Ofis Dekorasyon Örnekleri

2
208

Bu yazımızda sizler için ofis tasarımları konusunda bilgiler paylaşmaya karar verdik. Ofisinizde günün büyük bir bölümünü geçirdiğinizi varsayarsak ofis dekorasyon çalışmalarının yapılması gerektiğini düşünüyoruz. Çünkü yapacağınız dekorasyon hamleleri ile çalışma veriminizi ve enerjinizi artırabilirsiniz.

ofis-dekorasyonu

Ofisinizi dekore etmeye sıkıcılıktan kurtulmak amacıyla basit çözümlerle başlamalısınız. Dekordiyon.com sizler için şu önerileri sunuyor: Çalışma veriminizi artırabilmek ve daha rahat çalışabilmek adına masanızı en uygun yere yerleştirmelisiniz. İlk olarak masanın konumunu tespit etmek diğer ofis dekorasyon işlerinizi kolaylaştıracaktır. Bütün gün güneşten yararlanmak kim istemez ki? Gün ışığından yararlanmak istediğinizi duyar gibiyiz, o zaman ofisinizde masanızı en güzel şekilde konumlandırın.

ofis-dekorasyon

Ofis Dekorasyon Önerileri

Ofisinizde bulunan diğer mobilyalarınız ile dekorasyonda kullanmayı planladığınız aksesuarları da organize ederek yeniden yerleştirin. Ofisinizde ayna kullanmanız ofisinizi olduğundan daha derin ve geniş göstereceği için aynayı ofisinizde doğru bir yere koyun. Size tavsiyemiz farklı boyutlarla oluşturulacak kombin bir ayna dekorasyonu ofisinizi epey canlı gösterecektir. Ofislerde olmazsa olmazların başında tablolar geliyor. Ofis dekorasyonunu renklendirebileceğiniz tablo seçimi yapmanızı öneriyoruz. Ofisinizdeki konuklara kişiliğinizi yansıtabileceğiniz bir ipucu niteliği taşıyan tabloları kullanmak ofisinize ayrı bir dinamizm katacaktır. Ofisinize konumlandıracağınız bir başka aksesuar ise canlı bitki ya da çiçeklerdir. Mekânın daha enerjik ve canlı görünmesini sağlamakla birlikte daha verimli çalışma ortamı sağlayabilmek adına canlı çiçek kullanmayı ofis dekorasyon planınızda unutmayın. Renkli objeler kullanmak yaratıcılığın belirli seviyede tutulmasını sağlayacağı için mutlaka tercih edilmesi gerektiğine inanıyoruz. Özellikle mobilya renginize uygun renkte objeler kullanmanız ofis dekorasyon fikirleriniz içinde yer almalıdır.

ofis

Ofisinizi Dağınıklıktan Kurtarın!

Ofisinizde dağınıklık çalışmalarınızı olumsuz etkileyecektir. Ortamda açıkta yer alan dosya, evrak ve kitaplarınızı organizatör yardımıyla daha güzel şekilde muhafaza ederek ortadan kaldırın. Düzenli ve ferah ortamlarda çalışma verimliliğiniz daha iyi olacaktır.

ofis-dekorasyon-ornekleri

Ofis Dekorasyon Önerilerinde Aydınlatmanın Önemi

Bütün gün yoğun bir tempoda çalıştığınız ofisinizde yeteri kadar güneş ışığını kullanarak önemli ancak bazı ofisler yeterince güneş ışığı alamayabiliyor. Böyle durumlarda gözü fazla yormayacak aydınlatma üniteleri tercih etmelisiniz. Farklı yerlere konumlandıracağınız aydınlatma üniteleriyle dengeli bir aydınlatma ortamı sağlayabilirsiniz.

ofis-dekorasyonu-nasil-yapilir

Bu yazımızda sizler için ofis dekorasyon fikirleri vermeye çalıştık. Ofisinizi dekore etmeden önce size sunduğumuz önerileri mutlaka bir kenara not etmenizi tavsiye ediyoruz. İyi dekorasyonlar!

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here