Çocuklar için Örgü Bere Fikirleri

2
cocuk-orgu-bere-fikirleri
1

Kış oldukça sert geçiyor, herkes soğuktan korunmalı tabii ki ancak en çok da çocuklar korunmalı değil mi?

Çocukların çok hoşuna gideceğini düşündüğüm örgü bere fikirleri ile çocukların soğuk kış günlerini daha sıcak geçirmelerini sağlayabiliriz.

El işi örgü fikirleri renkli yapılarıyla çok harika görünüyor. Birbirinden farklı modeller ile çok eğlenceli ve kullanışlı bere fikirleri ortaya çıkarmak mümkün.

örgü bere fikirleri
örgü bere fikirleri

Biraz beceri biraz da bilgiyi kattığınızda ortaya harika örgü bere fikirleri çıkabiliyor.

Kız ve erkek çocuklarının çok hoşlanacağı farklı modelleri sizler için araştırdım. Mesela kız çocukları için çiçekli, uğur böcekli ve sade modeller yer alırken erkek çocukları için hayvan figürlerinden oluşan daha renkli modeller bulunuyor.

Erkek çocukların örgü bere modellerine dikkat ettiğimde ise daha çok kasket tipli bere modelleri dikkat çekiyor.

Lafı çok uzatmadan birkaç modeli detaylarıyla sizlerle paylaşayım.

1. Erkek çocuk kırmızı örgü bere modeli

örgü bere fikirleri
örgü bere fikirleri

Erkek çocuklar için düşünülmüş bu modeli bence kız çocuklar da pek ala kullanabilir. Üzerinde rakamla farklı bir hava verilmiş olması güzel denebilir.

2. Kız çocuklar için örgülü bere ve kaşkol modeli

örgü bere fikirleri
örgü bere fikirleri

Bu modele bayıldım diyebilirim. Kız çocuklar için çok harika bir renk tonu pudra rengi. Çiçek figürü hem bereye hem de kaşkola çok yakışmış.

Sizler için hazırladığım galeride daha birçok çocuk örgü bere fikirleri bulabilirsiniz. Galeri resimlerinin üzerine tıklayarak diğer modelleri inceleyebilirsiniz. Değerli yorumlarınızı göndermenizi rica ediyorum 🙂

Ben galerideki 1. bereyi beğendim, ya siz?

Harika örgü bere fikirleri

Resimlerin üzerine tıkayarak galerideki tüm resimleri gezebilirsiniz.

Sizleri tebessüm ettirecek birbirinden farklı tığ işi örgü dantel dekorasyon fikirleri yazımı da okumaya davet ediyorum.

2 YORUMLAR

  1. Örgü ,bere şapka modelleri çokkk süper…Ama sizden ricam yapılışlarını da video ile görüntülü yayınlarsanız müthiş olacak…Sevgi ve Saygılarımla,Başarılarınızın daim olmasını gönülden dilerim…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here