perde siparişi


Oturma Odası Dekorasyonu Önerileri için İlham Alacağınız +5 Fikir

Evimizin en çok kullanılan ve en nadide yerlerinden birisi olan oturma odasını daha iyi dizayn edebilmek ve bu sayede içinizin ferahlamasını sağlamak için bu yazımızda yer alan oturma odası dekorasyonu önerileri sizler için son derece faydalı olacaktır. ister geniş isterse de dar bir oturma odanız olsun bu öneriler sayesinde göze son derece hoş gelen dekorasyonlar elde edebilmeniz mümkün olacaktır.1.Dar oturma odaları için açık renk tercih edin!

Dar oturma odaları için açık renk tercih edin
Dar oturma odaları için açık renk tercih edin

Eğer dar bir oturma odasına sahip iseniz bu durumda beyaz ve açık renkleri kullanarak daha ferah bir ortam oluşturabilmeniz mümkündür. Bunu yaparken tercih edeceğiniz beyaz ahşap mobilya ve masalar ile daha otantik bir görünüm elde edebilmeniz mümkün olacaktır. Ayrıca 3 boyutlu görünüme sahip ve odanıza derinlik katacak duvar kağıtları da kullanarak odanızın olağandan daha geniş görünmesini de sağlayabilirsiniz.

MUTLAKA OKUYUN:  Ofis Dekorasyon Önerileri için İlham Alacağınız +5 Örnek

TV arkası duvar kağıdı nasıl olmalı içeriğine tıklayarak duvar kağıtları hakkında bilgi alabilirsiniz.

2.Küçük detaylara odaklanın!

Oturma odasında küçük detaylara odaklanın
Oturma odasında küçük detaylara odaklanın

Oturma odasında küçük detaylar kullanarak süsleme yapmak tercih edilmelidir. Bu sayede hem çok yer kaplamayacak hem de son derece şık görünecektir. Ayrıca oturma odalarında son zamanlarda oldukça popüler hale gelen L koltuklar ve bir de ayak uzatmak için tasarlanmış puf koltuklar son derece şık bir hava katacaktır. Hem rahatlık hem de zarafetin bir arada olduğu bu güzel takımı bir de güzel bir TV ünitesi ve kitaplık ile de kombin yapmanız halinde ortaya son derece şahane bir tasarım ortaya çıkacaktır.

MUTLAKA OKUYUN:  Kardeş Odaları Dekorasyonu için Uygulanabilir Fikirler

Ahşap TV ünitesi modelleri için bağlantıya tıklayabilirsiniz.3.Geleneksel hava katın!

Oturma odasına geleneksel hava katın
Oturma odasına geleneksel hava katın

Oturma odası dekorasyonu önerileri kapsamında sizler de odanıza geleneksel bir hava katmak istiyorsanız o halde küçük süslemelere başvurmanız gerekmektedir. Pencere kenarlarına ve duvarlara geleneksel süslemelerimizden koyarak gayet güzel bir ortam oluşturabilirsiniz.

Ayrıca eğer manzaraya sahip bir pencere önünüz var ise buraya da iki adet sallanan sandalyelerde koyup ortaya da bir adet masa koyabilirsiniz. Burada eşinizle ya da çocuğunuzla keyifli dakikalar geçirebilir kahve eşliğinde koyu sohbetlere dalabilirsiniz. Bunun yanı sıra burayı eşsiz bir kitap okuma seansı için de ayırabilirsiniz. Tercih tamamen size kalmış durumdadır.

MUTLAKA OKUYUN:  Oturma Odası Dekorasyonu için +15 Bilgi

4.Led aydınlatmaları kullanın

Oturma odasında led aydınlatmaları kullanın
Oturma odasında led aydınlatmaları kullanın

Küçük ve karanlık bir oturma odasına sahip iseniz bu durumda birbirinden şık ve güzel olan aydınlatmaları kullanarak hem zarif bir görüntü elde edebilirsiniz hem de odanızı aydınlatabilirsiniz.

Sadece Led aydınlatmalar değil aynı zamanda birbirinden farklı avize modelleri de kullanılarak odanızda adeta bir saray havası oluşturulabilir. Bu avizeler odanıza ışıltılı bir hava katacak ve hem siz hem de misafirleriniz gözlerini bu avizelerden alamayacaklar.

Ahşap avize modelleri içeriğine tıklayarak avize modellerine göz atabilirsiniz.5.Oturma odası dekorasyonu önerileri ve perdeler!

Oturma odasında perde seçimi
Oturma odasında perde seçimi

Odanızı en iyi şekilde gösterecek ürünlerden birisi de hiç şüphesiz perdeler olmaktadır. Oturma odası dekorasyon önerileri içerisinde perdeleri de kullanarak odanızla uyum yakalamanız mümkün olacaktır. Perdelerinizin renklerini daha açık tutarak daha aydınlık bir oturma odasına kavuşabilmemiz de pek ala mümkün olacaktır.

Uzun cam perde modelleri bağlantısına tıklayarak perdeler hakkında bilgi alabilirsiniz.Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
1
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x