ve markalardan birisidir. İKEA mağazalarında mutfağınızın dekorasyonuna uygun ve son derece kullanışlı olan birçok renkli masa modelleri bulabilirsiniz.

Cıvıl cıvıl masa modelleri içerisinde siyah, beyaz ya da ahşap renklerde mutfak masaları gibi modellerinin yanı sıra İKEA markasında cam yüzeyli ve renkli masaları da bulmanız mümkündür. İKEA markasından alacağınız masalar, son derece kaliteli malzeme ve işçilik ile üretilen masa modelleridir. Evinizde uzun ömürlü ve pratik şekilde kullanabilirsiniz.İlginizi Çekebilir: Diğer IKEA mutfak masaları için linke tıklayabilirsiniz.

TEKZEN Renkli Mutfak Masası Modelleri

TEKZEN Mutfak Masası
TEKZEN marka mutfak masası

Tekzen mutfak masaları modelleri açısından geniş ürün yelpazesine sahip markalardan bir diğeridir. Öyle ki; standart renklerdeki mutfak masalarının yanı sıra kırmızı ve benzeri gibi canlı renklerde üretilmiş ahşap ya da cam yüzeyli, kaplama ya da krom birçok mutfak masası çeşitlerine Tekzen markasından ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Tekzen mutfak masaları hakkında bilgi almak isterseniz tıklayın.

Tekzen mutfak masalarının kullanım ömrü uzun, malzemeleri oldukça dayanıklı ürünlerdir. Aynı zamanda Tekzen markasının mutfak masaları, tüm mutfak dekorasyonlarına uyum sağlayabilen ve işlevsel modellerdir. Mutfağınızda hem uzun süre boyunca kullanacağınız hem de aynı zamanda modern mutfak dekorasyonu ile uyum ve ahenk içinde olabilecek mutfak masası modeli arıyorsanız tekzen modellerine göz atabilirsiniz.

MUTLAKA OKUYUN:  Yüklük Dolap Modelleri ve Fiyatları 2021

BELLONA Renkli Mutfak Masası Modelleri

Bellona Mutfak Masası
Bellona marka mutfak masası

Türkiye genelinde kalitesi ve model çeşitliliği ile ün yapmış Bellona markası, renkli mutfak masaları konusunda da faydalanabileceğiniz ve aradığınızı mutlaka bulabileceğiniz bir markadır. Bellona markasında klasik ahşap renklerinde mutfak masaları bulabileceğiniz gibi renkli bir mutfak dekorasyonunu düşünüyorsanız dekorasyonunuzu tamamlayacak renkli mutfak masa modellerine de Bellona markası aracılığı ile ulaşabilirsiniz.Son dönemlerde renkli mutfak masalarının sandalyeli olan takımlarının yanı sıra koltuklu mutfak masaları da son dönemlerde tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Özellikle renkli mutfak masalarında renkli koltuklarla yakalanan uyum ve ahenk mutfak dekorasyonlarında muhteşem şıklığın adresi haline geliyor.

Bellona mutfak masa ve sandalyeleri hakkında bilgi almak için tıklayın.

İSTİKBAL Renkli Mutfak Masası Modelleri

İstikbal Mutfak Masası
İSTİKBAL marka mutfak masası

İstikbal markası, ürün yelpazesinde farklı modeller ve renkler mevcuttur. Her dekorasyona uyum sağlayabilen mutfak masaları modelleri mutfağınıza ve evinize şıklık katacak modellerdir. Her renk dekorasyona uyumlu olan İstikbal mutfak masaları, zarafeti ve uyumu ile mutfağınızın dekorasyonunda oldukça ihtişamlı bir görüntü sergileyecektir.

İstikbal mutfak masaları hakkında bilgi almak isterseniz tıklayın.

İstikbal mutfak masalarını mutfaklarınızın yanı sıra eğer salonunuz ile birleşik olan açık bir mutfağınız varsa yine de rahatlıkla dekorasyonunuza uyumlu hale getirebilirsiniz. Renkli masalar ya da renkli sandalyeler ve koltuklar ile masalarınızı hem salonunuza hem de mutfağınıza uydurmak sandığınız kadar zor olmayacaktır. İstikbal mutfak masaları, hem kapalı hem de açık mutfaklarınız için de son derece uyumlu ve şık modellerdir.

MUTLAKA OKUYUN:  Country Tarzı Mobilya Modelleri 2021


Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x