perde siparişi

Pratik Mutfak Dolapları için +10 ÇözümHer geçen gün mutfak dekorasyonu için birbirinden farklı çözümler üretiliyor. Bugün sizlere pratik mutfak dolapları için pratik çözümler sunacak harika fikirler vereceğim.Pratik dolap çözümleri en başta hanımlara kıvrak ve seri iş yapma ortamı hazırlıyor. Mevcut alanı maksimum derecede işe yarar hale getirmesiyle birlikte hayatı da kolaylaştırıyor. Bu içerikte mutfak dolabı köşe çözümleri ile de bilgiler edineceksiniz.

Hemen hemen tüm mutfak eşyalarının elinizin altında olmasına olanak tanıyan bu harika çözümleri birlikte keşfedelim. Hele ki dar bir mutfağa sahipseniz sunacağımız fikirlere özellikle kulak vermelisiniz.

1.Erzak dolabı ile mutfağın ihtiyaçlarını karşılayın!

Erzak dolabı

Kolay erişebilir, kullanışlı ve pratik depolama alanlarını her zaman sevmişimdir. Mutfakta birçok ihtiyacı karşılayacak şekilde düşünülmüş birbirinden harika pratik çözüm alanı.

MUTLAKA OKUYUN:  İkiz Bebek Beşikleri için +10 Dekorasyon Önerisi


2.Tezgah altı pratik mutfak dolapları

Erzaklar için alt dolap

Erzak dolabı yukarıdan aşağıda dolap şeklinde olabileceği gibi tezgah altında da yer alabiliyor. İç bölmeler ile donatılmış birbirinden kullanışlı geniş çekmece sistemlerini mutlaka mutfağınızda düşünün derim.

İlginizi Çekebilir: Sararan mutfak dolapları nasıl temizlenir, merak edenlere…

3.Erzaklar için köşe dolap çözümleri

Erzaklar için köşe dolabı

Mutfakta köşeleri değerlendirmek için harika bir fikir. Özel olarak tasarlanan köşe dolap fikri ile mutfağın alanından maksimum seviyede faydalanın. Çekmeceli köşe dolap çözümleri hakikaten ölü bir alan olan köşeleri değerlendirebileceğiniz harika bir fikir!4.Eviye altı çekmece değerlendirme fikri

Geniş eviye altı dolabı

Lavabo ve eviye altını daha farklı değerlendirmek isterseniz böyle kullanışlı ve pratik bir fikri gözden geçirmenizi öneririm. Geniş çekmecenin yanında ince iki çekmece ile oldukça kullanışlı bir alan yaratın ve lavoba altını en iyi şekilde değerlendirin.

5.Şişeler  ve baharatları sırasıyla yerleştirin

Şişeler ve baharatlar için dar dolap

Şişe ve baharatları en güzle şekilde yerleştirip kullanıma hazır hale getireceğiniz harika bir fikir. Dik şekilde konumlandırıldı için oldukça geniş ve kullanışlı bir bölme daha.

İlginizi Çekebilir: Mutfak dolapları nasıl boyanır merak edenler…
6.Yemekleri bu pratik malzemelerin bulunduğu alanda yapın

Yemek hazırlama gereçleri için alt dolap

Yemek yapmak zahmetli iş. Birçok malzemeye ihtiyaç duyuyorsunuz. Yemek yapmak için kullandığınız gereçleri düzenli şekilde elinizin altında istiyorsanız işte bu fikir tam size göre.

7.Aventos üst dolap ile yerden tasarruf sağlayın

Aventos eğimli üst dolap

Aventos eğimli mutfak dolapları açılması kapanması harika dizayn edilmiş sistemler. Bardak ve tabakaları doğru şekilde konumlandırmak için mutfakta böyle bir sisteme ihtiyacınız olacak.

8.Dikey yönde kalkan aventos dolaplar

Aventos dik kalkar üst dolap

Aventos sistemlerin kapakları oldukça pratik. Dikey yönde yukarı doğru konumlanan kapaklar ile işiniz çok kolaylaşacak.

9.Yemek takımı için aventos katlanarak kalkar kapak sistemleri

Yemek takımı için aventos katlanarak kalkar kapak ile üst dolap

Yemek takımınız için aventos katlanarak kalkar kapak sitemleri biçilmiş kaftan. Mutfak dolapları için pratik çözümler içerisinde en çok beğendiğim sistem diyebilirim.

İlginizi Çekebilir: Mutfak depolama çözümleri için bağlantıya tıklayın!

10.Yemek ve çatal bıçak takımları için alt dolap

Yemek ve çatal bıçak takımları için alt dolap

Yemek ve çatal bıçak takımları için pratik bir çözüm daha. Sıradan bir çekmece gibi görünebilir ancak aslında öyle değil. Birbiri ardına sıralanmış geniş iç hacim sunan harika bir bir alt dolap.

Daha önce kaleme aldığım pratik mutfak  dolapları fikirlerinin yer aldığı akrilik mutfak dolapları yazımı okumanızı öneririm.

Sizlere mutfak dekorasyonu içerisinde kullanacağınız özel sistemler sundum. Genellikle piyasada mutfak dolapları için pratik çözümler sunan Blum markası yer alıyor.Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


1
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x