Portmanto Modelleri için En İyi +6 Marka


Bir evin dekorasyonu her ne kadar dış görünümden başlasa da iç dekorasyon için giriş ile birlikte misafirlerinize dekorasyon zevkinizi yansıtmaya başlarsınız. Bunun için yapmanız gereken en önemli basamaklardan biri girişteki portmantonun toplam dekorasyon kalitenizi yansıtan özelliklere sahip olmasını sağlayacak bir seçimdir. Doğru yapılan portmanto tercihlerinin dekorasyona ciddi katkılarının olduğunu belirtmek isterim. Bugün sizlere portmanto modelleri konusunda fikir sahibi olabileceğiniz markalar ve ürünleri hakkında bilgi vermek istiyorum.

1.IKEA portmanto modelleri ve fiyatları

Portmanto Modelleri için En İyi +6 Marka

Pratiklik ve sadelik konusunda oldukça iddialı bir marka olan IKEA’da dış kıyafetleriniz ve ayakkabılarınız için portatif ve şık bir portmanto yelpazesi mevcuttur.

Bu skalanın en dikkat çeken özelliği ürün rengi olarak hemen hemen her renk duvar ve mobilya aksesuarlarına uyum sağlayan beyazın tercih edilmesidir.

Portmanto Modelleri için En İyi +6 Marka

Farklı ölçülerde alabileceğiniz portmanto modelleri arasında raf bölmelerine sahip ürünlerin de var olduğunu belirtmeliyim. IKEA portmanto fiyatları ortalama olarak 500₺’den başlamaktadır. Tabii ki seçilen modelin tarzına ve tipine göre fiyatlar değişkenlik gösteriyor.

2.Evidea portmanto modelleri

Her bütçeye uygun fiyatlı ürünleri ve geniş model çeşitliliği sayesinde seçimde zorlanacağınız portmanto modelleri için Evidea doğru adrestir.

Portmantonun ev içinde konumlandırılacağı alan, her ev için farklılık gösterecektir.

Portmanto Modelleri için En İyi +6 Marka

Bazı evlerin geniş holleri daha büyük ebattaki portmanto modelleri için müsaitken bazı evlerin dar holleri küçük ve pratik portmanto modelleri kullanmanızı gerekli kılabilir.

Evidea portmanto çeşitleri sayesinde evinize uygun bir model mutlaka bulacaksınız.

Portmanto Modelleri için En İyi +6 Marka

Farklı renk seçeneklerinin de bulunduğu Evidea pormanto modelleri içinde aynalı, çekmeceli, askılıklı, dolap detaylı ürünlerin de olduğunu belirtmek isterim.

Daha farklı modeller arayanlar için sürgülü vestiyer modelleri yazımı okumalarını öneriyorum.

3.Bellona portmanto fikirleri

Kurumsal kimliğinin verdiği kalite anlayışını ürünlerine de yansıtan Bellona firmasının geniş olmasa da kaliteli portmanto modellerine sahip olduğunu ifade etmeliyim.

Portmanto Modelleri için En İyi +6 Marka

Yeni sezon mobilyalarda oldukça sık karşılaştığımız ve temizlik için önemli bir detay olan yüksek ayakları, Bellona firması portmanto modelleri için de kullanmış.

Ayrıca ürünlerinde kapaklı dolapların üzerine konumlandırılan ayna detayı da oldukça şık bir görüntü oluşturmakta ve fonksiyonel bir kullanım sağlamaktadır.

Portmanto Modelleri için En İyi +6 Marka

Farklı renk tercihlerine sahip portmantolar için seçiminiz hangisi olursa olsun kaliteli malzeme, kaliteli işçilik ve servis garantisi standart olarak verilmektedir.

4.Koçtaş portmantolar

Pratik ev mobilyaları konusunda isim yapmış önemli firmalardan biri olan Koçtaş ailesinin portmanto modelleri de dikkat çekici niteliklere sahiptir.

Portmanto Modelleri için En İyi +6 Marka

Duvara monte edebileceğiniz askılıklar ve alt dolapların birbiriyle uyumunu hedefleyen bir anlayışla üretilen portmanto çeşitlerinin özellikle dar alanlara sahip ev sahiplerine hitap ettiğini belirtelim.

Beyazın ve ahşap renginin beraber kullanıldığı portmantoları tercih edebileceğiniz gibi tek renk ürünleri de evinizin dekorasyonuna uygun olması durumunda tercih edebilirsiniz.

Portmanto Modelleri için En İyi +6 Marka

Klasik ve modern çizgilere sahip portmanto çeşitleri arasında, uzun ya da kısa ayaklarla sabitlenmiş ürünlerden size uygun olan bir model mutlaka vardır.

5.Vivense portmanto modelleri

İnternet ortamından alınan mobilya ürünlerinin önemli adreslerinden biri olan Vivense mobilyaları arasında portmanto çeşitleri ayrı bir öneme sahiptir.

Portmanto Modelleri için En İyi +6 Marka

Vivense portmanto çeşitlerinde dikkat çeken en önemli ayrıntılardan biri de geometrik desenlerin ürünler üzerinde oldukça başarılı uygulanmasıdır.

Kare, dikdörtgen ve oval nitelikli portmanto parçaları model üzerinde uyumlu bir düzenle sıralanmıştır. Bu sıralamanın dikkat çekici bir şekilde ön planda tutulması sayesinde de dekoratif kalite ortaya konmuştur.

Portmanto Modelleri için En İyi +6 Marka

Farklı modeldeki ayna detaylarının sıklıkla kullanıldığı Vivense pormanto çeşitlerinde bu aynaların, bulundukları ortamda alan derinliği oluşturduğunu da belirtmek isterim.

6.İstikbal portmanto örnekleri

İstikbal mobilya, askılık, pormanto ünitesi ve dolap üçlüsünden oluşuan portmanto çeşitleri sayesinde kullanım alanınıza göre ayarlayabileceğiniz ürünler sunmaktadır.

Portmanto Modelleri için En İyi +6 Marka

Firmada isterseniz tek parçalı portmanto çeşitleri de bulunmaktadır. Tek parçalı ürünlerde kısa ayaklı, çok parçalı modellerde ise uzun ayaklı üretim tercih edilmiştir.

Ayrıca firmanın işçilik ve malzeme kalitesinin birinci sınıf niteliklere sahip olduğunu da belirtmek isterim.

Portmanto Modelleri için En İyi +6 Marka

Tanıtımını yaptığım ve dikkat çeken özelliklerini sunduğum portmanto modelleri arasında umarım hoşunuza gidecek ve tarzınızı yansıtacak bir ürün bulabilirsiniz.

Bütün bu modelleri nasıl organize edeceğinizi merak ediyorsanız daha önce yazmış olduğum antre dekorasyonu yazımı okuyabilirsiniz.

Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 0 | Puan Ortalaması: 0]

] }
Abone ol
Bildir

4 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
4
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x