renkli-mutfak-masalari-2
renkli-mutfak-masalari-2

Biz hanımların vaktinin büyük bir çoğunluğu mutfakta geçiyor. Evin en sosyal bölümlerinden biri olan mutfakta, sabah kahvaltısı hazırlar, yemekleri pişiri ve kahvemizi yudumlarız. Bu etkinliklerin birçoğu mutfak dekorasyonuna dikkat edilmiş bir evde çok daha keyifli olur. Ben bu yazımda sizler için renkli mutfak masaları konusunu ele almak istedim.

canli-ve-renkli-mutfak-masalari
Renkli Mutfak Masalari

Renkli sohbetler renkli masa ve sandalyelerde yapılır değil mi? 🙂

Mutfağınızın alanına göre düşünmeniz gereken mutfak masaları köşeli, yuvarlak, kare veya dikdörtgen şeklinde olabiliyor. Bazen mutfakta yeterli alan varsa köşe takımı çok zevkli durabilirken bazen de yuvarlak masa mükemmel bir görünüm kazandırabilir mutfağınıza.

masa-sandalye-modelleri
Renkli Mutfak Masalari

Şekillerine göre renkli mutfak masaları

renkli-sandalye-masa-modelleri
Renkli Mutfak Masalari

Renkli sandalyelerle desteklenmiş bu güzel renkli mutfak masasını mutfağınızın tam ortasına konumlandırabilirsiniz. Mutfak dekorasyonuna muhteşem katkılar sunacaktır.

Renkli Mutfak Masalari
Renkli Mutfak Masalari

Mutfak masa ve sandalyeler sade beyaz olabilir ancak masaya alacağınız renkli masa örtüsü ile sandalyelere alacağınız renkli minderlerle harika bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

mutfak-masasi-modelleri
Renkli Mutfak Masalari

Uzun bir dikdörtgen masada sevdiklerinizle kalabalık olsanız da harika sohbetler yapabilirsiniz. İşte size fırsat!

yuvarlak-cam-mutfak-masasi
Renkli Mutfak Masalari

Yuvarlak masa bana her zaman samimi gelmiştir. Sevdiklerinizi yanı başınızda görmek için ideal bir tercih olabilir. Sandalyeleri renklendirmeyi unutmayın.

renkli-mutfak-masa-modelleri
Renkli Mutfak Masalari

Bazen de eskileri değerlendirmek gerekir. Eğer elinizde ahşap eski bir mutfak masanız varsa yapılacak ilk iş lake ahşap boyası ile eski mutfak masanızı renklendirmek. İnanın ortaya çıkan ürüne bayılacaksınız…

renkli-mutfak-masa-sandalye-cesitleri
renkli-mutfak-masa-sandalye-cesitleri

Mutfak dekorasyonunda farklı tarz masa-sandalye takımı da arayanlar olabilir. Yukarıdaki model kalabalık aileler için ideal bir çözüm olabilir. Ürünü örtülerle renklendirebilirsiniz.

Mutfak dekorasyonu hakkında aşağıdaki yazımızı da inceleyin!

Sizler için hazırlamış olduğum renkli mutfak masaları galerisini gezerek nasıl bir model aradığınızı netleştirebilirsiniz. Mutlu ve renkli dekorasyonlar 🙂

Renkli mutfak masaları galerisi

Eğer internet üzerinden alışveriş ile renkli mutfak masası siparişi vermek isterseniz tıklayınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here