perde siparişi

Epoksi Zemin Kaplama Modelleri ve Fiyatları

Epoksi zemin kaplama günümüzde çok sık kullanılan malzemelerdir ve birçok farklı özelliği vardır. Bu özel kaplamalar, suya ve aside karşı son derece dayanıklı malzemelerdir.  Kimyasal malzemelerden hiçbir şekilde etkilenmezler. 

Kolay bir şekilde temizlenirler.  Bakterilerin oluşmasına olanak sağlamazlar.  Estetik görünümü sayesinde ortama güzel bir hava katarlar.  Birçok çeşit epoksi modeli mevcuttur. Polimetrik zemin kaplama günümüzde moden oluşu sebebi ile tercih edilir.

Genelde banyo ve mutfak için kullanılır.  Epoksi zemin fiyatları ise bu modellere göre değişiklik gösterir.  3D özellikli kaplama fiyatları ise diğerlerine göre biraz daha pahalı olmaktadır. 

Bu konularda bilgi sahibi olmak istiyorsanız mutlaka yazımızın devamını okumanızı tavsiye ederiz. Yazımızın devamında bütün merak ettiğiniz bilgilere ulaşacaksınız.

Epoksi Zemin Kaplama Nedir?

Epoksi Zemin Kaplama Nedir

Hemen sizlere bu konudan bahsedelim ve sizleri aydınlatalım. Epoksi zemin, beton üzerine uygulanan sağlam yapılı malzemelere verilen isimdir. Epoksi zeminler evlerde ve ofislerde çok fazla tercih edilirler.

Tüm yaşam alanlarında yaygın olarak kullanılan kaliteli ürünlerdir. Müşteri taleplerine uygun olarak geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Bu malzemeler çok kaliteli ve uzun sene kullanılabilen tarzdadır. Zeminin pürüzsüz ve parlak görünmesine sebep olur. Polimerik zemin kaplama ise genelde 3d olarak yapılırlar ve genelde mutfak, balkon ve banyolarda tercih edilirler. Ortamın muhteşem, modern ve göz alıcı görünmesine katkıda bulunurlar.

Polimerik Zemin Kaplama Çeşitleri

Epoksi Zemin Kaplama Çeşitleri

Birçok çeşidi mevcuttur. Düz modeller salona ve odalara uygundur. 3D kaplama ise banyo, mutfak ve balkona tercih edilir.

Şimdi sizlere epoksi modellerinden bahsedeceğiz.

Şeffaf görünümlü özelliğine sahiptir.

Portakal kabuğu desenli modeller oldukça talep görmektedir.

Üç boyutlu (3D) epoksiler son dönemlerde oldukça ilgi bulmaktadır

Self-levelling özellikli modelleri mevcuttur.

 • Anti-statik epoksi
 • Metalik epoksi boya çeşidi
 • Epoksi boya çeşidi

Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları

Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları

Epokside malzemenin kaliteli olması büyük önem taşımaktadır. Kaliteli malzemelerin ise diğerlerine oran ile fiyatı biraz daha yüksek olabilir. Kaplama fiyatları kaliteli malzemeye ve malzemenin çeşidine göre değişiklik gösterir.

Epoksi zemin fiyatı ortalama m2 fiyatı 36-100 TL arasında değişir. Mutlaka seçerken kalitesini dikkate alarak yapmanız önerilir. Ucuz olarak tercih ettiğiniz kalitesiz malzemeden yapılan epoksilerin uzun ömürlü olmadığı dile getirmek istiyoruz.

Epoksi Zemin Kaplama Yorumları

Epoksi Zemin Kaplama Yorumları

Epoksi zemin kaplama yorumlarını sizler için detaylı bir şekilde araştırdık. Yaptığımız incelemeler sonucunda kullanıcı yorumları olumludur. Kullanıcılar, bu malzemenin avantajlı olduğunu ve ortamı modern gösterdiğini vurgulamaktadır.

Aynı zamanda epoksi zeminlerin daha kolay temizlendiğini ve temizliğinin de çok kolay olduğunu söyleyerek memnuniyetlerini dile getirmişlerdir.

Kullanıcılardan yapılan yorumlara göre; görünüş ve kullanım kolaylığı olarak tavsiye edilen bir zemin kaplama ürünü olarak yaygın olarak kullanıldığı gözlenmektedir.

https://www.dekordiyon.com/yasam-alanini-guzellestiren-vitra-karo-seramik-modelleri/

“Epoksi Zemin Kaplama Modelleri ve Fiyatları” üzerine 4 yorum

 1. Ben dekorasyon işi yapıyorum bu malzeme ilgimi çekti uygulaması zormu yardımcı olursaniz sevinirim

  Cevapla
 2. Ramazan bey uygulaması zor değil. Yeni çıkan bir malzeme, istediğiniz görseli zemine yansıtabiliyorsunuz. Yurt dışında epeydir yapılıyor ancak bizde yeni yeni uygulanan bir işlem. Dekorasyon işi ile ilgileniyorsanız mutlaka gündeminize almanızı öneririm.

  Cevapla
 3. Teşekkürler paylaşımlarınız için. Çok yardımcı oldunuz. Kullanıcının tasarım yapma imkanı var mı bu uygulamada.

  Cevapla

Yorum yapın