pazar-meyve-sandiklari-dekorasyonu
pazar-meyve-sandiklari-dekorasyonu

Artık günümüzde geri dönüşüm çok önemli bir hal aldı. Hal böyle olunca hemen hemen her şeyi tekrar tüketime kazandırmak adına geri dönüşüm yapıyoruz. İşte sizlere fikir verebilmek adına pazar sandıkları ile geri dönüşüm nasıl yapılır sorusunun cevabını arıyoruz.

pazar sandıkları
pazar sandıkları

Pazarda çoğu zaman çöpe atılan sandıklardan neler yapılabileceğini görünce çok şaşıracaksınız. Bu malzemeleri değerlendirmenin keyfine varırken evinize de inanılmaz dekorasyon fikirleri üretebileceksiniz.

Meyve sadıkları ile neler yapılır?

pazar sandıkları
pazar sandıkları

Pazar sandıkları ile birçok dekorasyon fikrini hayata geçirmek mümkün. Bunların başında raf, kullanışlı kutular, saksı, ayakkabılık, kitaplık ve sehpa gibi eşyalar geliyor.

Farklı boyutlardaki pazar kasaları ile duvarda değişik dekoratif eşya uygulamaları yapabilirsiniz. Duvara uygulayabileceğiniz dekoratif eşya uygulamaları içerisinde kitaplık ve raflar bulunuyor.

pazar sandıkları
pazar sandıkları

Çocuk odasında büyük bir pazar sandığı ile çocukların oyuncaklarını toparlayacak bir renkli kutu yapabilirsiniz. Ya da mutfak eşyalarınızı düzenleyen dekoratif bir organizatör yapmanız mümkün.

Ayrıca vintage tarzı dekorasyona siz de benim gibi hayransanız bardak ve tabaklarınız için pazar sandıklarından yararlanarak şık bir raf tasarlayabilirsiniz. Misafirlerinizin çok şaşıracağına garanti verebilirim.

pazar sandıkları
pazar sandıkları

Oturma odasında koltuğunuzun yanında yan sehpa eksiğiniz varsa satın almanıza gerek yok. Eski bir pazar sandığı işinizi görebilir. Yan sehpanın iç kısmını da gazetelik ye da dergilik niyetine kullanabilirsiniz. Hele bir de pazar sandığının altına tekerlek koydunuz mu işlem tamamdır.

İsterseniz lafı çok uzatmadan meyve kasaları ile neler yapılabileceğini gösteren galerimize bir göz atalım.

Pazar sandıkları ile dekorasyon fikirleri

Sizler de bambaşka fikirlerle pazar kasaları ile harikalar oluşturabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken pazar sandığı bulmak ve sprey boya ayarlamak. Oldukça masrafsız görünen bu mobilya ve eşyaları tasarlayarak hem kendinize hem de evinize iyi yapın.

Size daha farklı fikirler verebilmesi adına meyve kasasından tasarım fikirleri yazımı okumanızı öneriyorum. Pazar sandıkları satın almak isteyen tıklasın. Keyifli dekorasyon dilerim.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here