perde siparişi

Paletten Katlanır Duvar Masası Nasıl Yapılır? (Videolu)Evinizde, bahçenizde, balkonunuzda ya da atölyenizde kullanabileceğiniz paletten katlanır duvar masası yapımı ile karşınızdayız. Yapımı oldukça kolay olan paletten katlanabilen duvar masası ile yerden tasarruf edebileceğiniz gibi evinize de dekoratif zenginlik katabilecek bir ürün.Yaşadığınız şehirden ya da internetten bulabileceğiniz palet ile yapılacak olan katlanır duvar masası, evinize gelen misafirleriniz tarafından çok beğenilecek bir ürün. Katlanır masasının en güzel özelliği katlanabilme özelliği sayesinde az yer kaplaması ve istenildiği zaman kolaylıkla açılabilmesi.

Duvara monte masa nasıl yapılır?

İster paletten isterseniz farklı ahşap malzemelerle duvara monte edilebilen masa tasarlayabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki videoya bir göz atmanızı öneriyorum.

Çevre kirliğine dikkat eden çevreci bir kimliğe sahipseniz paleti bulunduğunuz çevreden tedarik etmeye çalışın. lafı çok uzatmadan paletten katlanır masa yapımı için uygulamaya geçelim.İlginizi Çekebilir: Paletten masa sandalye yapımı için bağlantıya tıklayın!

Paletten katlanabilen duvar masası için ilk yapılacak iş paleti seçmek ve uygulamaları yapacağınız ortama paleti getirmektir.

Daha önceden satın aldığınız menteşe ile vidalar yardımıyla menteşeyi monte edeceğiz.

MUTLAKA OKUYUN:  Ayakkabı Yenileme Fikirleri için +10 Öneri


Görselden yararlanarak monte etme işlemini tamamlayın.

Daha sonraki iş görselde de gördüğünüz şekilde ek bir tahta parçası ile menteşeden yararlanarak paleti tutturun.

Katlanır özelliğini sağlamlaştırmak için askı aparatlarını da bulundurmayı unutmayın.
Askı aparatlarını da monte ediyoruz. Bu askıların özelliği masanın ahşap kısmını dik tutuyor ve katlanır masa daha kullanışlı hale getiriyor.

paletlerden-katlanir-duvar-masasi

İlginizi Çekebilir: Palet dekorasyon fikirleri için bağlantıya tıklayın!

İşte karşınızda paletten katlanır duvar masası

Paletlerden Başka Neler Yapılır?

Konumuza yeniden dönecek olursak paletten katlanır duvar masası ürününü hem evinizde hem de bahçe ya da balkonunuz da kullanacağınız ortam bulabilirsiniz.

Benim size önerim farklı olması bakımından balkonu dar olanlar balkon duvarını değerlendirmek ve kullanışlı bir masa görevi üstlenmesi için böyle bir ürünü tasarlamayı düşünebilirler. Böylelikle hem dar balkonu dekore etmiş hem böyle bir kullanışlı ürüne sahip olmuş olursunuz.

Katlanır duvar masası yaparken sormak istediğiniz sorular ya da aklınıza gelen fikirler için sitemin yorum alanını kullanabilirsiniz. Bir başka kendin yap projesinde görüşmek üzere…

MUTLAKA OKUYUN:  Kolay Sehpa Boyama Teknikleri Videolu Anlatım

Küçük balkon mobilyaları için aşağıdaki içeriğe mutlaka göz atın derim 😉Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x