???

Modern toplumların resimlerde artık piksellerden esinlendiklerini biliyoruz. Pikseller ev dekorasyonu için de artık esin kaynağı olmuş durumda. İşte bu noktada sizler için hazırladığım piksel duvar dekorasyon fikirleri çok hoşunuza gidecek!

Pikselleri ev dekorasyonunda yastıklardan, yatak örtülerine, koltuklardan saatlere kadar birçok ev eşyası üzerinde görmek mümkün.

Özellikle oturma odasında oldukça dikkat çekici hale gelen piksel duvar dekorasyonu başlı başına bir sohbet konusunu bile olabiliyor.

Sizlere internetten bulup derlediğim piksel duvar dekorasyon önerileri hazırladım.

Piksel duvar dekorasyon fikirleri

Evinizde bulunan bir duvarı piksel dekorasyonu için ayırmanız mümkün. Dört duvardan oluşan odanın tüm duvarlarını bu şekilde yapmanıza gerek yok. Belirlediğiniz bir duvarı değerlendirebilirsiniz.

Pinokyo piksel tablo duvar dekorasyonu

Çocuğunuz için güzel bir çocuk odası duvar dekorasyonu arıyorsanız piksellerden yararlanabilirsiniz. Görseldeki gibi çocuğunuzun sevdiği bir kahramanın piksellerle duvara yansıtmanız onun odasını beğenmesi için harika bir fırsat olabilir.

Çocuk odası için alternatif duvar dekorasyon fikirleri arıyorsanız 24 tane fikir içeren çocuk odası duvar dekorasyonu yazımı incelemenizi öneriyorum.

Kalp tablo piksel fikri

Piksel duvar dekorasyon fikri en güzel de oturma odasına yakışıyor desek herhalde yanılmamış oluruz. Oturma odasına ayrı bir renk katan ve oldukça dekoratif görünen bu kalp fikrini oturma odasının duvarı için düşünebilirsiniz.

Piksel duvar dekorasyon fikirleri

Özellikle antre dekorasyonu için alternatif bir görüntü arayanlara piksel duvar dekorasyon fikirlerinden görseldeki tabloyu önerebilirim.

Dresuar üstüne ya da karşısına denk gelecek şekilde yerleşim yapılabilir. Böyle bir tabloyu nereden bulacağız canım diyenler için İkea, Evidea, Koçtaş, Tekzen gibi firmaların tablo kategorilerine bakmalarını öneriyorum.

İkea’daki ürünleri görmek için IKEA tablo yazıma bir göz atmanızı öneriyorum.

Piksel duvar dekorasyon fikirleri ile sıra dışı birbirinden enteresan harika dekorasyonlar için aşağıdaki galeriyi ziyaret etmenizi öneriyorum.

Dilerseniz aşağıdaki galeri resimlerine tıklayarak piksel duvar dekorasyon hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Renkli yaşamayı sevenler için piksel duvar dekorasyon fikirleri

Galerideki resimleri daha büyük görüntülemek için üzerine tıklayın.

Bu yazıyı okuduğunuz için teşekkür ederim. Sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsiniz. Bu arada aklınıza takılanları ve fikirleri benimle yorum alanından paylaşabilirsiniz. Keyifli dekorasyonlar dilerim.

2 YORUMLAR

  1. Piksellerin ev dekorasyonu içinde böyle kullanılabileceği bir fotoğrafçı olarak hiç aklıma gelmemişti. Harilka fikir ne diyeyim. Teşekkürler dekordiyon!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here