Mutfakta Olması Gereken Dekoratif Kavanoz Modelleri

2
1612
dekoratif-kavanoz-modelleri

Bu yazımda sizlere rengarenk çok beğeneceğiniz ve mutfağımda mutlaka olsun diyeceğiniz dekoratif kavanoz modelleri paylaşacağım.

Renkli dekoratif kavanoz modelleri

Gerek teknolojinin gelişmesi gerekse araştırma ve geliştirme çalışmalarına yapılan yatırımlar sayesinde günümüzde dekorasyon konusunda hem çeşitlilik hem de kalite göze çarpmaktadır.

Her geçen gün artan talepten pay almaya çalışan firmalar, müşterilerine farklı ve kullanışlı olanı sunabilmek için yarış halindedirler. Mutfak dekorasyonunda son yıllardaki gelişmeyi bu özellikler göz önüne alındığında normal karşılamak gerekir.

Renkli dekoratif kavanoz modelleri

Ana eşyaların dışında mutfak dekorasyonunda aksesuarlar da dikkat çekici biçimde modellerini ve renklerini yenilemektedirler.

Renkli dekoratif kavanozlar bu yenilenmenin bir sonucu olarak ortaya çıkmıştır. Sizde mutfağınızın dolaplarına, metrekaresine ve şekline uygun aksesuarlar kullanabilirsiniz.

Unutmayın bu aksesuarlar ile vereceğiniz hava ile mutfağınız çok daha albenili hale gelecektir.

Bir başka yazım olan mutfak için kullanışlı dekoratif kavanozlar yazımı okuyabilirsiniz.

Dekoratif kavanoz süsleme

Rengârenk ve farklı modellerde kavanozlar satılsa da istediğiniz bir tür kavanoz yoksa iş başa düşüyor demektir. Kendiniz dekoratif kavanoz modelleri yapabilirsiniz.

Yapacağınız kavanoz ile hem kullanmadığınız kavanozlarınızı aktif hale getirmiş olacak hem de istediğiniz desenlere sahip bir kavanoz elde edeceksiniz.

Dekoratif kavanoz süsleme

Bunun için yapmanız gereken önce kavanoz modelini belirlemek ve uygun malzemeleri temin etmektir. İsterseniz amigurumi örgü ile kavanoz kapaklarınızı dekoratif hale getirebilir isterseniz keçe ya da dantel ile süslediğiniz kavanozları kullanabilirsiniz.

Ayrıca kavanozların üzerine istediğiniz şekli de işleyebilirsiniz. Bunun için cama yazı yazabilen bir el motoru ve bu motora uygun bir ağız gereklidir. Biraz eliniz yatkınsa az bir cesaret ile bu işleri gerçekleştirilebilirsiniz.

Akrilik boya ile kavanoz boyama yazımı okuyarak kavanoz süsleme hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Paşabahçe kavanoz modelleri

Cam değince aklımıza gelen önemli firmalardan biri de Paşabahçe’dir. Paşabahçe’nin cam kavanozları ve son dönemde üretmiş olduğu dekoratif kavanozlar oldukça beğeni toplamaktadır.

Dekoratif kavanoz modellerinde gözlemlediğimiz farklı kavanoz kapakları, çeşitli geometrik şekillere sahip kavanozlar ve dekoratif kavanozlar için kullanılan renkler Paşabahçe dekoratif kavanoz modellerini de farklı kılmaktadır.

Paşabahçe cam dekoratif kavanoz modeli

İsterseniz takım halinde isterseniz tek tek sahip olabileceğiniz bu kavanozları, mutfak dekorasyonu için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kavanoz seçiminin yanında bu kavanozları kullanacağınız yer de önem taşımaktadır.

Bunun için dolaplarınızın konumuna göre hem kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir alan olmalı hem de mutfağınızı tamamlayan bir özelliğe sahip seçim yapılmalıdır.

En güzel renkli dekoratif kavanoz modelleri

Aşağıda sizler için derlediğim birbirinden harika dekoratif kavanoz modelleri bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here