Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022


Prefabrik ev modelleri ve fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olmak için en doğru yerdesiniz. Son dönemlerin en popüler yapılarından biri olan prefabrik ev çeşitleri ile daha konforlu bir yaşama adım atabilirsiniz.😍 Bu tarz evlerin üretim aşamasında özellikle sizlerin talep ve ihtiyaçlarınız ön planda tutulmaktadır. Ayrıca prefabrik ev modelleri çevre ile de uyumlu olması sıklıkla tercih edilmesinin nedenlerindendir.


Prefabrik Ev Nedir?

Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022
Prefabrik ev nedir?

Prefabrik ev nedir sorusunu kısaca yanıtlamak isteriz. En ideal ev çeşitlerinden biri olan prefabrik ev modelleri özel olarak ihtiyaçlarınıza yönelik tasarlanan yapılardır. Tasarıma göre özel olarak tüm parçalar fabrikalarda hazır edilmektedir. Daha sonra uygun alan üzerinde birleştirme işlemi yapılarak eviniz sizlere teslim edilir. Uygun alan üzerine kısa sürede konumlandırılması da bu ev modellerini oldukça cazip kılmaktadır. Kişiye özgü tasarlanabilen evler olarak bilinen prefabrik yapılar hazır projeler kapsamında da üretilebilmektedir. Müstakil ev modelleri ve planları için bağlantıya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.


Prefabrik Ev Modelleri

Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022
Prefabrik ev modelleri

Prefabrik ev modelleri içerisinde tek katlı modeller yanı sıra iki katlı çeşitler de sıklıkla tercih edilmektedir. Ayrıca 1+1 şeklindeki evler dışında 3+1 gibi geniş tasarımları modelleri de yaptırabilirsiniz. İki katlı prefabrik ev modelleri ise oldukça modern ve işlevsel yapıları ile dikkat çekmektedir. İhtiyaçlarınıza yönelik olarak özel tasarımlar da yaptırabilirsiniz.

Dublex prefabrik ev

Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022
Dublex prefabrik ev

Dublex prefabrik ev modelleri geniş ve bahçeli alanlar için en ideal seçimlerden biridir. Dilediğiniz oda sayısı dublex ev tasarımı içerisinde kullanılabilir. Dublex prefabrik ev yaptırmak istiyorsanız dağ, çiftlik veya yazlık ev modellerine kesinlikle göz atmalısınız. Ayrıca garajlı ve garajsız modelleri de kişiye özel olarak projelendirilmektedir.


İki katlı prefabrik ev

Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022
İki katlı prefabrik ev

İki katlı prefabrik ev modelleri genellikle çiftlik ve yazlık tarzı yerler için sıklıkla tercih edilmektedir. Ayrıca Home Office şeklinde kullanacağınız evler için de bu modelleri inceleyebilirsiniz. En güzel tasarımları incelemeniz kendiniz için en uygun yaşam alanını hazırlamanız adına da fikir sunacaktır. İki katlı prefabrik ev tasarımları hobi bahçesi gibi modern detaylar ile göz kamaştırmaktadır.

Prefabrik ev içi planı

Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022
Prefabrik ev içi planı

Prefabrik ev içi tasarımlarını inceleyerek bütçenize uygun ve evinize yakışacak pek çok fikir edinebilirsiniz. Hayalinizdeki evi yapmak için prefabrik ev içi tasarımlarına ve dekorasyon stillerine göz atabilirsiniz. Evinizin genel görünümüne uygun şekilde hazırlayacağınız dekorasyon stilleri ile konforlu ve modern yaşam alanları oluşturabilirsiniz.


Prefabrik Ev Fiyatları

Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022
Prefabrik ev fiyatları

Prefabrik ev fiyatları yaptıracağınız evin büyüklüğü ve iç tasarımına göre farklılık gösterebilmektedir. 50 m2 prefabrik ev fiyatları en ekonomik fiyat aralıklarına sahiptir. Ancak ihtiyacınız olan daha büyük ve iki katlı bir ev ise detaylı bir fiyat araştırmasına girebilirsiniz. Hayallerinizdeki gibi bir ev yaptırmak için istediğiniz büyüklükte ve tasarımdaki prefabrik yapı projelerini hazırlatabilirsiniz. Daha fazla ev seçeneği için Pinterest sayfamıza göz atabilirsiniz.

Prefabrik Evin MetrekaresiPrefabrik Evin Oda SayısıPrefabrik Evin Fiyatı
70 m2 Prefabrik Ev2+1350.000₺
80 m2  Prefabrik Ev2+1360.000₺
90 m2  Prefabrik Ev3+1375.000₺
100 m2  Prefabrik Ev3+1400.000₺

Sıkça Sorulan Sorular

Prefabrik ev fiyati ne kadar?

Prefabrik evlerin fiyatları metrekaresine göre değişmektedir. 2+1 ve 70 m2 bir prefabrik evin ortalama fiyatı 350.000₺-400.000₺ arasındadır.


100 metrekare prefabrik evin maliyeti ne kadar?

100 m2 3+1 prefabrik evin maliyeti yaklaşık 300.000-400.000₺ aralığındadır.

Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 3 | Puan Ortalaması: 4.7]

Abone ol
Bildir

0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x