Patchwork Halı Modelleri ve Fiyatları 2022Patchwork halı satın alırken hangi modelle ilgilendiğinizi göz önünde bulundurmalısınız. Patchwork halılar birçok farklı parçanın bir araya gelerek büyük bir parça oluşturacak şekilde bir araya gelmesiyle oluşur.🎨 Bu halı türü dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Ayrıca birçok seçenek arasından belirli bir modeli seçebilirsiniz. Bu içerikte bazı patchwork halı modellerini ve eviniz için doğru olanı nasıl seçeceğinizi inceleyeceğiz. Eviniz için en iyi modeli seçmek için bazı ipuçları:


Patchwork Halı ve Kilim Modelleri

Patchwork Halı Modelleri ve Fiyatları 2022
Patchwork halı ve kilim modelleri

Patchwork halı modelleri, benzersiz bir görünüm elde etmek için vintage kilimlerden yapılmıştır. Koleksiyon, 23 farklı vintage kilim tonuna sahiptir. Her model, mekanınızın boyutuna uyacak şekilde özel olarak üretilmiştir. Bu parçalar için belirli bir ölçü yoktur ve herhangi bir renkte yapılabilirler.

Kişileştirilmiş Patchwork Halılar

Patchwork Halı Modelleri ve Fiyatları 2022
Kişileştirilmiş patchwork halılar

Patchwork halılar, iç mekanınızı kişiselleştirmenin harika bir yoludur. Bu eşsiz kilimler, 30 ila 50 yıllık eski kilimlerden patchwork parçalarından yapılmıştır. Herhangi bir şekil ve boyuta göre özelleştirilebilirler. Ve her dekora uyacak 23 farklı renkte mevcutturlar. Mekanınızda ne kadar farklı stil ve renk tercih ederseniz edin, patchwork halılar ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Ve ayrıca inanılmaz derecede pratikler!


Patchwork Halı Modelleri ve Fiyatları 2022
Patchwork halılar

Patchwork halı dokuma işlemi diğer halı çeşitleriyle aynıdır. Ana fark desende yatmaktadır. Bir parça diğeriyle bir araya getirildiğinde ortaya benzer bir desen çıkıyor. Daha sonra, iki parça tek bir birim oluşturacak şekilde birbirine dikilir. Ortaya çıkan parça güzel olduğundan daha kullanışlı ve iç mekanınız harika görünecek. Patchwork halılar, bir alanı kişiselleştirmenin ekonomik ve kullanışlı bir yoludur.

IKEA Patchwork Halı Modelleri

Patchwork Halı Modelleri ve Fiyatları 2022
IKEA patchwork halı modelleri

IKEA patchwork halı modeli bir eve ruh veren önemli bir ev tekstil ürünü. IKEA markasının bünyesinde makine halısı olarak tasarlanan harika modeller mevcut. Akrilik halı modelleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için bağlantıya tıklayın!


Deri Patchwork Halı Modelleri

Patchwork Halı Modelleri ve Fiyatları 2022
Deri patchwork halı modelleri

Deri patchwork halı modeli de farklı özelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Halihazırdaki deri parçaları ile bir eve karakter katan özel bir halı tarzı diyebiliriz. Vivense patchwork halı modellerinden bazılarının deri özellikli olduğunu hatırlatmak isteriz. Vivense sitesinden özel ölçü ve fiyatlarına bakarak sipariş edilebilir.

Patchwork Halı Fiyatları

Patchwork Halı Modelleri ve Fiyatları 2022
Patchwork halı fiyatları

Patchwork halı fiyatları metrekareye göre değişiyor. En düşük 80*100 ölçüsü ile 250₺’den başlayan fiyatlarla patchwork halılar fiyatlandırılıyor. Farklı tarz ve işçilik kalitesine göre fiyatlar yükseliyor. Patchwork halı fiyatlarının 250₺ ila 2.000₺ aralığında olduğunu söyleyebiliriz. Pinterest sayfasına da göz atabilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

Patchwork halı ne demek?

Anadolu’daki 100 yıllık bir geleneğe sahip olan kumaş birleştirme tekniği ile ortaya çıkarılan ürüne verilen isme patchwork denir.

Patchwork halı yıkanır mı?

Patchwork halılar el işçiliği ile üretildiyse el yordamı ile yıkamak doğru olanıdır. Patchwork makine halısı ise halı yıkamacılarda yıkanabilir.


Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 3 | Puan Ortalaması: 5]
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x