Raylı Dolap ile Tasarlanmış Harika Evler

1
300

Raylı Dolaplar

Son zamanlarda geleneksel kapaklı dolapların yerini oldukça çok tercih edilen raylı dolap modelleri alıyor.

blank
Raylı dolap sistemleri

Bu dolaplar muhakkak ki şık tasarımları ile kişileri etkilemeyi başarıyor. Aynı zamanda kullanışlı olması ve odanızı ferah göstermesi ile de çok tercih ediliyor.

Raylı Elbise Dolapları

Raylı dolaplar en çok elbise dolaplarında tercih edilse de vestiyer, çok amaçlı dolaplar ya da giyinme odalarında da çokça raylı dolaba rastlıyoruz.

Raylı dolaplarda kapağın açılması için ayrıca bir alan gerekmediği için yer tasarrufu sağlıyor. Bu nedenle küçük yatak odalarında veya dar koridorlarda çok tercih ediliyor.

blank
Raylı dolap fikirleri

Raylı dolabı kaydirarak açtığınız dolabın büyük bir kısmını gördüğünüz için alacağınız kıyafetleri bir arada görerek rahatça seçim yapabilirsiniz.

Raylı dolapların en büyük avantajlarından biri de dolabı küçük parçalara ayırmıyor olmasıdır. Böylece dolap dıştan parçalı değil bütün bir görüntüye sahiptir. Bu da dolabı daha büyük gösterdiği gibi aynı zamanda odanızı da ferah gösterecektir.

Raylı dolabınızın üzerinde yer alan aynanız parça değil yerden yukarı kadar bütün ve geniş olacaktır. İşte bu en iyi özellik denilebilir.

blank
Cam kapaklı raylı dolaplar

Bu sayede kendini ayakkabınızdan tutun da saçınız ve makyajınıza kadar rahatlıkla görebilecek ve bir bütün olarak kendinizi değerlendirebileceksiniz.

Tüm bu yönleri ile raylı dolaplar en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Hem kullanışlı, hem de şık olan bu ürünler ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayacaktır.

Giyinme Odasında Raylı Dolap Kullanımı

Giyinme odaları bünyesinde pek çok farklı dolabı, mobilyayı barındıran kozmopolit yapıdadır. Bir çok dolap, raf veya çekmece giyinme odasına hem şık hem de kullanışlı şekilde yerleştirilmektedir.

blank
Giyinme odası raylı dolap

Giyinme odalarına daha çok ayna koymak, daha geniş ve ferah bir alan yaratmak için raylı dolap tercih edilmelidir. Bizler de müşteri aksini belirtmediği takdirde bu hususa dikkat ediyoruz. Böylece giyinme odanız oldukça g-ferah olacaktır.

Kapaklı dolaplardan oluşan bir giyinme odanız olması halinde , kapakları açtığınız zaman size kalan alan oldukça daralacaktır.

blank
Beyaz raylı dolap

Dolapların içini görmekte zorlanacak ya da odada dolaşırken kapaklara takılacaksınız. İşte tüm bu olumsuz ihtimaller, raylı dolap kullanarak egale edebilirsiniz.

Modern Tasarımlar

Giyinme odası modelleri pek çok çeşitlilikte olabilir. Modern, klasik ya da avangard tarzlarda yapılabilir. Ama en çok tercih edilen modern tasarımlardır.

blank
Aynalı raylı dolaplar

Bu tasarımlarda bulunan ahşap detayları, siyah metaller ya da beyazın zarafeti en doğru şekilde giyinme odasına yansıtılmaktadır.

Yapılan tasarımlarda kullanılan estetik çizgiler, başarılı kesimler ve çok daha fazlası giyinme odanızda sizi bekliyor.

Kalitenin Adresi

İsterseniz elbise dolapları isterseniz de giyinme odası tercih edin, aradığınız kaliteyi bizde bulacağınıza eminiz.

blank
Giyinme odası raylı dolap tercihleri

Üstün kalite ve uygun fiyat politikasını buluşturan firmamız size en iyiyi sunmayı amaçlamaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz ile kurulum, montaj gibi her şey ayağınıza geliyor.

1 Yorum

  1. Raylı dolaplarda kapağın açılması için ayrıca bir alan gerekmediği için yer tasarrufu sağlıyor.Bu özelliği ile aynı zamanda dekoratif duruyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here